کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۱ دی ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » جزئیات احمقانه‌ترین سرقت مسلحانه از بانک
جزئیات احمقانه‌ترین سرقت مسلحانه از بانک

جزئیات احمقانه‌ترین سرقت مسلحانه از بانک

دزد یک پسر ۱۹ ساله و اهل قم بوده و جالب این که عکس وی نیز از طریق دستگاه ATM خودپرداز بانک ملی شعبه سعیدی شکار شده بود.

جزئیات احمقانه‌ترین سرقت مسلحانه از بانک در قم با تحقیقات روزنامه ایران فاش شد.

به گزارش نگین جنوب ، ایران نوشت: دزد پسری جوان بود که مشخصات کامل وی در اختیار پلیس بود و تحقیقات برای ردیابی مخفیگاهش در حال انجام است. روز پنجشنبه ۲۳ آذرماه سال جاری ساعت ۵/۱۰ صبح مرد جوانی با مراجعه به بانک ملی شعبه پل آهنچی در قم در صف انتظار ایستاد تا نوبتش برسد. اپراتور بانک شماره مشتریان را یکی پس از دیگری اعلام می‌کرد تا اینکه شماره ۱۴۱ را خواند. پسر جوانی سریع به سمت باجه بانک رفت و پشت پیشخوان ایستاد و از صندوقدار خواست تا یک فیش واریزی به وی تحویل بدهد. پسر جوان در این هنگام با مشتری زن که پیش از وی نوبت داشت، درگیر شد. سپس فیش را به صندوقدار نشان داد و با تهدید اسلحه از صندوقدار بانک درخواست کرد تا فیش ۴ هزارمیلیاردتومانی وی را ماشین کرده و آن را بدون اینکه پولی به خودش بدهد به حسابش واریز کند. صندوقدار با دیدن تعداد صفرهای میزان پول لبخندی زد و با حالت تمسخرآمیزی به پسر جوان گفت که این میزان پول در حساب جا نمی‌شود. دزد ناشی وقتی با مخالفت کارمند بانک در خصوص میزان پول درخواستی روبه‌رو شد، با عصبانیت به پشت باجه بانک پرید و گلنگدن تپانچه را کشید و با صدای بلندی فریاد زد که یک صفر آن را بردار و بقیه را به شماره حساب من
واریز کن!

در ادامه کارمندان بانک از اینکه مبادا تیراندازی صورت گیرد و به مشتریان آسیبی برسد واکنشی نشان ندادند و از زنگ خطری که زیر پایشان بود، استفاده کردند تا پلیس باخبر شود. بنابراین فوراً به خواسته احمقانه دزد جوان عمل کردند و بدون آنکه پسر مسلح متوجه باشد تنها ۴۰۰ میلیون تومان را به حساب سیبای وی واریز کردند.

دزد احمق با تصور اینکه ۴۰۰ میلیارد تومان به حسابش پرداخت شده است، با عجله بانک را ترک کرد.

این در حالی بود که بانک ملی مجهز به دوربین‌های امنیتی نبود ولی دوربین‌های امنیتی در خارج از بانک که برای ساختمان بانک صادرات بود توانست تصویر دزد جوان را شکار کند.

دزد جوان پس از واریز پول به حسابش با ترک بانک به بانک شعبه سعیدی قم رفت تا مانده حسابش را استعلام کند. غافل از آن که کارمندان بانک ملی شعبه پل آهنچی همزمان کد ملی وی را به سایت ثبت‌احوال داده‌اند و توانسته‌اند مشخصات وی را به دست آورند.

دزد یک پسر ۱۹ ساله و اهل قم بوده و جالب این که عکس وی نیز از طریق دستگاه ATM خودپرداز بانک ملی شعبه سعیدی شکار شده بود.

یکی از شاهدان این سرقت مسلحانه گفت: پسر جوان در ابتدا با آرامش و خونسردی وارد بانک شد اما وقتی تپانچه را بیرون کشید، بسیار استرس داشت و هیچ‌کس خصوصاً کارمندان بانک احتمال نمی‌دادند که این دزد دست به تیراندازی بزند. وی افزود: در این میان یکی از مشتریان بانک که زن زرنگی بود با دیدن صحنه سرقت مسلحانه از بانک فوراً به سمت ساندویچ فروشی کنار بانک رفت و از فروشنده خواسته بود تا با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرد اما وی گفته بود که در مغازه‌اش تلفن ندارد. بنا به این گزارش؛ این دزد ناشی وقتی دستانش را خالی دید و پی برد که پول واریزی از حسابش برداشت شده و به صندوق بانک برگردانده شده است پا به فرار گذاشت.

این گزارش حاکی است پس از گذشت ۱۰ روز و با وجود شناسایی شدن دزد هفت تیرکش پلیس آگاهی قم هنوز مخفیگاه وی را شناسایی نکرده است.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز