كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
خانه » استان ها » جنوبي » بوشهر » ترک نشست ستاد تنظیم بازار توسط استاندار
ترک نشست ستاد تنظیم بازار توسط استاندار

ترک نشست ستاد تنظیم بازار توسط استاندار

فریدون حسنوند که در این نشست رسمی در سالن شماره یک استانداری حاضر شد با دیدن کارشناسانی که به جای مدیران دستگاه های اجرایی به این جلسه آمده بودند با تعجب سراغ مدیران گرفت.

به گزارش پایگاه خبری نگین جنوب به نقل از سوک ، جلسه ستاد تنظیم بازار با دستور استادار بوشهر لغو شد .

بر اساس این گزارش ، فریدون حسنوند که در این نشست رسمی در سالن شماره یک استانداری حاضر شد با دیدن کارشناسانی که به جای مدیران دستگاه های اجرایی به این جلسه آمده بودند با تعجب سراغ مدیران گرفت.

وی که نمی توانست ناراحتیش از آن دسته مدیرانی که به هر دلیل در این نشست حاضر نشده بودند مخفی کند پس از نام بردن از اعضاء این ستاد و متوجه شدن از غیبتشان ترجیح داد که جلسه را آغاز نکرده ترک کند .

حسنوند پیش از ترک جلسه ستاد تنظیم بازار عنوان کرد : این نشست را ترک می کنم تا مدیرانی که به هر علت غیبت کرده اند بدانند که نسبت به بی توجهی آنها ساکت نخواهم نشست .

گفتنی است با توجه به وضعیت نابسامان بازار و صعود غیرقابل باور قیمت اجناس طی چند هفته گذشته در استان بوشهر ، لزوم توجه مدیران مرتبط با بخش اقتصادی در کارگروه هایی که می تواند با ایجاد مصوباتی این بخش را در کنترل حداقلی قرار دهد ضروری است که مشخص نیست چگونه در حالی که حسنود خود ریاست جلسه را به عهده داشته است مدیران به هر دلیل حاضر به شرکت در این نشست نشده اند و کارشناسان و معاونین خود که تقریبا از کمترین قدرت تصمیم گیری به دلیل جایگاه سازمانی برخوردار هستند روانه این جلسه مهم و کاربردی کرده اند .

حسنوند با ترک این نشست این نکته را گوش زد کرد که فقط در سایه یک خرد جمعی و استفاده از توان و همکاری مدیران و پاسخگو بودن آنها نسبت به حاشیه ایجاد شده در بازار در کنار رفع ابهامات احتمالی موجود بین دستگاه های اجرایی مرتبط وفعالان بازار در انجمن صنفی امکان هر نوع تصمیم گیری که فایده ای برای مردم دارد وجود دارد و گرنه نشست هایی که در آن خبری از مدیر مربوطه اش نباشد فقط اتلاف وقت می باشد.

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون ۲ نظر ثبت شده است.

  1. با سلام
    انشالله ظرف چند روز آینده سایت پر محتوای شما را لینک می کنم.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز