لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه » اجتماعي » آغاز نام نویسی وام ضروری ۳ میلیونی بازنشستگان + عکس و جزئیات
آغاز نام نویسی وام ضروری ۳ میلیونی بازنشستگان + عکس و جزئیات

آغاز نام نویسی وام ضروری ۳ میلیونی بازنشستگان + عکس و جزئیات

آغاز نام نویسی وام ضروری ۳ میلیونی بازنشستگان + عکس و جزئیات

آغاز نام نویسی وام ضروری 3 میلیونی بازنشستگان + عکس و جزئیات

آغاز نام نویسی وام ضروری ۳ میلیونی بازنشستگان + عکس و جزئیات

بازنشستگان

نگین جنوب:معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با اشاره به این که امسال آخرین سال دوره آزمایشی قانون خدمات مدیریت کشوری است، گفت: حقوق بازنشستگان در اصلاحات جدید قانون خدمات کشوری افزایش می یابد.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با اشاره به این که امسال آخرین سال دوره آزمایشی قانون خدمات مدیریت کشوری است، گفت: حقوق بازنشستگان در اصلاحات جدید قانون خدمات کشوری افزایش می یابد. بازنگری این قانون تمام شده است و تغییرات و اصلاحات مهمی در این قانون پیش بینی شده است که در صورت تصویب در دولت، اجرایی خواهد شد.

جمشید انصاری افزود: تغییرات قابل توجهی در جداول فصل دهم قانون مدیریت کشوری انجام گرفته است که به وسیله آن ناهماهنگی هایی که در طول سال های گذشته و در حوزه پرداخت حقوق کارکنان دولت وجود دارد رفع می شود.به گزارش ایرنا، وی پنجشنبه در نشست شورای اداری استان کردستان در سنندج افزود: بر اساس این اصلاحات، برای افزایش حقوق بازنشستگان توافق خوبی با سازمان برنامه و بودجه انجام شده که در صورت تصویب آن در هیئت دولت، در آینده شاهد کاهش تفاوت معنادار پرداختی بازنشستگان و شاغلان دولتی در یک دوره ۵ ساله خواهیم بود به طوری که این تفاوت بین ۱۰ تا ۲۰ درصد بیشتر نباشد.
او در ادامه گفت: امروزه ساختارهای ثابت در مدیریت اقتصادی کشور جوابگو نیست و باید راهکارهای توسعه اقتصادی را در قالب برنامه سوم توسعه پیش برد.به گفته وی موفقیت هایی که دولت یازدهم به آن دست یافته است، نشان می دهد که ادامه پیشبرد برنامه سوم توسعه در کاهش رکود اقتصادی بسیار موثر بوده است؛ پس دولت باید در همین راستا به فعالیت خود ادامه دهد.معاون رئیس جمهوری افزود: بدون شک مردم نیز می دانند که فعالیت های دولت در راستای منافع آنان است و دولت نیز با پشتگرمی مردم به تلاش خود ادامه خواهد داد.

انصاری افزود: ایران به لحاظ شاخصه های اقتصادی و سیاسی نسبت به دیگر کشورهای منطقه بسیار موفق تر بوده است و این نشان از قدرت و اهتمام دولت تدبیر و امید در راستای توسعه اقتصادی و امنیت سیاسی کشور است.وی ادامه داد: دولت یازدهم در شرایطی مسئولیت را برعهده گرفت که به دلیل تحریم ها و بی تدبیری مسئولان دولت قبلی، نرخ تورم بالای ۳۶ درصد بود که باعث کاهش توان خرید مردم و افزایش بیکاری و نابسامانی اقتصادی شده بود.

آغاز نام نویسی وام ضروری بازنشستگان از امروز
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشور گفت: نام‌نویسی از متقاضیان وام ضروری سه میلیون تومانی بازنشستگان کشوری از امروزیکم آبان آغاز می شود و تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۵ ادامه دارد. عباس رشیدی به فارس گفت: متقاضیان می توانند به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir مراجعه و درخواست دریافت وام ضروری خود را ثبت کنند. وی گفت: از میان درخواست های ثبت شده، در دهه اول آذر۹۵ قرعه کشی انجام وامسال به ۲۵۰ هزار بازنشسته این وام پرداخت می شود.

 گردآوری: سایت تفریحی و سرگرمی نگین جنوب
آغاز نام نویسی وام ضروری ۳ میلیونی بازنشستگان + عکس و جزئیات
5.00/55
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز