هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » بی سابقه ترین عملیات پلیس استان +تصاویر
بی سابقه ترین عملیات پلیس استان +تصاویر

بی سابقه ترین عملیات پلیس استان +تصاویر

وی با اعلام این که گستره پخش اسلحه های غیر مجاز این افراد در شهرستان های دشتستان و گناوه بوده است اضافه کرد: افراد این باند به همراه این میزان اسلحه و مهمات از خوزستان به سمت بوشهر در حرکت بودند که با اقدام های امنیتی _ اطلاعاتی پلیس استان در ابتدای ورودی بندر دیلم پس از شلیک به لاستیک خودرویشان دستگیر شدن

فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر گفت: پلیس استان بوشهر در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل موفق به رشد ۱۲۶ درصدی انواع کشفیات شده است.


به گزارش سوک،حیدر عباس زاده بعدظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: بیشترین جرائم کشف شده در زمینه گروگان گیری، تیراندازی، قتل، سرقت مسلحانه، تجاوز به عنف و مواد مخدر بوده است.

وی اضافه کرد: قریب به اتفاق جرائم شناسایی شده مربوط به سال های ۹۰ و ۹۱ بوده است.


عباس زاده تصریح کرد: اکثر شاخص های امنیتی در استان بوشهر بهبود یافته که بخش عمده ای از آن مرهون همکاری مردم با پلیس است.

وی یکی از اقدامات برجسته پلیس استان را برخورد با قاچاقچیان اسلحه و مهمات غیر مجاز دانست و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با تلاش  پلیس امنیت و اطلاعات  و همکاری یگان های انتظامی ۴۹ درصد افزایش کشفیات اسلحه و مهمات غیرمجاز نسبت به مدت مشابه در سال قبل داشته ایم .


فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر یادآور شد: در آخرین عملیات انهدام یک باند قاچاق اسلحه، ۳۹ قبضه سلاح غیرمجاز شامل کلت های ۵ تیر، برنو، کلاشینکف و تیر جنگی از سه نفر اعضاء این باند کشف شد.

وی با اعلام این که گستره پخش اسلحه های غیر مجاز این افراد در شهرستان های دشتستان و گناوه بوده است اضافه کرد: افراد این باند به همراه این میزان اسلحه و مهمات از خوزستان به سمت بوشهر در حرکت بودند که با اقدام های امنیتی _ اطلاعاتی پلیس استان در ابتدای ورودی بندر دیلم پس از شلیک به لاستیک خودرویشان دستگیر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی استان از کشف بیش از هفت هزار قطعات دریافت تجهیزات ماهواره ای در یک ماه گذشته خبر داد و گفت: دو نفر از واردکنندگان این تجهیزات در استان بوشهر دستگیر و تحویل مراجع ذی صلاح شدند.

وی درباره میزان کشفیات مواد مخدر در سه ماهه اول امسال اظهار کرد : در این مدت قریب به ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی از ۲۵ باند خرید و فروش مواد مخدر کشف شد.


عباس زاده اضافه کرد: در این راستا ۱۹۷ نفر قاچاقچی و ۵۴۲ نفر مرتبط با این باندها شناسایی و دستگیر شده اند.

وی بیشترین نوع مواد مخدرکشف شده را به ترتیب تریاک، حشیش ، هروئین و شیشه ذکر کرد و افزود: این باندها  بیشتر در شهرستان های دشتستان، گناوه، بوشهر و عسلویه فعالیت و اقدام به خرید و فروش  و توزیع مواد مخدر می کردند.


فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر درباره میزان کشفیات سوخت غیر مجاز قاچاق گفت: در سه ماه اول امسال شاهد رشد ۱۱۹ درصدی کشفیات سوخت غیرمجاز نسبت به مدت مشابه در سال گذشته در استان بوشهر بوده ایم.

وی یادآور شد: مبارزه با قاچاق سوخت با همکاری شرکت ملی پخش فراورده های نفتی، شیلات، اداره بندر، دستگاه قضایی و پلیس امیدوار کننده است و گرنه با توجه به رویکرد قاچاقچیان در آب های بین المللی و پول های کلانی که در این زمینه رد و بدل می شود امکان ریشه کنی آن توسط پلیس مشکل است.


فرمانده نیروی انتظامی استان از کاهش ۱۴ درصدی فوت شدگان تصادفات درون و برون شهری در مدت سه ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل خبر داد و گفت: با برنامه ریزهای فرهنگی پلیسی بدنبال کاهش میزان تصادفات منجر به فوت تا پایان امسال هستیم .

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز