اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
خانه » خبرهای ویژه » حوادث » جنجال قتل ستایش قریشی دختر بچه افغانی با اسید در حمام / عکس و فیلم تجلوز جنسی
جنجال قتل ستایش قریشی دختر بچه افغانی با اسید در حمام / عکس و فیلم تجلوز جنسی

جنجال قتل ستایش قریشی دختر بچه افغانی با اسید در حمام / عکس و فیلم تجلوز جنسی

shr-ghoreishi-gatl-1

جنجال قتل ستایش قریشی دختر بچه افغانی با اسید در حمام,ماجرای قتل ستایش قریشی دختر بچه ۶ ساله افغانی بعد از تجاوز جنسی,آزار و اذیت جنسی ستایش قریشی دختربچه افغانی در ایرانی,عکس و فیلم قتل ستایش قریشی در حمام با اسید,عکس های ستایش قریشی دختر بچه ۶ شش ساله افغانی

در این پست از سایت نگین جنوب جنجال قتل ستایش قریشی دختر بچه افغانی با اسید در حمام را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

در این پست از بخش حوادث قصد داریم ماجرای تجاوز و قتل دختربچه افغانی در ایران توسط یک پسر ۱۷ ساله که بعد از تجاوز جنسی او را با اسید به قتل رساند را برای شما قرار دادیم.با ما همراه باشید.

جنجال قتل ستایش قریشی دختر بچه افغانی با اسید در حمام / عکس و فیلم تجلوز جنسی

یک دختر شش ساله افغانستانی به نام ستایش، از سوی یک پسر ایرانی پس از آنکه مورد تجاوز قرار گرفت، توسط اسید سوزانده شده است.

 

ستایش قریشی کودک شش ساله یک خانواده مهاجر افغانستانی که در منطقه خیرآباد ورامین تهران زندگی می‌نماید،از نزدیکی منزلش ناپدید می‌شود پدر ستایش  برای یافتن دخترش اطلاعیه نشر می‌کند و تمام محله را برای یافتن او می‌گردد اما رد پایی از دختر خردسال‌ اش نمی‌ یابد

 

ماجرای قتل ستایش قریشی , عکس های ستایش قریشی , فوت ستایش قریشی , تجاوز و قتل ستایش قریشی , قتل ستایش قریشی دختربچه افغانی در ایران , مرگ ستایش قریشی

 

یکشنبه ۲۱ فروردین پسر ۱۷ ساله در ورامین، دختر(ستایش قریشی) همسایه افغانستانی‌شان را که هنوز شش سال بیشتر ندارد به خانه می‌برد و پس از تجاوز به او، با ضربات چاقو وی را به قتل رسانده و در وان حمام بر رویش اسید ریخته تا از بین برود. اما چون جسد به‌طور کامل از بین نرفت، از دوستش یاری می‌طلبد

 

دوست وی با توجه به ابعاد جرم، ماجرا را با پدر خود در میان گذاشته و پدر هم با یکی از معتمدین محل و نهایتاً بدون کمترین تردیدی به پلیس خبر می‌دهند. پلیس هم هنگام مراجعه به خانه، هم باقیمانده جسد را پیدا می‌کند و هم قاتل را دستگیر می‌کند.

 

ماجرای قتل ستایش قریشی , عکس های ستایش قریشی , فوت ستایش قریشی , تجاوز و قتل ستایش قریشی , قتل ستایش قریشی دختربچه افغانی در ایران , مرگ ستایش قریشی

ماجرای قتل ستایش قریشی , عکس های ستایش قریشی , فوت ستایش قریشی , تجاوز و قتل ستایش قریشی , قتل ستایش قریشی دختربچه افغانی در ایران , مرگ ستایش قریشی

مراسم ختم ستایش قریشی

«امروز ختم دخترکی معصوم بود که خونش جامعه مهاجر را در کنار هم قرار داد فارغ از هر رنگ و نژاد و فرقه و مذهب، یادم می آید وقتی مسجد محل خبر گم شدن دختربچه ای را داد مثل همه گم شدن های دوران کودکی فکر می کردیم ساعتی دیگر به خانه برمی گردد….بماند که بازگشت به قیامت شد و بماند که چه گذشت برستایش قصه ما که قلب هر انسانی را به درد می آورد اینکه چگونه پسر نوجوانی چنین فجیع قتل انجام می دهد باید جامعه شناسان و روانشناسان نظر بدهند اما امروز یکی از زیباترین همبستگی های عالم مهاجرت به وقوع پیوست مجلس ختم در دو محله جداگانه و دو بخش زنانه و مردانه برگزار شد.

صبح مراسم سری به دفتر امام جمعه منطقه که از انسان های بسیار شریف هستند و رابطه تنگاتنگی با مهاجرین دارند، زدم ایشان هم ضمن اظهار همدردی و اندوه فراوان با خانواده قریشی ضمن تقبیح این عمل خاطر نشان کردند این حادثه ارتباطی با فرقه و مذهب و ملیت ندارد و قلوب آحاد جامعه به درد آمده است و خواستار اجرای حکم قانونی در این باره شدند.

ظهر طبق برنامه به مهدیه می روم مقدمات رافراهم می‌کنیم. بانوان یکی یکی می‌آیند. ایرانی، افغانستانی، از هر قومی و تو از این همدلی و همنوایی به وجد می‌ آیی. ایرانی‌های زیادی از همان اول با چشمان اشکبار در مجلس بودند و ستایش را دختر خود می‌دانستند. همگی تقاضای اشد مجازات را از مراجع قانونی داشتند و از همه جالبتر اینکه زنان ایرانی در این بین اظهار داشتند که «اگر لازم باشد النگوهایمان را می‌فروشیم تا حق ستایش گرفته شود و خون او پایمال نشود» زنان افغانستانی جمع نیز می‌گفتند هرگونه کمکی مادی و معنوی نیاز باشد ما تا اخر هستیم… همگی آمده بودند تا باری بردارند نه باری باشند بر گرده خانواده ستایش و چقدر نگاه خانواده ستایش برق امید داشت با این همه همدلی و همدردی. راستی رفتن دیروز پرسنل استانداری و امام جمعه چقدر برخانواده تاثیر مثبت گذاشته بود.

مداح افغانستانی برنامه با ذکر مصیبت حضرت رقیه و با نوای دلنشین خود بغض های فروخورده مردم عزادار راشکست و مجلس یکسره صدای شیون و گریه برخون به ناحق ریخته نوگل پرپرشده گشت. امروز ستایش تنها نبود شما مهربان مردمان زیر بازوی پدر و مادر او را گرفته بودید. امروز خانواده ستایش بر مهربانیتان تکیه زده بود و نشان دادید چه نیک مردمانی هستید از نقاط مختلف تهران پرسان پرسان همگی ستایش شده بودید تا به دریای مهربانی و همدلی بپیوندید.

ماجرا به دور از شبکه‌ های اجتماعی و فضاهای غیر واقعی این چنین است. زنان ایرانی‌، می‌‌ گویند النگوهایمان را می‌ فروشیم تا اگر خرجی باید شود، برای وکیل و پیگیری پرونده تامین شود و در بیرون از این فضای واقعی، پشت صفحات مجازی بازار شایعات همچنان داغ است، همچنان گفته می‌ شود که خانواده مقتول حق عزاداری ندارند و دیروز مجلسی ختمی باشکوه برگزار می‌شود و مجلس زنانه و مردانه پرو خالی می‌شود و امام جمعه شهر سخنران مراسم ختم است و مسئولین فرمانداری و نیروی انتظامی برای تسلیت به پدر خانواده به مجلس ختم آمده‌اند، می‌گویند ماجرا رسانه‌ای نشده است و رسانه‌ها یک به یک در حال انتشار هستند، به دروغ می‌ گویند رسیدگی پرونده دچار اختلال شده است، قاتل رها شده است و… می‌ گویند و می‌ گویند و می‌ خواهند انتقام تاریخی‌ شان از پیوندهای ناگسستنی این دو ملت را بگیرند و موفق نمی‌شوند که «ما شاخه‌ های توأم سیبیم و دور نیست باری دگر شکوفه بیاریم توأمان‌».

پدر ستایش که این روزها در سوگ دخترش روزهای سختی را می‌گذراند و برای تسکین آلام و دردهایش هیچ جا جزء مزار ستایش مأمنی برای تسکین آلامش نیست، برای همین به امامزاده طاهر و مطهر خیر آباد و به مزار دخترش آمده است، او که کارگر مغنی و سر و کارش با خاک است شاید فکر نمی‌کرد که روزگاری خاک دخترک خردسالش را در خودش ببلعد.

صحبت کردن با پدری که تازه دخترش را از دست داده است و دلش برای شیرین زبانی‌ های او تنگ شده، سخت است از حال روز مادر ستایش می‌ پرسیم می‌ گوید که مادر است و بی‌ تابی می‌ کند.

پدر ستایش در حالی که سعی دارد خودش را آرام نشان دهد، از همه افرادی که برای حضور در مراسم ترحیم ستایش شرکت کرده‌ اند تشکر و قدرانی می‌کند. این روزها همه دوستان ایرانی و افغانستانی در ورامین خود را در غم پدر و مادر ستایش شریک می‌ دانند و با پرچم‌ های سیاه ابراز همدردی خود را به این خانواده اعلام کردند.

درخواست پدر ستایش جهت رسیدگی به پروند قتل دخترش

از وی در رابطه با وضعیت و تکلیف پرونده ستایش می‌پرسیم اینکه آیا تاکنون شکایتی کرده است، آهی می‌کشد و می‌گوید، مسئولان در حال رسیدگی به پرونده قتل دخترم هستند، این جرم پنهانی نیست و از آنها می‌خواهم حکم خدا و قرآن را اجرا و قاتل دخترم را قصاص کنند.

انتظار می‌ رود مقامات جمهوری اسلامی ایران همانطور که در مراسم این کودک مهاجر افغانستانی شرکت کرده و با خانواده وی ابراز همدردی کردند، در جهت اجرای حکم و پیگیری پرونده این حادثه هولناک نیز نهایت جدیت و تلاش خود را بکار گیرند.

در پی وقوع حادثه هولناک قتل «ستایش قریشی» در منطقه «خیرآباد» شهر «ورامین»، مقامات ایرانی با حضور در منزل پدر ستایش، با خانواده و بازماندگان وی ابراز همدردی کردند.

همچنین پیکر این کودک مهاجر افغانستانی در امامزاده «طاهر مطهر» به خاک سپرده شد. در این مراسم تعدادی از مقامات ایرانی و افغانستانی حضور یافته و با خانواده مقتول ابراز همدردی کردند. امام جمعه خبیرآباد با حضور در مراسم تشییع به ایراد سخنرانی پرداخته و با حضور در خانواده ستایش با خانواده این کودک ابراز همدردی کرد.

همچنین مسئولان استانداری و اداره اتباع و مهاجرین استانداری تهران از جمله مقاماتی هستند که در این مراسم ختم دختر مهاجر افغانستانی شرکت کرده و با حضور در منزل خانواده مقتول با آنها ابراز همدردی کردند.

بسیاری از مقامات افغانستانی از جمله «احمد نصیر نور» سفیر افغانستان در ایران و رایزن فرهنگی این سفارت نیز با حضور در منزل این خانواده ابراز همدردی کرده‌ اند.

گردآوری : سایت نگین جنوب

منبع: فتوکده و نسیم فان

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز