نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » تحصیل ۱۱۰۰ دانشجو در ۳۴ رشته دانشگاه آزاد خورموج
تحصیل ۱۱۰۰ دانشجو در ۳۴ رشته دانشگاه آزاد خورموج

تحصیل ۱۱۰۰ دانشجو در ۳۴ رشته دانشگاه آزاد خورموج

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج از تحصیل ۱۱۰۰ دانشجو در ۳۴ رشته دانشگاه آزاد خورموج خبر داد.

 

 

علیرضا چمکوری صبح امروز در آیین تجلیل از ادارات برتر و کارمندان نمونه دشتی اظهار داشت: اکنون شرایط و ساختار جوامع به دنبال تحولات گوناگون آن چنان پیچیده شده که تحقق این اهداف و توسعه فعالیت‌های هر سازمان به آسانی میسر نخواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج افزود: شرط بقا و دوام هر سازمان داشتن روابط پویا، عمیق و موثر با مراجعه‌کنندگان و افکار عمومی ضمیر باطنی یک ملت است.

وی اضافه کرد: درگذشته در کسب، کار و تجارت شعار بود که سر مشتری باید کلاه گذاشت؛ ولی بعداً این شعار تبدیل شد حق با مشتری است و در حال حاضر مشتری پادشاه است.

چمکوری ادامه داد: مشتری اختیارات فراوانی دارد و تعیین کننده اصلی و داور است و این مسئله امروزه تحت عنوان تکریم ارباب رجوع در سازمان‌ها مطرح شده و در دستور کار دولت نیز قرار گرفته است.

این مسئول تصریح کرد: اتفاقات لازم برای تحقق اصل تکریم ارباب رجوع با وسایل و امکانات ابتدایی میسر نیست و در این جا نقش مردم به جهت تاثیرگذاری مشخص می‌شود.

وی افزود: تکریم ارباب رجوع برای سازمان می‌تواند منجر به بهبود ارائه خدمات، کاهش میزان دوباره کاری‌ها و سردرگمی‌ها، محیط جذاب کاری برای کارکنان،شناسایی نقاط قوت و ضعف سازمان و افزایش میزان بهره‌وری و کارآیی و اثربخشی امور شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج خاطرنشان کرد: از ویژگی‌های حاکمان اسلامی و کارمندان شاغل در نظام اسلامی این است که مردم را از خود و خود را از مردم می‌دانند و حاضر نیستند بین خود و مردم حجاب ایجاد کنند

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز