اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » آیا عموهای فیتیله ای را اعدام خواهند کرد؟!
آیا عموهای فیتیله ای را اعدام خواهند کرد؟!

آیا عموهای فیتیله ای را اعدام خواهند کرد؟!

ماجرا اعدام فیتیله ای ها در سایت فردا نیوز + عکس و فیلم

نظرسنجی سایت فردا نیوز برای اعدام فیتیله ای ها

ماجرا اعدام فیتیله ای ها در سایت فردا نیوز + عکس و فیلم

آیا عموهای فیتیله ای را اعدام خواهند کرد؟!

نظرسنجی سایت فردا برای نوع برخورد با فیتیله ای ها آخرشه! به خصوص گزینه اعدام در میدان تبریز

متاسفانه در فضای مجازی به علت عدم پوششش نامناسب توهین برنامه فیتیله ای ها  در رسانه ها موجی به نام حمایت از عموهای فیتیله ولی با هدف گرم نگه داشتن آتش فتنه به راه افتاده است. در این موج در ظاهر امر تلاش می شود که در قبال این اقدام عموهای فیتیله ای بخشش صورت گیرد و سالها تلاش برنامه سازی عمو های فیتیله ای به فراموشی سپرده نشود. اما در لابلای این اقدامات موج گاها سعی بر این می شود که مردم شریف آذربایجان را بی جنبه خطاب قرار دهد و در واقع با این اقدام آگاهانه آتش فتنه را دوباره روشن نگه دارند و فرصت از دست رفته دشمنان از این قضیه را دوباره به آنها برگردانده شود. سوال اینجاست اگر آنها دلسوز هستند چرا با اسم گذشت بازهم به مردم شریف آذربایجان توهین می کنند و احساسات افکار عمومی را  تحریک می کنند؟ چرا در برهه ای که مردم آذربایجان صف خود را از فتنه گران جدا کرده اند عده ای باز در تنور اختلافات می دمند؟

لازم است گفته شود که  مردم شریف آذربایجان که همواره در طول تاریخ طلایه دار بیداری در ایران بوده اند با این اعتراض  راه برای توهین دوباره به دیگر اقوام بستند و آنان هیچ وقت با انگیزه های سطحی در پی اعدام کردن عموهای فیتیله ای یا یک کاریکاتوریست نا آگاه نبوده اند. خواسته آنها از حاکمیت این بوده که چرا فرهنگ گروه کثیری از مردم در جامعه ایران در رسانه ملی به سخره گرفته  می شود. چرا  رسانه ملی که باید مبادی وحدت اقوام ایرانی در لوای پرچم نظام جمهوری اسلامی باشد راه را برای سو استفاده تفرقه انگیزان باز نگه  میدارد. از نظر مردم شریف آذربایجان توهین به هیچ قومی درست نبوده خواه ترک باشد یا افغانی و لر و عرب. و این اقدامات مغرضانه نه برای عموهای فیتیله ای که برای رخنه کردن در صف یکدست ملت ایران است.

این اقدام سایت فردا نیوز جای شگفتی و تأسف بسیار دارد  و لازم است مسئولان مربوطه با  این دست  اقدامات تفرقه انگیز که حاصل عدم تحلیل واقع بینانه و احساسی فضای مجازی است، برخورد نمایند.

 

منبع:مرزما

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز