یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » بیمارستان سیار در دشتی راه‌اندازی می‌شود
بیمارستان سیار در دشتی راه‌اندازی می‌شود

بیمارستان سیار در دشتی راه‌اندازی می‌شود


فرماندارشهرستان دشتی گفت: بیمارستان سیار تخصصی خورموج در رشته‌های چشم و دندان‌پزشکی ازطرف دفترمناطق روستایی نهاد ریاست جمهوری ۱۵ آبان تا ۱۵ اسفند ماه در زیارت ساحلی دشتی راه اندازی می‌شود


فرماندارشهرستان دشتی گفت: بیمارستان سیار تخصصی خورموج در رشته‌های چشم و دندان‌پزشکی ازطرف دفترمناطق روستایی نهاد ریاست جمهوری ۱۵ آبان تا ۱۵ اسفند ماه در زیارت ساحلی دشتی راه اندازی می‌شود.
غلامرضا مهرجو درجلسه شورای اداری شهرستان دشتی بر استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان تاکید و اظهار کرد: ماه رمضان در بسیاری از جهات باید در خودسازی مورد توجه قرار گیرد که مدیران برای این مهم توجه ویژه کنند.

وی با بیان اینکه مسئولیت یک فرصت برای خدمت گذاری  در اختیار افراد قرار می‌گیرد تصریح کرد: مسئولیت امانت بزرگی است که در اختیار افراد قرار می‌گیرد و در نظام مقدس جمهوری اسلامی متاثر از ارزشهای دینی است.

فرماندار دشتی با بیان اینکه عمر مسئولیت  بسیار کوتاه است گفت: فرصت کوتاه است وما باید بتوانیم از این فرصت‌ها به نحو مطلوب استفاده کنیم.

مهرجو با بیان اینکه ۳۹۰میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های عمرانی در دشتی اختصاص یافت گفت: ۳۹۰ میلیارد ریال اعتبارازمحل اعتبارات تملک دارایی وتبصره ۲۲قانون بودجه برای تکمیل واجرای پروژه‌های عمرانی شهرستان دشتی اختصاص یافته است که ۶۰میلیارد ریال ازاین اعتباربرای تکمیل پروژه‌های  راه سازی هزینه می‌شود.

وی با بیان اینکه ۶۰میلیارد ریال برای عمران شهری هزینه می‌شود خاطرنشان کرد: درتوزیع اعتبارات امسال توجه ویژه‌ای به امر سلامت وبهداشت ودرمان شهرستان شده  و ۳۰ میلیارد ریال بری تکمیل طرح‌های بهداشتی و درمانی شهرستان دشتی اختصاص یافته است.

مهرجو بیان کرد: این اعبتاربرای خرید ونصب و تجهیزات پیشرفته پزشکی بیمارستان زینبیه خورموج وتکمیل پانسیون‌های پزشکان متخصص خورموج و کاکی اختصاص یافته  و مقرر شده معادل این مبلغ نیز از طرف دانشگاه علوم پزشکی استان برای این طرح‌ها اختصاص یابد.

فرماندار دشتی از راه اندازی بیمارستان سیار تخصصی در خورموج خبرداد و گفت:  اضافه کرد:  بیمارستان سیار تخصصی خورموج در رشته‌های چشم و دندان‌پزشکی ازطرف دفترمناطق روستایی نهاد ریاست جمهوری در۱۵ آبان تا ۱۵ اسفند ماه در زیارت ساحلی دشتی راه اندازی می‌شود که همه خدمات درمانی درمدت سه ماه به صورت رایگان برای شهروندان شهرستان دشتی ومناطق ساحلی انجام می‌دهد.

 

[information]تسنیم[/information]

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز