خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » توهین سید مهدی رحمتی به امیر حسین صادقی در شبکه های اجتماعی
توهین سید مهدی رحمتی به امیر حسین صادقی در شبکه های اجتماعی

توهین سید مهدی رحمتی به امیر حسین صادقی در شبکه های اجتماعی

توهین سید مهدی رحمتی به امیر حسین صادقی در شبکه های اجتماعی

 

پارسینه : اختلاف این دو به بیش از یک سال پیش باز میگردد ، زمانی که با مصاحبه تند امیر حسین صادقی علیه سید مهدی رحمتی پس از صعود تیم ملی به جام جهانی رحمتی حسابی از رفتار صادقی گلایه کرد و حرف‌های تندی را علیه او به زبان آورد. این طور که گفته می‌شود کار به تهدید هم کشیده شده است. رحمتی در این جلسه مدعی شده اگر بی‌احترامی‌های صادقی ادامه پیدا کند و باشگاه او را کنترل نکند، او از استقلال می‌رود!
پس از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی با مصاحبه تند امیر حسین صادقی علیه سید مهدی رحمتی او از رفتار صادقی گلایه کرد و حرف‌های تندی را علیه او به زبان آورد. این طور که گفته می‌شود کار به تهدید هم کشیده شده است. رحمتی در این جلسه مدعی شده اگر بی‌احترامی‌های صادقی ادامه پیدا کند و باشگاه او را کنترل نکند، او از استقلال می‌رود!
حتی گفته میشود رحمتی صادقی را عامل ایجاد اختلاف میان خود و نکونام می داند و حتی جدایی او از استقلال به خاطر حضور صادقی در استقلال و بحث های مربوط به بازوبند کاپیتانی بوده است .
اما این روزها حتی امیر قلعه نوعی نیز پشت امیر حسین صادقی بازیکن محبوبش را خالی کرده و طی نامه ای کتبی امیر حسین صادقی را در لیست مازاد قرار داده و گفته اگر صادقی بماند در لیست تیم هیچ جایی ندارد و حتی در تمرین نیز شرکت داده نمیشود .
امیر قلعه نوعی یک بار دیگر نیز با صادقی به مشکل خورده بود ، درست زمانی که صادقی در مصاحبه ای علیه رحمتی کاپیتان وقت استقلال گفته بود :” کسانی که در تیم ملی نبوده اند، صعود تیم ملی را شانس می‌داند! ” که این مصاحبه واکنش قلعه نوعی را در پی داشت و او  خطاب به صادقی گفت: «مثل اینکه یادت رفته از کجا آمدی و انگار همه چیز یادت رفته؟ به تیم ملی رفته‌ای جو گیر شدی؟ اگر یک کلمه دیگر مصاحبه اینگونه از تو ببینم باید به خانه بروی و از آنجا بازی‌های استقلال را تماشا کنی!»
 tohin Mehdi Rahmati be sadeghi_www-neginjonoub-IR
این اختلاف کهنه شب گذشته مجددا نمایان شد ، زمانی که سامان گوران عکسی در کنار امیر حسین صادقی و سید محسن یوسفی در صفحه اینستاگرامش قرار داد و نوشت جای سید مهدی رحمتی خالی  که با واکنش شدید سید مهدی رحمتی مواجه شد و بلافاصله این عکس از این صفحه پاک شد ، اما بسیاری از افرادی که شاهد این عکس بودند کماکان به آن واکنش نشان می دهند و منتظر پاسخ امیر حسین صادقی به سید مهدی رحمتی هستند .
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز