در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۱ دی ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » تندیسی در برازجان که نصب نشده برداشته شد! +تصاویر
تندیسی در برازجان که نصب نشده برداشته شد! +تصاویر

تندیسی در برازجان که نصب نشده برداشته شد! +تصاویر

نصب این تندیس مورد درخواست اکثریت مردم دشتستان بوده و خبر نصب آن که با مصوبه شورای شهر و توسط شهرداری انجام شده بود موجی از خوشحالی را در مردم ایجاد کرده بود

به گزارش نگین جنوب به نقل از اتحاد جنوب ، تندیس میرزا محمدخان غضنفرالسلطنه از سرداران مبارزه با انگلیس که دیشب توسط شهرداری برازجان در میدان مرکزی این شهر نصب شده بود. ساعتی پیش به دستور فرماندار دشتستان برداشته شد.

بر اساس این گزارش ، معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار با حضور در میدان محل نصب تندیس بر عملیات برداشتن تندیس مذکور توسط تیم عملیاتی همراه نظارت دارد.

نصب این تندیس مورد درخواست اکثریت مردم دشتستان بوده و خبر نصب آن که با مصوبه شورای شهر و توسط شهرداری انجام شده بود موجی از خوشحالی را در مردم ایجاد کرده بود.

دهقان معاون عمرانی فرماندار دشتستان در پاسخ به سئوال خبرنگار اتحاد جنوب در رابطه با علت برداشتن تندیس اظهار بی اطلاعی کرد.

این حالی است که رییس شورای شهر برازجان در اختتامیه اولین جشنواره آئین شهروندی در پاسخ به سوال یکی از حضار که پرسید علت برداشته شدن تندیس غضنفرالسلطنه برازجانی چیست؟؟؟!!!! گفت: چون شهردار برازجان تابع قوانین سیاسی و اجتماعی است، تندیس نصب شده برداشته شد.

عباس دهقان افزود: در تاریخ چندین ساله دشتستان، مفاخر بزرگی همچون غضنفرالسلطنه بودند و رشادت های آنان بر کسی پوشیده نیست. بر همین اساس، چند سال پیش بر اساس مصوبه شورای دوم شهر برازجان، بلواری به نام غضنفرالسلطنه در میدانی حدفاصل برازجان و دهقائد نصب شد که متأسفانه نصب تندیس این بزرگوار مورد مخالفت تعدادی از افراد واقع شد.

دهقان ادامه داد: از آنجایی که بسیاری از مخالفان بر سر محل نصب این تندیس اعتراض داشتند، حدود یک ماه پیش، شهردار برازجان اعلام کرد، حال که امکان نصب تندیس غضنفرالسلطنه در میدان مشخص شده امکان پذیر نمی باشد، این تندیس در محلی روبروی کاروانسرای مشیرالملک برازجان نصب گردد.

وی اضافه کرد: همین امر موجب شد، تندیس غضنفرالسلطنه در روز شنبه روبروی کاروانسرای مشیرالملک نصب گردد اما چون امکان تغییر مکان این تندیس وجود دارد، و در صورت نصب آن در محل دیگری غیر از کاروانسرا، تبعاتی به دنبال خواهد داشت، مقرر شد که فعلا از نصب آن جلوگیری شده و در صورت پیدا شدن مکانی جهت نصب، این امر محقق شود.

دهقان بیان داشت: شورای شهر، اجازه نصب تندیس را به شهرداری برازجان داد اما چون شهردار برازجان، تابع قوانین سیاسی و اجتماعی خاصی است، این مجسنه چند ساعت بعد از نصب، برداشته شد.

وی اعلام کرد: موافقان نصب این تندیس، نگران نباشند چرا که با پیگیری هایی که شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان خواهند داشت، به زودی تندیس غضنفرالسطنه نصب خواهد شد./۳

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز