دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶
خانه » خبرهای ویژه » ارتشی‌های آمریکا به ترامپ بگویند که یک من ماست چقدر کره دارد؟!
ارتشی‌های آمریکا به ترامپ بگویند که یک من ماست چقدر کره دارد؟!

ارتشی‌های آمریکا به ترامپ بگویند که یک من ماست چقدر کره دارد؟!


ترامپ , سرلشکر باقری , ستاد کل نیروهای مسلح , دفاع مقدس , کردستان , شهدا , آمریکا

 

رئیس ستادکل نیروهای‌مسلح در همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت؛
ارتشی‌های آمریکا به ترامپ بگویند که یک من ماست چقدر کره دارد؟!
سرلشکر باقری: «ما درس‌های فراوانی از دفاع مقدس آموخته‌ایم. بهتر است دشمنان به شهر تکریت بروند و قبر صدام را ببینند.»

سرلشکر محمد باقری ارتشی‌های آمریکا به ترامپ بگویند که یک من ماست چقدر کره دارد؟!

ارتشی‌های آمریکا به ترامپ بگویند که یک من ماست چقدر کره … که یک من ماست چقدر کره دارد؟!

به گزارش جام نیوز، سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت با نثار درود بر روح بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدای اظهار داشت: امسال ایام هفته دفاع مقدس همزمان شده با آغاز محرم اباعبدالله الحسین و بطور قطع آموزه های عاشورا این حماسه را رقم زد و به فرموده امام خمینی محرم و صفر است که اسلام را زنده نگاه داشته است.

 

وی ادامه داد: هر حادثه و واقعه ای اگر یادآوری نشود به فراموشی سپرده می‌شود اما حرکت حضرت زینب کبری و امام سجاد (ع) ،علما و مداحان  این واقعه عظیم حفظ شده است. وضعیت دفاع مقدس هم چنین وضعیتی دارد و اگر درست یادآوری نشود با آسیب مواجه می شود. اگر یادگار شهدا سینه به سینه برای آیندگان یادآوری نشود به فراموشی سپرده می‌شود.

 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: ما وظیفه داریم که بزرگواری شهدا و ایثارگران و یاد آن ایام را برای خود و فرزندانمان بیان کنیم. دفاع مقدس تهاجمی بود که جهان استکبار با برنامه ریزی در زمان مشخص آن را انجام و به فکر شکست دادن این نظام  اسلامی بودند.

 

سرلشکر باقری با اشاره به توطئه دشمنان برای نابودی انقلابی اسلامی اظهار داشت: همسر شاه خائن سفری در سال ۵۷ به عراق داشتند و صدام به آنها می گوید اگر می خواهید انقلاب اسلامی شکست بخورد دستور دهید تانک ها به خیابان بیایند و مردم را بکشند تا انقلاب شکست بخورد؛ اما ارتش که از بدنه مردم بود به فرمان امام به انقلاب پیوستند و نقشه آن‌ها شکست خورد و آخرین اقدام آنها آغاز جنگ همه جانبه علیه این ملت بود.

 

سرلشکر باقری با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا در سازمان ملل اظهار داشت: اگر کسی که امروز تازه به دوران رسیده از مسیر تجارت به پست ریاست جمهوری برسد، بیاید و در سازمان ملل حرف‌های جاهلانه بزند و نفرت افکنی کند و فکر کند با این حرف‌ها می تواند ملت ایران را بترساند، این سخنان ترقه ای بیش نیست؛ کافیست همان زمان بعد از پائین آمدن از تریبون از نزدیکترین ارتشی‌اش بپرسد که آیا ارتش آمریکا امکان تهاجم و تجاوز به ایران را دارد؟ پاسخ را از آنهایی بگیرد که این‌کاره هستند. ما که امروز در خلیج فارس، تنگه هرمز و فضای پیرامونی کشور در سطح منطقه جنوب غربی آسیا از آمریکایی ها دور نیستیم. هم آن‌ها ما را می بینند و هم ما آن‌ها را زیر دست داریم. به رئیس جمهورشان خود خواهند گفت که یک من ماست چقدر کره دارد.

 

به گزارش مهر، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه سخنانش به بیان درس‌های دفاع مقدس برای ملت ایران پرداخت و گفت: دفاع مقدس مانند عاشورا یک چشمه است که تکیه به خدا، ولایت‌مداری و تبعیت از رهبری، نفی سلطه‌پذیری، ایثار، مقاومت در برابر دشمنان، آسیب‌ناپذیری در برابر دشمن، عزت نفس، ابتکار و خلاقیت، خوداتکایی، بن‌بست‌شکنی، مشارکت ملی و همگانی را از آن آموخته‌ایم.

 

وی یادآور شد: هوشیاری و قدرت اطلاعاتی، حفظ توان رزمی و وحدت ملی نیز از دیگر آموزه‌های دوران دفاع مقدس هستند. این درس‌ها باید سینه به سینه توسط پیشکسوتان دوران دفاع مقدس به نسل‌های مختلف منتقل شود.

 

  سرلشکر باقری تاکید کرد: امروز در طرح‌ها و برنامه‌های خود هیچ کاستی‌ای نداریم و در اجرای آنها نیز حتی یک مستشار خارجی حضور ندارد.

 

وی درباره همه‌پرسی اقلیم کردستان عراق گفت: اینکه اکنون کشور عراق به چنین روزی افتاده، ناشی از فقدان ولایت‌مداری و تبعیت از رهبری است. این همه‌پرسی اتفاقی نادرست است و به ضرر عزیزان کرد در شمال عراق است و نباید انجام شود؛ اما متاسفانه چنددستگی در کشورها چنین شرایطی را برایشان ایجاد می‌کند.

 

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به شجاعت شهدای مدافع حرم بیان کرد: زمانی در دوران دفاع مقدس همه کشور درگیر جنگ بودند اما اکنون چنین چیزی نیست و شهدای مدافع حرم امروز که همه مسابقه دنیاطلبی دارند کار بسیار ارزشمندی انجام می‌دهند. برای دفاع از ارزش‌ها حضور پیدا می‌کنند و کاری بسیار شجاعانه انجام می‌دهند. امروز که یگان‌ها حضور پیدا می‌کنند اقشار مختلف نیروهای مسلح برای من نامه می‌زنند که پارتی آنها بشوم تا در منطقه حضور یابند.

 

سرلشکر باقری به دشمنان ایران تاکید کرد: تهاجم و تجاوز به ملت ایران سرنوشت صدام را در پی خواهد داشت. این طور نیست که کشوری با ویژگی‌های ایران بخواهد در مقابل دشمنان شکست بخورد. ما درس‌های فراوانی از دفاع مقدس آموخته‌ایم. بهتر است دشمنان به شهر تکریت بروند و قبر صدام را ببینند. از سوی دیگر ما شاهدیم که هرگاه نام امام خمینی می‌آید همه به احترام او می‌ایستند.

 

این فرمانده دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: هر حادثه تاریخی ممکن است دچار فراموشی، تحریف یا افراط و تفریط شود. مساله دفاع مقدس نیز این گونه است و باید پیشکسوتان جهاد و مقاومت هر لحظه آن را یادآوری و مرور کنند و به تبیین، تشریح و ترویج آموزه‌های دوران دفاع مقدس برای جامعه و به ویژه نسل جوان بپردازند.

 

او همچنین گفت: دفاع مقدس تهاجمی بود که جهان استکبار با برنامه ریزی دقیق و در زمان مشخص و پیش بینی کامل آن را به انجام رساند اما به واسطه رهبری امام و ایثارگری شهدا شکست خورده است. عراق در دورانی که انقلاب به پیروزی رسید ۱۰ لشکر داشت و در هنگام آغاز جنگ ۱۲ لشکر در اختیارش بود. صدام در طول جنگ تحمیلی توان نظامی خود را به ۵۶ لشکر رساند، اما با این وجود شکست خورد. او حتی در پایان جنگ تحمیلی در آستانه دستیابی به سلاح هسته‌ای بود، همچنین ۳۵ کشور مستقیم از او حمایت مالی و تسلیحاتی انجام می‌دادند. ما در جهان دروغ که همه دم از حقوق بشر می‌زدند در مقابلش ایستادیم و در شرایط نامناسب آن زمان توانستیم در مقابل او بایستیم.

 

سرلشکر باقری در پایان تاکید کرد: اینک ملت ما سربلند است که بهترین امنیت را در مرکز ناامنی‌های جهانی دارد. این امنیت از برکت خون شهدا و ایثارگران است.

 

۳ hours ago – به گزارش جام نیوز، سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت با نثار درود بر روح بنیانگذار انقلاب …
2 hours ago – رئيس ستادکل نيروهاي‌مسلح در همايش نکوداشت پيشکسوتان جهاد و مقاومت؛ ارتشي‌هاي آمريکا به ترامپ بگويند که يک من ماست چقدر کره دارد؟
2 hours ago – سرلشکر باقری: «ما درس های فراوانی از دفاع مقدس آموخته ایم. بهتر است دشمنان به شهر تکریت بروند و قبر صدام را ببینند.»
2 hours ago – بهتر است دشمنان به شهر تکریت بروند و قبر صدام را ببینند.» به گزارش جهان نيوز؛ سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش نکوداشت …
بهتر است دشمنان به شهر تکریت بروند و قبر صدام را ببینند.»… … سرلشکر باقری: ارتشی‌های آمریکا به ترامپ بگویند که یک من ماست چقدر کره دارد؟

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز