نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » احسان علیخانی از سوتفاهم های پیش آمده سخن گفت!!
احسان علیخانی از سوتفاهم های پیش آمده سخن گفت!!

احسان علیخانی از سوتفاهم های پیش آمده سخن گفت!!

احسان علیخانی مبلغ دقیق دستمزدش را با دلشکستگی روی آنتن گفت!

در برنامه دیشب ماه عسل، احسان علیخانی از مبلغ دقیق دستمزد خود و سوتفاهم های پیش آمده درباره برنامه ماه عسل گفت.

گله های احسان علیخانی

صحبت های صریح احسان علیخانی در برنامه ماه عسل

مهمانان روز جمعه (۱۲ تیر) برنامه ماه عسل احسانی علیخانی در ماه رمضان چند جانباز جنگ تحمیلی بودند که بعد از سوال احسان علیخانی درمورد دستمزد کار کشاورزی ، از مجری این برنامه سوالی جنجالی کردند و پرسیدند که آقای علیخانی دستمزد خود شما چقدر است؟ ما در شبکه های مجازی از دستمزد میلیاردی شما چیزهایی شنیده ایم.احسان علیخانی در جواب این سوال اعلام کرد که به دلیل موج سنگینی که در شبکه های اجتماعی در خصوص این برنامه و احسان علیخانی راه افتاده قصد پاسخ و توضیح در این خصوص را نداشته اما به دلیل خواست مهمانان برنامه توضیحاتی ارائه خواهد کرد.

مجری ماه عسل اعلام کرد که دستمزد وی برای کل ماه رمضان و برنامه ماه عسل مبلغ ۴۵میلیون تومان است که این مبلغ برای یک سال تلاشش برای آماده سازی و تهیه سوژه و بررسی و فیلمبرداری برای ماراتن یک ماه رمضان است و اعضای تهیه و تولید برنامه در طول یکسال درگیر پیش تولید و ساخت این مجموعه هستند. وی گفت که به غیر از برنامه ماه عسل برنامه ی دیگری را  اجرا نمی کند.

وی گفت که حتی هزینه لباس و کت شلوارهای برنامه نیز از هزینه شخصی اش  است.

احسان علیخانی با انتقاد از موج گسترده شایعات و موج سواری برخی در خصوص دستمزد و درآمد حامیان مالی برنامه گفت: درآمد ناشی از حامیان مالی برنامه و آگهی ها مستقیم به خزانه دولت و حساب صدا و سیما واریز می شود و ماه عسل هیچ دخالتی در این موضوع ندارد.

وی افزود : من هیچوقت به هیچ کدام از مدیران صدا و سیما برای اجرای برنامه ماه عسل و دریافت مبلغی مشابه یک میلیارد و دویست میلیون تومان التماس و اصرار نکردم. من میدانم که چه زمان و وقت طلایی از اجرا در تلویزیون را بر عهده گرفته ام . اگر اشتباهاتی پیش آمده من عذرخواهی می کنم .

او با دلشکستی گفت بعضی ها در فضای مجازی یک لشکر زخم خورده می شوند تا تو را به لجن بکشند و هویت تو را تخریب کنند . ما هر مهمانی را به برنامه ماه عسل دعوت می کنیم گله می کنند .

او به مطلبی که مجری شبکه من و تو در موردش نوشته‌ بود هم اشاره کرد و افزود: کسی نوشته بود که دست کثیفت را از روی سر آن پسربچه بردار، چشم من دست کثیفم را برمی‌دارم، اما شما که دستتان تمیز است یک کاری بکنید.

گفتنی است، پیش تر شایعاتی در شبکه های اجتماعی حاکی از دریافتی یک میلیارد و دویست میلیون تومانی علیخانی شده بود که البته مهمان برنامه نیز به آن اشاره کرد.

در آخر نیز مهمان برنامه گفت : قطار وقتی ایستاده است کسی کاری به آن ندارد، وقتی قطار به حرکت درمی‌آید سنگ می‌خورد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز