اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » بازداشت زن جوان به اتهام رابطه جنسی با یک دانش آموز
بازداشت زن جوان به اتهام رابطه جنسی با یک دانش آموز

بازداشت زن جوان به اتهام رابطه جنسی با یک دانش آموز

مشاور یک دبیرستان پسرانه به دلیل داشتن رابطه جنسی با یکی از دانش آموزان ۳ سال زندانی خواهد شد.

 

باشگاه خبرنگاران : مشاور یک دبیرستان پسرانه به دلیل داشتن رابطه جنسی با یکی از دانش آموزان ۳ سال زندانی خواهد شد.

یک مادر و همسر به نام “ماکنزه لند متیز” ۳ شنبه گذشته در حالی که گریه های بی امانش در دادگاه متوقف نمی شد ، از اقدام بی شرمانه خود با یک پسر ۱۸ ساله ابراز شرمندگی و پشیمانی کرد.

این مشاور مدرسه ۳۴ ساله به اتهام رابطه جنسی نامشروع با یکی از پسران ۱۸ ساله دبیرستان  ” هت ” در ایالت اوهایو آمریکا دستگیر شد.

اگرچه این پسر ۱۸ ساله در سن قانونی خود بود، اما همچنان یک دانش آموز محسوب می شد و اقدام بی شرمانه این زن در مقام یک معلم جرم سنگینی از دید جامعه و قانون محسوب می شود.

خانم “متیز” در حالی که  اشک می ریخت در دادگاه گفت : تنها حرفی که  دارم  این است  که می خواهم خالصانه از آن پسر و خانواده اش و از کل سیستم دبیرستان ” هت “به خاطر اعتمادی که به من داشتند و من آن را پایمال کردم عذرخواهی کنم. من همچنین از خانواده ، فرزندانم ، و به خصوص همسرم عذرخواهی می کنم که نتوانستم مادر و همسر خوبی باشم و همه آنها را نا امید کردم.

او در دادگاه بیان کرد: من می خواهم همه بدانند که اکنون پشیمان هستم و ندامت خود را با صدای بلند ابراز می کنم. من تمام مسئولیت  اقدام بی شرمانه  خود را قبول خواهم کرد.

بر طبق خبرگزاری ها : قربانی پسر نوجوان که اسم او به دلیل  سن پایینش برده نشده است ، می گوید که می خواهد معلم خود را ببخشد اما والدینش موافقت نمی کنند.

زمانی که خبرهای این رابطه نامشروع  منتشر شد ، خانم ” متیز” در هم شکست و از موقعیتش در دبیرستان قبل از اعلام حکم دادگاه کناره گیری کرد.

رئیس دبیرستان ؛آقای “ترور توماس” گفت :  این خیلی خوب است که فردی بتواند در این موقعیت تصمیم درستی بگیرد با اینکه بسیار مشکل به نظر می رسد. خانم ” متیز” کار درستی کرد که خود از مقامش کناره گیری کرد قبل از اینکه مسولان سیستم آموزشی او را با حالت خفت باری اخراج کنند. ما در یک شهر کوچک زندگی می کنیم بنابراین مسئله ای مانند این بسیار بزرگ می شود چرا که همه  مردم، از همه چیز بسیار سریع آگاه می شوند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز