سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » تجاوز جنسی پرستار انگلیسی به دو زن بیهوش
تجاوز جنسی پرستار انگلیسی به دو زن بیهوش

تجاوز جنسی پرستار انگلیسی به دو زن بیهوش

تجاوز به ۲ زن بیهوش در بیمارستان

تجاوز در بیمارستان به دو زن بیهوش

تجاوز جنسی پرستار مرد انگلیسی به دو زن بیهوش

تجاوز در انگلیس به دو زن بیهوش در بیمارستان


پرستار بیمارستان معروف NHS انگلیس، به اتهام فیلم گرفتن از خود در حال تجاوز به ۲ بیمار زن که در بی هوشی به سر می بردند و بسیاری جنایات دیگر محاکمه شد.

“اندرو هاتچینسون” ۲۹ ساله به اتهام حمله جنسی بیمارگونه در بیمارستان شهر آکسفورد انگلیس و بسیاری از جرم های دیگر که بعدا افشا شد، ۱۸ سال زندانی خواهد شد.

“هاتچینسون” که از سوی خبرگزاری ها لقب “درنده” به او داده شده است ، ۲ بیمار زن را که از شدت مستی بیهوش شده و در شرایط بحرانی با مرگ دست و پنجه نرم می کردند، مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد.

این مرد شیطان صفت همچنین برای فیلم گرفتن از تجاوزهای بیمار گونه خود از یک دوربین مخصوص استفاده کرده بود.

این جنایات منزجر کننده او زمانی برملا شد که به خاطر ضبط و پخش فیلم های خصوصی از زنان دستگیر شد و خانه او توسط پلیس مورد کنکاش قرار گرفت.

بعد از اینکه پلیس به خانه او هجوم آورد ،در کامپیوتر و تلفن همراه شخصی اش فیلم های مربوط به تجاوز های جنسی او در بیمارستان و بسیاری دیگر از جنایات اوکشف شد.

دادگاه آکسفورد گزارش داد که بیشتر از ۱۰۰ فیلم و عکس خصوصی از زنان مختلف و بیمارهای بیمارستان در خانه او کشف شده که پیدا کردن تمام این زنان عملی دشوار و غیرممکن است.

“هاتچینسون” اهل منطقه “آبینگدان” شهر آکسفورد، مجبور شد تا ۲۷ اتهام خود را شامل تجاوز، حمله جنسی، اعمال غیراخلاقی، هتک حرمت عمومی، عکس و فیلم های مستهجن و غیر انسانی از زنان و کودکان و سرقت داروهای بیمارستان را بپذیرد و برای همه این ها به ۱۸ سال زندگی پشت میله های زندان محکوم شد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز