لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » به دختران تجاوز جنسی نه ولی سرقت می کردیم!+عکس
به دختران تجاوز جنسی نه ولی سرقت می کردیم!+عکس

به دختران تجاوز جنسی نه ولی سرقت می کردیم!+عکس

شیاطین پایتخت، آزار دختران را انکار کردند

ما فقط از این دختران سرقت می کردیم ، تجاوز کار ما نبود

شیاطین پایتخت در نخستین جلسه رسیدگی به پرونده شان با قبول اتهام سرقت، منکر آزار و اذیت هفت زن و دختر جوان شدند.

 رسیدگی به این پرونده از ششم فروردین و همزمان با شکایت دختر جوانی مبنی بر ربوده شدن و آزار و اذیت توسط دو پسر پراید سوار در دستور کار پلیس قرار گرفت.دختر جوان در شکایتش گفت: در یک مانتوفروشی در میدان هفت تیر کار می کنم. ساعت ۲۲ شب منتظر تاکسی بودم که یک پراید مشکی با دو سرنشین مقابلم توقف کرد. آنها دقایقی بعد از سوار شدن من، با تغییر مسیر مرا به بیابان های شرق تهران برده و پس از سرقت اموالم مورد آزار و اذیت قرار دادند.

پس از این شکایت، چند شکایت دیگر نیز از شیاطین پراید سوار در پلیس آگاهی ثبت شد تا این که هشتم تیر امسال دو پسر جوان شناسایی و دستگیر شدند.

دو متهم ۲۳ و ۲۱ ساله که اعتیاد شدیدی به ماده مخدر شیشه داشتند، در بازجویی به ۱۵ مورد آدم ربایی و سرقت اعتراف و ادعا کردند، هفت نفر از قربانیان را مورد آزار و اذیت قرار داده اند. با تکمیل تحقیقات، پرونده در ادامه در اختیار قضات شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت. صبح دیروز جلسه تحقیق از فرهاد و سعید به ریاست قاضی حسین اصغرزاده برگزار شد. دو متهم با قبول اتهام سرقت، منکر آزار و اذیت طعمه های خود شدند.

سعید در دفاع از خود گفت: من راننده بودم و همراه فرهاد در خیابان پرسه زده و زنان و دخترانی را که طلا همراه داشتند، به عنوان مسافر سوار خودرو می کردیم. پس از طی مسافتی، فرهاد با تهدید چاقو سر طعمه را به زیر صندلی می برد و پس از انتقال زنان و دختران به حاشیه بزرگراه ها و جاده های خارج شهر، با تهدید چاقو و فندک طلاها و پول آنها را سرقت می کردیم.

وی درباره اتهام آزار و اذیت دختران گفت: ما ۱۵ زن و دختر را دزدیدیم و از آنها سرقت کردیم، اما من هیچ کدام از آنها را مورد آزار و اذیت قرار ندادم.

متوجه آزار آنها توسط فرهاد هم نشدم. در ادامه فرهاد هم با انکار آزار و اذیت دختران گفت: من و سعید به شیشه اعتیاد داشتیم و انگیزه مان از ربودن زنان، سرقت طلاهایشان بود. ادعای شاکیان را هم قبول ندارم.

متهمان در حالی منکر اتهام خود می شوند که هفت نفر از شاکیان، آنها را شناسایی و به اتهام تجاوز به عنف از دو متهم شکایت کرده اند. پزشکی قانونی نیز با آزمایش های تخصصی، آزار واذیت دو نفر از شاکیان توسط فرهاد را تائید کرده است.

 

منبع: جام جم آنلاین

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز