آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » احسان حدادی در لیگ الماس از بین هشت نفر ششم شد + عکس
احسان حدادی در لیگ الماس از بین هشت نفر ششم شد + عکس

احسان حدادی در لیگ الماس از بین هشت نفر ششم شد + عکس

احسان حدادی در لیگ الماس ششم شد

احسان حدادی در لیگ الماس ششم شد

احسان حدادی در لیگ الماس دوومیدانی در میان ۸ پرتاب کننده در رده‌ ششم قرار گرفت.

سومین مرحله لیگ الماس د‌و‌و‌مید‌ا‌نی در سال ۲۰۱۵ امروز در یوجین آمریکا آغاز شد و در مهم‌تر‌ین ر‌قابت‌ این مرحله و در ماده پرتاب دیسک احسان حدادی به ر‌قابت‌ با حریفان خود پرداخت.

احسان حدادی (ایران)، گرد کانتر (استونی)، مارتین کوپر (استونی)، پیوتر مالوچوفسکی (لهستان)، جرد اسکورمنس (آمریکا)، روبرت اوربانک (لهستان)، ویکاس گودا (هند) و مارتین ویریگ (آلمان) هشت پرتابگر حاضر در این مرحله بودند.

حدادی در ۶ پرتاب خود دیسک را به ترتیب ۵۹٫۳۷ ، ۶۰٫۵۸ ،۵۸٫۸ ، ۶۰٫۸۲ و ۶۱٫۶۷ پرتاب کرد. چهارمین پرتاب حدادی با خطا همراه بود. بهترین پرتاب احسان حدادی ۶۱٫۶۷ بود که با این رکورد در جایگاه ششم قرار گرفت.

“پیوتر مالوچوفسکی” از لهستان با پرتابی معادل ۶۵٫۵۹ اول شد. “روبرت اوربانک” از لهستان و “ویکاس گودا” از هند به ترتیب با ۶۵٫۴۲ و ۶۴٫۴۱ دوم و سوم شدند.

در صورت حضور حدادی در مسابقه های قهرمانی آسیا، “گودا” رقیب هندی او می تواند مانع بزرگی برای کسب مدال طلا باشد. بعد از کسب مدال طلای بازی های آسیایی اینچئون حدادی در هیچ رقابتی شرکت نکرده بود و این اولین حضورش در میادین رسمی در سال ۲۰۱۵ بود.

در این مرحله از رقابت ها تمامی بزرگان دوومیدانی به غیر از “هارتینگ” آلمانی حضور داشتند. سایر ماده‌های این مرحله از رقابت ها نیز بامداد فردا برگزار می شود. چهارمین مرحله لیگ الماس ۱۴ خرداد در رم ایتالیا انجام می شود.

منبع:isna.ir

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز