آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » خبرهای ویژه » بیوگرافی ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان + تصاویر
بیوگرافی ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان + تصاویر

بیوگرافی ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان + تصاویر


بیوگرافی ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان + تصاویر

 

راز ازدواج و طلاق های پی در پی مشهورترین بازیگر، کارگردان و مجری پربیننده ترین برنامه خندوانه  با بیوگرافی و

مصاحبه با همسران رامبد جوان بدانید !

 

 

رامبد جوان آن روزها در حال اسباب کشی بود ، پس قرار شد در یک کافه گفت و همچنین گو را انجام دهیم ، ساعت ۸شب شد در یک کافه گفت و همچنین گو را انجام دهیم ، ساعت ۸ شب .

 

 

ساعت۸:۳۰ شد و همچنین رامبد و همچنین شوهر یا همسر خود نیامدند ، من و همچنین عکاس که در مدت گفت و همچنین گوهای همشهری خانواده چه ها که ندیده ایم ، آب انار خوردیم و همچنین با بی خیالی تمام گفتیم «خب ، می رویم و همچنین دوباره قرار می گذاریم» .

 

ولی باید توجه داشت خانم عکاس ترسیده بود که در صورتی که نباید … بعد از نیم ساعت رامبد جوون رسید ، آن هم قدر پرانرژی و همچنین خودمانی . حالا بایستی و حتما منتظر همسر رامبد جوون می ماندیم و همچنین آن هم قدر از در و همچنین دیوار کافه گفتیم تا ماندانا خانم روحی هم از راه رسید .

 

 

شروع کردن یک گفت و همچنین گوی خانوادگی با خصوصیات اخلاقی جوون راحت تر می باشد … گفت و همچنین گو یک ساعت طول می کشد و همچنین کافه دار می خواهد تعطیل کند ، ما هم هی دل دل می کنیم که چه کنیم تا آنکه جوون ، بی خیال منزل و خانه به هم ریخته و همچنین در حال اسباب کشی اش می می شود و همچنین ما را دعوت می کند می رویم منزل و خانه عکس می گیریم .

 

کتاب می خوانیم ، موسیقی گوش می دهیم و همچنین گفت و همچنین گو پر می می شود از جواب هایی که با آن جمله آغاز می شوند : «زیرا و به درستی که تویی می گم…» موقع تنظیم صحبت ها نمی دانم تا کجای آن جواب ها را بایستی و حتما بنویسم .

 

ماندانا روحی در جواب یکی از سؤال ها می گوید :

«رامبد گاهی مستلزم و نیاز دارد به غار تنهایی اش برود» . مجموعه «همسران» یادم می آید هنگام و زمانی که مردهای خانواده که جوون ترین شان رامبد جوون بود به غار تنهایی شان می رفتند .

 

منزل و خانه آنها هم مثل ۳جزیره می باشد . یک جزیره که متعلق به ۲ فرد یا شخص می باشد و همچنین ۲ جزیره جهت لحظه های تنهایی ، آن هم قدر منزل و خانه جوون و همچنین ماندانا خوش می گذرد که می خواهم یک آرزوی خوشبینانه بکنیم : «پیر نشی خانواده جوون!»

 

چرا آدم هایی که کار طنز می کنند معمولا در منزل و خانه جدی و همچنین عبوس اند؟
ماندانا : آن در مورد رامبد صادق نیست . رامبد در منزل و خانه هم خیلی پر شور و همچنین هیجان می باشد ، حالا یک مقدار جدی تر ولی باید توجه داشت متغایر و متفاوت از آن هم چیزی که می بینید ، نیست .

 

بیوگرافی ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان + تصاویر

گیگر: بیوگرافی ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان + تصاویر راز ازدواج و طلاق های پی در پی …

 

رامبد جوان: کمدین ها از افرادی خواهند بود که مقدار و اندازه و میزان انرژی ای که در روز مصرف می کنند ، زیاد می باشد . ناخودآگاه هنگام و زمانی که به منزل و خانه می آیند از همه آنها کم شده . بنابراین مقدار و اندازه و میزان انرژی کمتر می باشد ولی آن بداخلاقی نیست .

 

او مستلزم و نیاز به سکوت دارد ؛ مستلزم و نیاز به آرامش ؛ به استراحت . آن هم انرژی ای که داشتند تخلیه شده ، دورویی نیست ، بخشی از زندگی می باشد . منی که کمدین هستم دنیا را شوخ طبعانه تر از تو نگاه می کنم . ولی بایستی و حتما اول جدی نگاه کنم تا شوخی اش را پیدا کنم . کسی که حتی جوک می سازد ، اول پیشامد جدید را بررسی کردن می کند . در روابط عادی هم آن جوری می باشد .

 

من بایستی و حتما اول تو را بشناسم تا بعد بتوانم باهات شوخی کنم . اول بایستی و حتما به لحاظ شکل بشناسمت ، بعد بایستی و حتما عادت هایت را بدانم ، بعد بایستی و حتما رفتارهای تو را بدانم تا بتوانم باهات شوخی کنم پس آن هم جنبه های جدی هم وجود دارد .

 

من هنگام و زمانی که به منزل و خانه می رسم به آن هم لحظه های آرامش احتیاج دارم ؛ به آن هم لحظه های سکوت ، و همچنین آن جوری نیست که انرژی نداشته باشم .

 

یعنی شکل عکسی که همه ازش دارند؟
ماندانا : رامبد کلا خیلی انرژیک می باشد . در منزل و خانه هم خیلی حضور پررنگی دارد . آن جوری نیست که در منزل و خانه رفتارش فرق کند ، بودن و همچنین نبودنش در منزل و خانه خیلی فرق دارد . همه چیز را با حضورش تغییر می دهد .

 

بعد از ازدواج عوض نشد؟
ماندانا : بهتر شد زیرا و به درستی که رامبد اهل خانواده می باشد و همچنین خانواده را دوست دارد . در خانواده ای پهناور و بزرگ شده که خیلی محبت دیده ، فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم دائما آن از آرزوهایش بوده که یک زندگی خوب داشته باشد . جهت همین ، بعد از ازدواج همه چیز بهتر شد .

 

با عادت های ناشناخته یا ناخوشایند چه کردید؟
ماندانا در حالت طبیعی اینها هم وجود دارد . هنوز هم بعضی خلق و همچنین خوهای رامبد برایم دوست داشتنی و جذاب نیست .

 

هنگام و زمانی که آنها را زیاد می بینید ، ناخوش و غمگین نمی شوید؟
ماندانا : در صورتی که بپذیری که آن آدم آن خصوصیات را دارد و همچنین تو نمی توانی تغییرش دهی ، خیلی خوب می باشد . من سعی می کردم خیلی چیزها را عوض کنم ولی کم کم پذیرفتم که رامبد همین می باشد ، بایستی و حتما بدون تغییر زیاد بپذیرمش .

 

هیچ وقت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکردید خانواده تان بدون حضور بچه ناقص می باشد؟
رامبد ؛ آنکه با بچه خانواده شکل می گیرد ، نه آن طوری نیست . هنگام و زمانی که یک زن و همچنین مرد با هم ازدواج می کنند ، صاحب یک خانواده می شوند و همچنین بعد از آن هم ، بچه به دنیا می آید .

 

بچه ، آن خانواده را کامل می کند . تا ازدواج نکنی به هیچ وجه معنی یک ارتباط و رابطه زن و همچنین شوهری را نمی فهمی و همچنین آنکه ویژگی های آن ارتباط و رابطه چقدر با همه چیز فرق دارد .

 

ماندانا دقیقا!
رامبد : آن قدر آن ارتباط و رابطه منحصر به فرد می باشد که شبیه هیچ چیز دیگر در دنیا نیست . شبیه هیچ ارتباط و رابطه ای نیست . بچه هم همین روش می باشد ، یعنی خیلی خاص می باشد .

آدم تا بچه دار نشود نمی تواند در مورد اش نظر بدهد ، آن قدر تجربه نابی می باشد .

 

ماندانا

در زندگی اش آدم فرهنگی و اجتماعی ای بوده ، من هم فرهنگی و اجتماعی بوده ام ولی هیچ کدام از آن ارتباط و رابطه ها ، شبیه زن و شوهری و همچنین در یک منزل و خانه زندگی کردن نیست .

تو در طول زندگی اجازه داری هنگام و زمانی که از همکارت ، رئیست ، عزیزترین دوستت ، فامیلت ، هر کسی که باشد ، دلخوری یا از سوی آنها اذیت شده ای ، ترکشان کنی .

 

می توانی تلفنت را قطع کنی ، می توانی بگویی خداحافظ ! من رفتم …
ماندانا: ولی حالا با زن شوهرت آن کار را بکن …
رامبد : اصلا نمی شود آن کار را کرد زیرا و به درستی که معنی ندارد .

 

تو هیچ وقت شده بخواهید آن شرایط را تجربه کنید ؟
رامبد : نه ، اصلا نمی می شود . جایش در آن ارتباط و رابطه نیست .

 

آن شرایط همخانه بودن نیست؟
ماندانا: نه ، شرایط زندگی جنسی و زناشویی می باشد .

 

رامبد: آدم به همخانه اش می تواند آن را بگوید ، به زنش نه ! در موقعت دعوا نمی می شود گذاشت و همچنین رفت . با هر آدمی می توانی دعوا کنی و همچنین بروی ولی در صورتی که تو ۲روز بگذاری بروی ، همسرت می گوید:

 

۲ روز دارد چه کار می کند ؟ کجاست؟
ماندانا : نمی می شود .
رامبد: به خاطر اینهاست که می گوییم منحصر به فرد می باشد . هنگام و زمانی که داشتم ازدواج می کردم ، تعریف کردم که دارم ازدواج می کنم و همچنین آن کارها جایش در آن ارتباط و رابطه نیست .

 

در آن تعریف ، دیگر چه چیزهایی بود؟
رامبد: آن تعریف وارد شدن به یک زندگی جدید و همچنین جدید و تو و تازه بود ؛ یعنی تغییر همه چیز .

 

بیوگرافی ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان + تصاویر

More بیوگرافی ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان تصاویر images

 

در زندگی مشترک تنبیه هم هست؟
رامبد : تنبیه وجود ندارد ، تفهیم می باشد .
ماندانا : در زندگی مشترک بایستی و حتما حرف زد . در صورتی که پیشامد جدید ای به وجود می آید بایستی و حتما در مورد اش حرف زد و همچنین به پس نتیجه آن می شود که رسید .

 

رامبد : ما همدیگر را تنبیه نمی کنیم بلکه چیزی را به هم تفهیم می کنیم .
ماندانا : پیشامد جدید ای که پیش می آید بایستی و حتما در آن هم موقع حرف زد . در صورتی که حرف نزنیم همه چیز جمع می می شود و همچنین بعد از جایی می زند بیرون .

 

رامبد: من مجبور کاری کنم که تو کاری را که من دوست ندارم ، انجام ندهی . من می خواهم تفهیم کنم . ماندانا فهرستی دارد از کارهایی که دوست ندارد و همچنین رامبد انجام می دهد ، من هم فهرستی دارم ، از کارهایی که دوست ندارم و همچنین ماندانا انجام می دهد .

 

یا می توانم از شریک زندگی ام بخواهم آن کار را نکند ، یا در انجام اشتباهش به تحمل کردن می رسم ؛ یعنی می گویم که تحمل می کنم که آن یک جایی می زند بالا ، یا می پذیرم که آن کارها را آدمی که با من زندگی می کند نمی تواند انجام ندهد .

 

ماندانا : ما همه راه هایی را که یک زندگی بایستی و حتما طی کند ، رفتیم ، تا به اینجا برسیم . ما با هم حرف زدیم ، تا به آن نقطه رسیدیم .

 

رامبد : تلاش کردیم تا قِلق های هم را بفهمیم .

 

چقدر از قلق ها بهره بری و استفاده خاص می کنید؟
ماندانا : زیاد . بهره بری و استفاده از قلق ها ، تدبیر و همچنین سیاست به درد بخوری می باشد .
رامبد : بهره بری و استفاده از آنها درست می باشد . خب ، پدر من دوست دارد هنگام و زمانی که خواب می باشد ،

 

تلویزیون روشن نباشد ، و همچنین من هم خاموشش می کنم . من یک لطفی به تو می کنم ، تو هم یک لطفی به من می کنی دیگر .

 

خیلی با هم حرف می زنید؟
رامبد: آره ، اکثرا و بیشتر هم در مورد خودمان .
ماندانا: از آن هم جایی که رامبد خیلی پرمشغله می باشد ، ما چندان فرصت حرف زدن نداریم ولی باید توجه داشت آن حرف زدن خیلی زیاد باعث خوشحالی آدم می می شود ؛ چرا که حرفت را به گوش طرف می رسانی .

 

مهم ترین دلیل ازدواجتان چه بود؟
رامبد : یک جایی از زندگی احساس می کنی تنها زندگی کردن دیگر برایت کافی می باشد . احساس می کنی چیزی داری که می خواهی با کسی شریک شوی . می خواهی خبر خوشحال کننده ات را به کسی بگویی که به مقدار و اندازه تو خوشحال می شود .

 

می خواهی شادی ات آن جوری دو برابر می شود ، به مقدار و اندازه ات سهیم باشد تا غم کم می شود و همچنین شادی زیاد آنکه می نامند تا آخر عمر در غم و همچنین شادی هم شریک هستیم ، من جنبه اقتصادی و مالی زندگی را تأمین می کنم ، ماندانا از آن جنبه اقتصادی و مالی بهره برداری می کند ، جهت ساخته یا ایجاد یک شرایط خوب . من می روم شکار می کنم ، ماندانا می ریزد .

 

ماندانا : به هر حال داشتن کسی مثل رامبد دوست داشتنی و جذاب می باشد و همچنین اصلا ساده نیست . و همچنین با توجه به آنکه روحیات ما به هم نزدیک می باشد ، می توانیم زندگی کنیم . از نظر نگاه هم در بعضی مسائل به هم نزدیک نیستیم ولی قلبا همدیگر را دوست داریم .

 

منظورتان از روحیات چیست؟
ماندانا : علایق مشترک بسیاری داریم .
رامبد : هر دومان یک جایی علاقه به بالا رفتن مان شبیه هم می باشد . زمانی می خواهی ریسک کنی در صورتی که همراهت با تو نباشد ، خوب نیست . هی مجبوری به خاطر او آرام قدم بردرای تا فاصله ات زیاد نشود .

 

تو همراه هم بوده اید ؟
رامبد : بله !
ماندانا : من خیلی رامبد را درک می کنم ، آدم سختی می باشد . ارتباط و رابطه داشتن باهاش خیلی پیچیده می باشد . شبیه همه آدم ها نیست . آدمی می باشد که نگاهش خاص می باشد . من خیلی چیزها را کنار رامبد یاد گرفتم .
رامبد : من هم خیلی چیزها را کنار ماندانا یاد گرفتم !

 

کجاها احساس کردید رامبد خیلی برایتان خاص می باشد؟
ماندانا : رامبد به چیزهای درست خیلی نظر دارد .
مثلا ؟

 

ماندانا : رامبد خیلی اخلاق گراست . مثلا آنکه من و همچنین رامبد مثلا همه آدم ها مشکل داشتیم و همچنین به جایی رسیدیم که دیدیم نمی توانیم یک چیزهایی را تحمل کنیم . شاید در صورتی که خیلی ها بودند اراده و تصمیم راسخ می گرفتند بروند دنبال یک زندگی دیگر ولی جهت رامبد آن مهم بود که آن زندگی را نگه دارد .

 

آن جهت من خیلی مهم می باشد ، نمی خواست مدارا کند . قدر آن چیزی را که داشت ، می دانست . جایی که خیلی آدم ها وا می دادند .

 

رامبد : آن هم چیزی که گفتم زن و همچنین شوهری فرق دارد ، مثل بچه دار شدن . تو هنگام و زمانی که بچه ای به دنیا می آوری ، نمی توانی بگویی آن بچه ام زشت می باشد یا مقدار و اندازه و میزان هوشش خوب نیست ، برود یکی دیگر بیاید . نمی می شود به زنت هم بگویی برو یکی دیگر بیاید . بایستی و حتما آن را داشته باشی .

 

آن مال من می باشد زیرا و به درستی که انتخابش کردم به زور که وادارم نکردند . زیرا و به درستی که انتخاب کردم بایستی و حتما ادامه بدهم و همچنین قواعد آن بازی را رعایت کنم .

 

خسته نشدید از تلاش جهت ارتباط و رابطه ؟
ماندانا: خسته هم شده ام ولی باید توجه داشت بایستی و حتما بگذاری دوره خستگی بگذرد .

 

با هم می گذرد یا بدون هم؟
ماندانا : شاید با هم ، شاید هم بدون هم ، در اثر زندگی دستت می آید کجا بایستی و حتما به طرفت فضا بدهی که نفس بکشد .
رامبد: آن خیلی مهم می باشد .

 

ماندانا : کجا بایستی و حتما نزدیک شوی . کجا بایستی و حتما سؤال نکنی که از سؤال خسته می می شود .
رامبد : فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم با آن حرف هایی که ما می زنیم ، تو بعد از آن گفت و همچنین گو زود می روید ازدواج می کنید .

 

ماندانا : رامبد بعد از ازدواج همه را تشویق می کرد که ازدواج کنند . او مبلغ ازدواج شده بود .

 

 

بیوگرافی ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان + تصاویر

… دوم رامبد جوان + تصاویر … بیوگرافی ماندانا روحی … روحی همسر اول رامبد جوان + …

محمد خاتمی عقد رامبد جوون و همچنین ماندانا روحی را خواند

 

ازدواج برایتان ریسک نبود ؟
ماندانا : دائما ازدواج ریسک دارد ، آن هم هم با کسی که آن قدر مورد توجه می باشد . باهاش می روی بیرون ، می گردی ، همه نشانش می دهند .

 

از آن همه توجه به رامبد ناخوش و غمگین نمی شوید؟
ماندانا : می شدم ؛ اول ها خیلی ناخوش و غمگین می شدم . بعد جهت خودم جا انداختم اوایل ناخوش و غمگین می شدم زیرا و به درستی که می دیدم همه آن قدر به رامبد توجه می کنند .

 

اصلا همه به او توجه می کردند . آن را جهت خودم جا انداختم من بایستی و حتما درک می کردم و همچنین عمیقا درک کردم . رامبد روابطش گسترده و همچنین زیاد می باشد . در صورتی که قرار بود که حساس باشم که قبلا بودم خیلی به من فشار می آمد ، پذیرفتم که رامبد مورد توجه می باشد .

 

رامبد: پیشامد جدید اعتماد می باشد .
ماندانا : من به عشق رامبد به خودم مطمئنم . در صورتی که هم قرار باشد چیزی از دست برود می رود و همچنین کاری نمی می شود کرد .

 

از آن عشق مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده نکرده اید؟
ماندانا : نه ! رامبد اصلا اجازه نمی دهد ازش مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده می شود .

 

رامبد : یک چیزی می باشد که تعریف فردی یا شخصی خود آدم می باشد . من از یک چیزهایی بدم می آید ؛ پشت کسی حرف زدن ، زیرآب کسی را زدن و همچنین نان کسی را بریدن .

 

من تلاش می کنم آن کار را نکنم حداقل عمدی نکنم ، البته یک بار آن کار را کرده ام . حالا در صورتی که ماندانا بگوید بیا با هم زیر آب کسی را بزنیم ، من قبول نمی کنم .

 

نمی گویم زیرا و به درستی که ماندانا می خواهد ، قبول . اینجا مرز من می باشد . اینجا تعریف من می باشد . من حاضر نیستم به هر کاری تن بدهم .

 

آن اعتقادها جهت تو چطوری می باشد؟
ماندانا : من هم با رامبد هم عقیده ام . یک جورهایی من و همچنین رامبد شبیه هم هستیم و همچنین زیرا و به درستی که توانستیم با هم مطابق و یکدست شویم ، ارتباط و رابطه مان جا افتاد .

 

بعد از چه مدت؟
ماندانا: بعد از یک ارتباط و رابطه طولانی تا عشق مان پخته می شود . دیگر خام نیستیم .
رامبد: هیجان ابتدایی و اولیه را ندارد ولی پخته شده .

 

تو چه کار کردید تا اعتماد به دست بیاورید؟
رامبد : زحمت کشیدم .
ماندانا : رامبد جهت چیزی که باور دارد ، زحمت می کشد؛ خیلی هم زیاد . رامبد اجازه می دهد خودت باشی .

 

فداکاری بیش از حد نکرده ای؟
ماندانا: نه ، افراطی نه!
رامبد : ماندانا آدم مهربانی می باشد ؛ خیلی زیاد مهربان می باشد بلند پرواز و همچنین معقول می باشد . آدمی می باشد که اهل معاشرت می باشد . رک ، باهوش و همچنین مهمان نواز می باشد . همه اینها باعث می می شود ماندانا در حالی که با تو همراه می باشد ، استقلال را حفظ کند .

 

آن خیلی خوب می باشد . کسی که به مقدار و اندازه تو جهت خودش فضا می خواهد . مخالفت می کند لذت قسمت و بخش می می شود هنگام و زمانی که بفهمی می خواهد جهت دو فرد یا شخص کار خوبی انجام دهد . مخالفت می کنی و همچنین بعد می بینی منطقی می باشد .

 

من و همچنین ماندانا هر دو یک جوری مثل هم هستیم . هر دو می خواهیم مدیر باشیم . گاهی تقسیم مدیریت کرده و همچنین گاهی هم در محدوده همدیگر مدیریت می کنیم . من گاهی زیاد فضولی می کنم .

 

بعد چی می می شود؟
رامبد : بحث ، بحث ، بحث . بعد هر کسی می رود جهت خودش ، بعد بر می گردیم طرف هم .
ماندانا : آن چیزها را نباید بگذاری بماند . رامبد پرمشغله می باشد . من نمی توانم توقع یک زن معمولی را از رامبد داشته باشم .

 

چیزهای کمتری از رامبد می خواهم . پذیرفته ام که آن شرایط رامبد می باشد . هی غر نمی زنم . من بایستی و حتما حرفه رامبد را درک کنم .

 

انتظار یک زن کدبانو را از ماندانا دارید؟
رامبد: جاهایی هم سنتی ام .
ماندانا رامبد از یک خانواده آذری می باشد ، تنها پسر خانواده هم هست . بعد در خانواده ای پهناور و بزرگ شده که خیلی زیاد خانوادگی زندگی می کردند . آنها زیاد با هم رفت و همچنین آمد دارند .

 

رامبد : خب ، منزل و خانه که می آیم دلم شام می خواهد .
ماندانا : از در می آید تو هی می گوید: «من گشنمه» . من پذیرفته ام که رامبد هم اکنون موقعیتش آن جوری می باشد .

 

بعد ماندانا بایستی و حتما غذا درست کرده باشد

رامبد : نه ، خیلی وقت ها هم از بیرون غذا گرفتیم .
حرفمان در مورد وظیفه ماند ، تقسیم نقش ها بر چه اساسی بوده؟

 

ماندانا : توقع نداشتم که رامبد یک کارهایی را بکند . بعد دیدم که با آن همه توقع ، رامبد نمی تواند کارهایی را انجام دهد . آن آدم آن می باشد ، من خصوصیاتش را پذیرفتم .

 

من نمی توانم از رامبد توقع داشته باشم که کارهای منزل و خانه را انجام بدهد زیرا و به درستی که اصلا آن جوری نیست مدلش آن جوری نیست . آن چراها بود ولی از یک جا گفتم خود «چرا» بد می باشد . من دیگر نمی گذارم انظار و افکار منفی بیاید زیرا و به درستی که اعتماد دارم دیگر با خودم نمی گویم رامبد حالا سر کار چه کار می کند .

 

هم اکنون وظیفه من ، آن می باشد که رامبد به حرفه اش برسد . من هم به لذت ها و همچنین آرزوهایم می رسم و همچنین فضای منزل و خانه را هم مدیریت می کنم .

 

رامبد : ماندانا در زندگی معاشرت دارد و همچنین مشغله ای که خودش به آنها می رسد . در صورتی که کاری باشد که مجبور می شود برود و همچنین در زندگی خصوصی دخالتی نداشته باشد ، من بایستی و حتما باشم . خب ، آن جوری نیست که من بگویم تو نباید بروی زیرا و به درستی که من هم کار دارم .

 

ماندانا : من نمی گذارم رامبد از کارهایش بیفتد .
رامبد : ماندانا زیرا و به درستی که زمان را خودش می تواند مدیریت کند ، مدیر منزل و خانه هم هست . گاهی هم بایستی و حتما سر یک میز گرفته می شود بگذاریم کنار ، آن اتفاق بایستی و حتما بیفتد نمی توانم بگویم آن کار را نمی کنم.

 

یک جاهایی من تنبلی می کنم گاهی خودم را لوس می کنم و همچنین خیلی هم لوسم زیرا و به درستی که در یک خانواده سنتی زندی کرده ام و همچنین فرصت بوده به بچه ها رسیدگی می شود . من لوس شدم در منزل و خانه ، بعد در حرفه ای بودن لوسم کرده اند .

 

بازیگری آدم را لوس می کند . من زیرا و به درستی که وقت بسیاری داشتم جهت لوس شدن ، لوس شدم ، گاهی ۱۸ساعت سرکارم . منزوی هم نیستم . من در بده و همچنین بستانم با آدم ها ؛ از کارگردان گرفته تا کسی که چایی می ریزد .

 

من با همه دوستم . بعد می آیم اینجا خوم را لوس می کنم . همچنین و علاوه بر آن هم ، گاهی آن قدر کلافه ام که بایستی و حتما یکی جمعم کند .

 

ماندانا : اینجا من توقعم را پایین می آورم و همچنین می گذارم رامبد باشد .
رامبد: من یک مقدار بسیاری انتقادی ام . هنگام و زمانی که می بینم چیزی خطاست ، رک می گویم .
ماندانا: کاملا کارگردانی می کند .

رامبد: از آن هم طرف هم بدی را می گوم ، هم خوبی را آن را هم کنار بقیه چیزها بگذارید .

 

نقطه های منفی را در ارتباط و رابطه با ماندانا چگونه و چطوری مطرح می کنید؟
رامبد: همه جور .

 

 

آن رک گویی چقدر برایتان مهم می باشد؟
رامبد : من یک مقداری خودخواهم و همچنین در صورتی که خودخواه نبودم بازیگر نمی شدم . می گویم من آن جوری فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم ، در صورتی که به او برخورد ، می پرسم چرا به تو برخورد .

 

در صورتی که در کار باشد خیلی به من ربط ندارد . در صورتی که در موقعیت ارتباط و رابطه با ماندانا باشد ، می گویم آن کارت اشتباه می باشد و همچنین باعث می می شود ما ضرر کنیم . شده من یک جوری گفتم که ماندانا به اش برخورده . گاهی جبران کردم گاهی هم گفتم همین که هست . ماندانا بررسی کردن می کند و همچنین می فهمد که درست بوده .

 

ماندانا : رامبد خیلی به محیطش توجه می کند ، پس چیزی را همین جوری نمی گوید و همچنین نمی می شود .

 

رامبد : جهت من واژه ها مهم اند . واژه ها برایم معنی دارند زیرا و به درستی که سعی می کنم چیزی را الکی نگویم ، الکی هم نمی شنوم .

 

هیچ وقت آدم ها را سوژه نمی کنید؟
ماندانا: رامبد آدم ها را دست کم نمی گیرد . ممکن می باشد چیزی به نظرش بامزه بیاید . من آن کار را می کردم یا متلک هم می گفتم . از رامبد یاد گرفتم متلک نگویم . رامبد خیلی آدم جدی ای می باشد .

 

هم اکنون ارتباط و رابطه تان عاشقانه می باشد یا عاقل شده اید؟
رامبد: هر چیزی بلدی می خواهد ، عشق هم بلدی می خواهد ، خیلی هم بلدی می خواهد . در ارتباط و رابطه ، ظرافت ها را یاد می گیری . تو هر قدر عاقلانه تر رفتار کنی ، بهتر عشق می ورزی . با معاشرت با دیگران فرق دارد ، هنگام و زمانی که با یکی هستی همه چیزت مشترک می باشد .

 

در صورتی که شرایط زندگی ات به هم بریزد ، به هیچ کس غیره ای ربط پیدا نمی کند ولی به او ربط دارد . هر قدر من آسیب ببینیم ، ماندانا هم آسیب می بیند در هر شرایطی ، اقتصادی ، عاطفی ، فرهنگی و اجتماعی .

 

 

چند ماه بعد از آن مصاحبه رامبد جوون و همچنین ماندانا روحی از هم جدا شدند.

 

بیوگرافی ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان + تصاویر

۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – عکسی از مراسم عقد رامبد جوان با ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان و …

 

رامبد جوون در اول دی ماه سال شمسی ۱۳۵۰ از خانواده‌ای سنتی در تهران با اصالت آذری زاده شد. روند شروع به کار هنری او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و همچنین سینما بوده می باشد.

 

او در یازده فیلم دیدنی و جذاب سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌می باشد. او همچنین در یک قسمت از مجموعه تصویری و تلویزیونی پرطرفدار همسران نقش کوتاهی داشت و همچنین همین باعث حضور پررنگ او همچنین در مجموعه تصویری و تلویزیونی منزل و خانه سبز در نقش «فرید صباحی» شد.

 

نقش‌هایی که جوون در سینما و همچنین تلویزیون ایفا می‌کند اکثرا و بیشتر جنبه طنز دارد. رامبد جوون در ۲۷ اسفند ۱۳۸۷ با سحر دولتشاهی ازدواج کرد و همچنین در ۱۳۹۳ از او همچنین جدا شد.

 

 

آقای کمدین شوهر یا همسر خود را طلاق داد. طلاق به صورت توافقی انجام شد و همچنین البته آقای کمدین جهت دلجویی از شوهر یا همسر خود منزل‌شان در نیاوران را به او می‌بخشد.

 

مطالب مرتبط

 

منبع: نازوب –

۲۳ فوریه ۲۰۱۷ … عکس ها و بیوگرافی “ماندانا روحی” همسر اول رامبد جوان … ماندانا روحی,عکس ماندانا روحی
بازیگر,عکس ماندانا روحی زن رامبد جوان,عکسهای ماندانا روحی.
۹ مارس ۲۰۱۷ … معرفی همسران رامبد جوان ماندانا روحی ، سحر دولتشاهی و نگار جواهریان معرفی و عکس
ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان و سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد.
۲۴ ژانويه ۲۰۱۶ … تصاویر ازدواج های رامبد جوان با ماندانا روحی و سحر دولتشاهی و نگار جواهریان · اتاق
خبر ۲۴: … مصاحبه با رامبد جوان و ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان:.
رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته
سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان …

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز