هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » خوش‌چهره آمادگی مجدد خودرا برای مناظره اقتصادی با احمدی‌نژاد اعلام کرد
خوش‌چهره آمادگی مجدد خودرا برای مناظره اقتصادی با احمدی‌نژاد اعلام کرد

خوش‌چهره آمادگی مجدد خودرا برای مناظره اقتصادی با احمدی‌نژاد اعلام کرد

نماینده سابق مجلس برای دومین بار نسبت به دیدگاه، شعارهای داده شده و عملکرد دولت در حوزه اقتصادی برای مناظره با احمدی‌نژاد اعلام آمادگی کرد.

به گزارش نگین جنوب: محمد خوش‌چهره استاد دانشگاه تهران و رئیس فراکسیون اصولگرایان مستقل مجلس هفتم  به چگونگی تحقق حماسه اقتصادی، عملکرد اقتصادی دولت‌های سازندگی، اصلاحات و دولت نهم و دهم و اولویت‌های اقتصادی دولت تدبیر و امید پرداخته است که مشروح آن متعاقبا منتشر می‌شود.

خوش‌چهره که مناظره تاریخی وی در روی کارآمدن احمدی‌نژاد در سال ۸۴ نقش برجسته‌ای داشت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس برای دومین بار نسبت به دیدگاه، شعارهای داده شده و عملکرد رئیس‌جمهور در حوزه اقتصادی برای مناظره اعلام آمادگی کرد.

وی اولین بار نیز در سال اول ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد در دولت نهم این اعلام آمادگی را مطرح کرده بود که محقق نشد.

خوش‌چهره با تأکید بر اینکه در حال حاضر آقای احمدی‌نژاد به صورت شتابان درصدد توجیه عملکرد خود است که عمدتاً نیز یک طرفه بوده و در واقع تمجید و تعریف است، افزود: این در حالی است که نظر نخبگان، صاحبنظران و فعالان اقتصادی و بخش قابل توجهی از مردم به این شکل نیست؛ ارائه گزارشات یک طرفه، رویه دولت نهم و دهم بوده و باید این فضا شکسته شده و در یک فضای نقد منصفانه تا زمان قانونی فعالیت این دولت، یعنی تا پابان روز ۱۱ مرداد فرصت پاسخگویی منطقی و دو طرفه ایجاد شود.

وی بر همین اساس به پاسخگویی رئیس‌جمهور در خصوص انحرافات در دین، مذهب و اعتقادات و همچنین در زمینه انحرافات اقتصادی و معیشتی اشاره و اضافه‌ کرد: اینجانب آمادگی دارم تا با رئیس‌جمهور در زمینه اقتصادی کنم؛ تصمیمات، نگرش‌ها و اقدامات اقتصادی باید توسط ایشان و با کمک همکاران اصلی تصمیم‌گیر دولت در یک بحث، مناظره یا گفت‌و شنودهایی که قضاوت آنها با مردم است، صورت گیرد و از حالت گزارشات فرمایشی، مناظرات عقلایی و منطقی شکل بگیرد.

وی با بیان اینکه حتماً باید در خصوص کارکرد اقتصادی و همچنین هدف‌هایی مثل نرخ رشد و موانع جدی پیش آمده بر سر راه تولید ملی بحث‌های عالمانه، بی‌طرفانه و منصفانه به معنای اینکه شرایط مناسب برای پاسخ‌گویی به سخنان وی باشد، مطرح شود، افزود: باید فضایی ایجاد شود که خطاها تا وقتی که آقای احمدی‌نژاد روی کار است، مطرح شوند چراکه با رفتن این دولت هجمه‌هایی به آن وارد خواهد شد در حالی‌که اگر احمدی‌نژاد الان و در این سمت پاسخگوی آنها باشد، شرایط پاسخگویی بسیار تفاوت می‌کند.

خوش‌چهره تأکید کرد: بنابراین اینجانب آمادگی دارم تا در یک فضای عقلایی با احمدی‌نژاد با رویکرد اقتصادی در زمینه «چه گفتیم و چه کردیم و چه می‌خواستیم بشود» مناظره کنم.

وی ادامه داد: رئیس‌جمهور با شعارها و حرف‌هایی که اینجانب به آنها معتقد بودم روی کار آمد و من او را مظلوم دیده و دفاع کردم اما الان در بعضی موارد شاهد ظلم‌های وارده اقتصادی بر کشور و مردم هستیم بنابراین باید این مسائل در یک بحث چالشی مطرح شود و این سلامت نظام اصولگرایی را نشان می‌دهد./فارس

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز