در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » حسن‌زاده: دایی باید به عنوان مطلع در جلسه حضور یابد
حسن‌زاده: دایی باید به عنوان مطلع در جلسه حضور یابد

حسن‌زاده: دایی باید به عنوان مطلع در جلسه حضور یابد

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: علی دایی و مسئولان باشگاه پرسپولیس به عنوان مطلع برای اولین جلسه رسیدگی به پرونده محسن قهرمانی دعوت شده‌اند.

 

به گزارش نگین جنوب و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، در خصوص پرونده محسن قهرمانی گفت: این پرونده تحت عنوان پرونده داوری در هیئت رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه‌ای فوتبال تشکیل و پس از بررسی و تحقیقات در تاریخ ۲۷ آبان ماه به کمیته انضباطی ارجاع شد. با توجه به اهمیت پرونده ما قصد داریم جلسات مختلفی را برگزار و به بررسی دقیق این پرونده بپردازیم.

وی افزود: با توجه به این که این پرونده جنبه عمومی دارد، باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. با وجود تحقیقات قابل توجهی که در پرونده  صورت گرفته، متاسفانه تحقیقات قضایی لازم در مورد این پرونده به عمل نیامده و پرونده با هیاهو و حواشی پیرامونی که از آن منعکس شده، خیلی فاصله دارد که جا داشت در تحقیقات اولیه همه اخبار مربوط به این موضوع رصد شود و دلایل و مدارک مربوط به اخبار جمع‌آوری و پیگیری شود.

رئیس کمیته انضباطی خاطرنشان کرد: علی دایی و مسئولان باشگاه پرسپولیس به عنوان مطلع برای اولین جلسه رسیدگی دعوت شده‌اند که با توجه به مصاحبه‌های ایشان در رسانه‌های مختلف لازم است حتما در این نشست حضور پیدا کنند و تمام مدارک خود را ارائه کنند. ضمن اینکه پس از مصاحبه اولیه توسط علی دایی مطالبی از سوی وی در مطبوعات تیتر شده است که باید مستندات خود را به طور کامل ارائه دهد. به طور مثال اگر ۳ مرتبه به یک شماره حساب پول واریز شده است، باید مستند باشد.

حسن‌زاده با بیان این که فعالیت و یا عدم فعالیت محسن قهرمانی هیچ ارتباطی به روند رسیدگی پرونده ندارد، گفت: کمیته انضباطی با دقت و حوصله کافی در این پرونده مهم، اقدام خواهد کرد. غیر از محسن قهرمانی، از افراد دیگری هم در پرونده یاد شده است که به نوبت به کمیته انضباطی فرا خوانده می شوند. ضمن این که از همه کسانی که به عنوان مطلع به کمیته دعوت می‌شوند، درخواست داریم چنانچه مدارکی مربوط به موضوع پرونده (ارتباط مالی نامشروع)دارند به صورت محرمانه و با دلایل و مدارک کافی در اختیار ما قرار دهند. همچنین از مقامات فوتبالی اعم از مدیر، سرمربی، بازیکن یا حتی مقامات فدراسیونی تقاضا داریم که قبل از اعلام نتیجه رسیدگی در کمیته انضباطی، جدا از هرگونه گمانه‌زنی و اعلام نظر احتمالی و رسمی و یا غیر رسمی که موجب تشویش اذهان عمومی می‌شود، خودداری کنند.

وی ادامه داد: معتقدم این پرونده هم مانند سایر پرونده های موجود در کمیته انضباطی است. شاید عنوان این پرونده مهمتر و یا شاید سنگین تر است اما در شرایط معمولی کار خود را دنبال می کنیم.

رئیس کمیته انضباطی در پایان تصریح کرد: این پرونده قطعا در جلسات متعددی دنبال خواهد شد و برای اینکه کار تحقیق و رسیدگی با آرامش دنبال شود، اولین جلسه رسیدگی روز یکشنبه ۱۰ آذرماه خواهد بود که در این مرحله فقط افراد مطلع پرونده دعوت شده‌اند تا تحقیقات لازم از آنها به عمل آید.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز