آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » برگزاری کنفرانس ملی نانو فناوری در بوشهر
برگزاری کنفرانس ملی نانو فناوری در بوشهر

برگزاری کنفرانس ملی نانو فناوری در بوشهر


 

کنفرانس ملی نانو فناوری در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار شد.


 

   کنفرانس ملی نانو فناوری در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار شد.

رئیس دانشگاه خلیج فارس بعدازظهر چهارشنبه در آئین افتتاح این کنفرانس اظهار داشت: هم اکنون نظام مقدس جمهوری اسلامی دوران گزار از چهارمین دهه عمر خویش که دهه پیشرفت و توسعه است را سپری می‌کند.

محمد رضا محمدی‌زاده ادامه داد: دانشگاه‌ها در شرایط کنونی و در این مقطع زمانی، به عنوان طراح و ناظم مهندسی آینده انقلاب اسلامی، نقشی بی بدیل به عهده دارند و باید تلاش شود تا بتوانند به اهداف مورد نظر دست یابند.

وی با اشاره به اهمیت تربیت نیروی متخصص و ماهر در دانشگاه‌ها، تصریح کرد: ایجاد اندیشه و برنامه برای تبدیل ایران اسلامی به عنوان الگوی پیشرفت و توسعه از دیگر مواردی است که تحقق آن بر عهده دانشگاه است.

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر تاکید کرد: این دانشگاه به منظور دستیابی به اهداف مورد نظر، در حال فتح قله‌های رفیع علم و تکنولوژی با پیشرفت فزاینده است که این مهم نیازمند تحرک، پویایی، فعالیت تحقیق مدار و پژوهش محور دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی است.

وی با بیان اینکه برگزاری این کنفرانس در مسیر اهداف تعیین شده بوده است، خاطرنشان ساخت: این دانشگاه بر اساس ظرفیت‌های استان و سند چشم‌انداز توسعه کشور و برنامه‌های مصوب وزارت علوم افق‌های مورد نظر را طراحی کرده است.

[information]مهر[/information]نفت، گاز و پتروشیمی را از جمله ظرفیت‌های مهم استان بوشهر عنوان کرد و ادامه داد: تلاش داریم تا از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم و در توسعه و پیشرفت کشور و استان بوشهر نقشی اساسی و تعیین کننده داشته باشیم.

اولین کنفرانس ملی نانو فناوری در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد و و اساتید و محققان به ارائه تحقیقات و دست‌آوردهای خود در زمینه نانو فناوری در صنایع گاز، نفت و پتروشیمی پرداختند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز