اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه » اقتصادي » اولویت تامین مالی sme ها و صنایع دانش بنیان!!! + عکس
اولویت تامین مالی sme ها و صنایع دانش بنیان!!! + عکس

اولویت تامین مالی sme ها و صنایع دانش بنیان!!! + عکس

اولویت تامین مالی sme ها و صنایع دانش بنیان!!! + عکس

اولویت تامین مالی sme ها و صنایع دانش بنیان!!! + عکس

اولویت تامین مالی sme ها و صنایع دانش بنیان!!! + عکس

صنایع دانش بنیان

نگین جنوب:دکتر علی صالح آبادی در ابتدای نشست ضمن معرفی خدمات بانک توسعه صادرات ایران گفت: ما علاقمند به ایجاد روابط بانکی خوب با بانکهای ازوپایی و بویژه بانک های فرانسوی هستیم.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات با مدیران ارشد بانک BPI france فرانسه دیدار کرد. به گزارش بانک توسعه صادرات این نشست برای بررسی زمینه های همکاری بانک توسعه صادرات ایران و این بانک بزرگ مقیاس فرانسوی برگزار شده بود و در آن بر تامین مالی پروژه های مشترک، حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط و نیز حمایت از صنایع دانش بنیان تاکید شد.

دکتر علی صالح آبادی در ابتدای نشست ضمن معرفی خدمات بانک توسعه صادرات ایران گفت: ما علاقمند به ایجاد روابط بانکی خوب با بانکهای ازوپایی و بویژه بانک های فرانسوی هستیم.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات افزود: ایران منابع طبیعی و پتانسیل های زیادی برای سرمایه گذاری دارد. علاوه بر این مردم ایران محصولات فرانسه را بخوبی میشناسند. نمونه آن خودروی پژو فرانسه است که در ایران استفاده می شود.

صالح آبادی افزود: بازار ۱۰۰ ها میلیون نفری کشورهای همسایه ایران یکی دیگر از مزایای سرمایه گذاری و برقراری همکاری های تجاری و بانک با کشور ماست. ما به لحاظ جغرافیایی در نقطه اتصال اروپا و آسیا واقع شده ایم و این امتیاز خوبی برای طرف های اروپایی ماست. مدیر بانک فرانسوی BPI نیز در دیدار با دکتر صالح آبادی بر خط مشی های این بانک دولتی فرانسه تاکید کرد و گفت: تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط و صنایع دانش بنیان در اولویت خدمات بانک ماست.

وی ضمن اظهار علاقه برای توسعه و ارتقای روابط بانکی با ایران، زمینه های مشترک همکاری بانکی و تجاری دو کشور را بررسی کرد. بنابر این گزارش ، BPI france یک بانک دولتی بزرگ مقیاس در کشور فرانسه است که اولویت آن تامین مالی پروژه های زیر ۷۰ میلیون یورو است. روش تامین مالی آن نیز در قالب اعتبار خریدار صورت میگیرد.

این بانک ۱۳ میلیارد یورو در سال تسهیلات پرداخت میکند و این مبلغ را به ۱۰۰۰ شرکت کوچک و متوسط و حمایت از نوآوری و صنایع دانش بنیان اختصاص میدهد. بانک بی پی آی فرانسه با ۲۴ میلیارد یورو سرمایه جزو بانکهای بزرگ این کشور محسوب می شود و به عنوان یک بانک دولتی در فرانسه فعال است.

گردآوری: سایت تفریحی و سرگرمی نگین جنوب

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز