گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » تاج: اتهامات علیه قهرمانی و حرف‌های کریمی نباید در حد حرف باقی بماند/ باید هزینه کار خلاف را سنگین کرد
تاج: اتهامات علیه قهرمانی و حرف‌های کریمی نباید در حد حرف باقی بماند/ باید هزینه کار خلاف را سنگین کرد

تاج: اتهامات علیه قهرمانی و حرف‌های کریمی نباید در حد حرف باقی بماند/ باید هزینه کار خلاف را سنگین کرد

رئیس سازمان لیگ تاکید کرد که اتهامات اخیر علیه قهرمانی و مسائلی که مرتضی کریمی مطرح کرده باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد و در همین حد باقی نماند.

به گزارش نگین جنوب : مهدی تاج در گفت‌‌وگو با  خبرگزاری تسنیم درباره حضور در آسایشگاه ثارالله و دیدار با جانبازان جنگ تحمیلی عنوان کرد: اعتقاد دارم اگر امروز چیزی به نام فوتبال داریم و آسوده‌خاطر زندگی می‌کنیم به برکت وجود جانبازان عزیز است. اگر آنها نبودند، ما هم نبودیم و باید قدردان زحمات این افراد باشیم.

وی ادامه داد: پیراهن شماره ۸ را به یاد ۸ سال دفاع مقدس به آنها هدیه کردیم اما به اعتقاد من ما باید پیراهن آنها را بر تن کنیم چرا که ممکن است با پیراهن تیم ملی برد و باخت رقم بخورد ولی با پیراهن این عزیزان همواره پیروزی به دست می‌آید. پیراهن جانبازان عزیز از عظمت خاصی برخوردار است.

تاج در ادامه درباره اتفاقات اخیر در فوتبال ایران و ادعای مرتضی کریمی که گفته بود در سال‌های گذشته یکی از اعضای سازمان لیگ درخواست رشوه کرده خاطرنشان کرد: اگرچه صحبت‌های این کمک داور به دوران من مربوط نمی‌شود اما اعلام کردم یک هفته فرصت است تا به این ادعا رسیدگی شود. اگر فردی خطا کرده باید با او برخورد شود؛ حال چه در دوران من باشد و چه در دوره‌های گذشته.

رئیس سازمان لیگ با تاکید بر اینکه این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد اظهار داشت: باید طوری برخورد کنیم که راه‌های خلاف را ببندیم و کسی جرأت نکند به سمت خلاف برود. اگر فردی خطایی کرده باید با او برخورد کرد تا زمینه فساد از بین برود. باید هزینه کار خلاف را سنگین و گران کرد تا هیچکس نتواند با سوءاستفاده به اهداف خود دست یابد.

تاج که روز گذشته در جلسه با رویانیان و دایی درباره اتهامات مطرح شده علیه قهرمانی حضور داشت در این باره به تسنیم گفت: داوران ما پاک هستند و اگر ادعایی مطرح می‌شود باید مورد رسیدگی قرار گیرد. در این باره حرف‌ها و اتهاماتی زده شده که باید بررسی شود. ما در ایران داوران قاطع و زحمتکشی داریم و اگر موردی است باید مورد پیگیری قرار گیرد.

وی گفت: نباید اینگونه باشد که حرفی زده شود و در همان حد بماند و مورد بررسی قرار نگیرد. به صورت جدی این موضوع را پیگیری می‌کنیم تا اینکه مشخص شود چه اتفاقاتی رخ داده است. اگر حرفی زده شده باید مورد بررسی قرار گیرد و اگر تخلفی رخ داده باید با آن برخورد شود.

رئیس سازمان لیگ یادآور شد: این حرف‌ها نباید در همین حد بماند؛ یا باید ثابت شود یا اینکه توضیح داده شود که چرا چنین مسائلی گفته شده است. اینکه حرفی زده شود و رسیدگی نشود فایده‌ای ندارد و من مصرانه دنبال این موضوع هستم تا حصول نتیجه این پرونده و پرونده‌ای که کریمی درباره آن اظهارنظر کرده را پیگیری کنیم.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز