کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه » ورزشي » فوتبال و فوتسال » دانلود بازی رئال مادرید و بارسلونا ۱۴ فروردین ۹۵
دانلود بازی رئال مادرید و بارسلونا ۱۴ فروردین ۹۵

دانلود بازی رئال مادرید و بارسلونا ۱۴ فروردین ۹۵

real madrid va barcelona 14 farvardin 95

دانلود بازی رئال مادرید و بارسلونا – خلاصه و گل های بازی رئال مادرید بارسلونا ۱۴ فروردین ۹۵

نتیجه بازی رئال مادرید و بارسلونا ۱۴ فروردین ۹۵

دانلود خلاصه بازی رئال مادرید و بارسلونا ۱۴ فروردین ۹۵

دانلود کامل بازی رئال مادرید و بارسلونا ۱۴ فروردین ۹۵

 دانلود خلاصه ال کلاسیکو رئال مادرید و بارسلونا

 دانلود خلاصه بازی رئال مادرید و بارسلونا ۱۴ فروردین ۹۵
دانلود تمام گل های بازی رئال مادرید و بارسلونا
 دانلود بازی ال کلاسیکو بین تیم های رئال و بارسا امروز شنبه ۱۴ فروردین ۹۵
دیدار تیم های بارسلونا و رئال مادرید امروز شنبه مورخه ۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۵ راس ساعت ۲۳ شب از شبکه سوم سیما و با گزارشگری عادل فردوسی پور پخش خواهد شد که شما میتوانید تصاویر و گل های این مسابقه را از سایت نگین جنوب و در بخش ورزشی مشاهده و دانلود کنید.

در این پست از بخش فوتبال و فوتسال قصد داریم نگاهی به پیش بازی تیم های رئال مادرید و بارسلونا در تاریخ ۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۵ و رقابت های پیشین بین این دو تیم که همیشه با جنجال های بسیاری همراه بوده است.

بارسلونا-رئال مادرید؛ ال کلاسیکوی سرخ

به گزارش نگین جنوب و به نقل از ورزش ۳، از سال ۲۰۱۰ تاکنون شاهد ۲۳ جدال بین رئال و بارسا در ۴ رقابت مختلف(لیگ قهرمانان، کوپا دل ری، سوپرکاپ اسپانیا و لالیگا) بوده ایم و جالب اینکه در ۴۰ درصد این بازی ها یعنی در ۱۰ بازی از این ۲۳ بازی، حداقل یک بازیکن از زمین بازی اخراج شده است. آماری که نشان می دهد این بازی چقدر پربرخوردتر و خشن تر از گذشته شده است.

 


سهم رئالی ها از کارت قرمز بسیار بیشتر از بارسلونا بوده است:۱۰ در مقابل ۴٫ از رئال راموس(۳ بار)، مارسلو، ایسکو، آلبیول، دی ماریا، اوزیل، په په و مورینیو و از بارسلونا نیز آدریانو، داوید ویا، پینتو و والدس با کارت قرمز داور مواجه شده اند.

رئال مادرید ۱۱۶ دقیقه با یک یار کمتر و بارسلونا تنها ۶۴ دقیقه با یک یار کمتر مجبور به ادامه بازی شده است. تنها دو روز مانده به ال کلاسیکو، زیدان از بازیکنان تیمش خواسته است تا با خونسردی در نوکمپ مقابل بارسا قرار بگیرند؛ توصیه ای که با توجه به آمار فوق قابل توجیه است.

با ورود مورینیو به رئال، کهکشانی ها در ۴ ال کلاسیکوی متوالی، بازی را به یک یار کمتر به اتمام رساندند. دردناک ترین اخراج مربوط به په په در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان در سال ۲۰۱۱ بود که با تمارض دنی آلوس،اشتارک، داور بازی در دقیقه ۶۰ مدافع رئال را از زمین بازی اخراج کرد تا بارسا در نهایت ۲-۰ در برنابئو پیروز میدان شود. اشتارک در این بازی مورینیو را به دلیل اعتراضاتش به سکوها فرستاد. پینتو، دروازه بان ذخیره بارسا نیز به همین دلیل کارت قرمز دریافت کرد.

 


فصل ۲۰۱۱-۲۰۱۲ و در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا، مارسلو به دلیل خطای شدید روی فابرگاس از بازی اخراج شد. اوزیل و داوید ویا نیز که روی نیمکت نشته بودند با کارت قرمز مجبور به ترک نیمکت شدند. این پنجمین ال کلاسیکو از ۷ ال کلاسیکو پس از حضور مورینیو در رئال بود که شاهد کارت قرمز بودیم.

یک فصل بعد در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا در برنابئو این بارسلونا بود که آدریانو را دقیقه ۲۸ اخراج شده دید تا رئال با برتری ۲-۱ فاتح سوپرکاپ شود. همان فصل در بازی برگشت لالیگا، ویکتور والدس در دقایق واپسین به دلیل اعتراضات شدید خود از بازی اخراج شد. رئال آن مسابقه را در برنابئو ۲-۱ به سود خود خاتمه داد.

 


با ورود آنچلوتی به رئال در سال ۲۰۱۳، از تنش میان دو تیم کاسته شد بطوریکه در ۶ ال کلاسیکوی اخیر، تنها شاهد دو اخراجی بوده ایم که هر دو نیز سهم رئال بوده اند. راموس در بازی برگشت لالیگای فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ به دلیل خطا روی نیمار اخراج شد و رئال بازی را ۴-۳ واگذار کرد و آخرین اخراجی نیز به بازی اخیر دو تیم بر می گردد که ایسکو در شکست سنگین ۴-۰ رئال با کارت قرمز مجبور به ترک زمین شد.

 


حال باید دید ال کلاسیکوی روز شنبه که البته با احتساب فاصله ۱۰ امتیازی دو تیم حساسیت جدولی ندارد، چگونه پیش خواهد رفت.

رونالدو یا مسی؛ کدامیک در ال‌کلاسیکو موثرترند؟

رونالدو فصل جاری را پرنوسان آغاز کرد و در ۶ بازی ابتدایی رئال تنها در یک بازی موفق به گلزنی شد(۵ گل به اسپانیول). او هم اکنون آقای گل لالیگاست با این حال بدین متهم می شود که در بازی های بزرگ و تعیین کننده موثر واقع نمی شود که البته با نگاهی به آمار وی در این فصل حرف چندان بیراهی هم نیست. وضعیت مسی اما به گونه ای دیگر است. او نسبت به رونالدو گل های کمتری به ثمر رسانده اما همواره در بازی های بزرگ بارسلونا نقشی تعیین کننده ایفا کرده و موفق به گلزنی نیز شده است.

 


روز شنبه رئال و بارسا در نوکمپ به مصاف هم خواهند رفت و باطبع نگاه ها به رونالدو و مسی دوخته خواهد شد. سال ۲۰۰۹ و از زمانیکه رونالدو به رئال مادرید پیوست، به واسطه رقابت او و مسی، هیجان مضاعفی بر ال کلاسیکو حاکم شده است.

این دو بازیکن تاکنون در ۲۴ ال کلاسیکو به مصاف هم رفته اند و آمارها نشان می دهند که رونالدو در ۱۳ بازی موفق به گلزنی شده و در مقابل مسی در ۱۰ مسابقه. هر دو البته ۱۵ بار موفق به بازکردن دروازه رقیب شده اند اما آمار بردهای مسی بیشتر از رونالدو است. مسی در ۱۲ بازی پیروز شده، رونالدو در ۶ بازی و شش بازی نیز به تساوی ختم شده است.

 

 

۶۰ درصد گل های رونالدو در نوکمپ به ثمر رسیده است(۹ گل) در حالیکه مسی از ۱۵ گلش به رئال در این مقطع ۷ ساله، ۱۰ گل را در خانه رئال به ثمر رسانده است.

فوق ستاره رئال در ۵ بازی اخیرش در نوکمپ، در ۴ بازی موفق به گلزنی شده و تنها در بازی رفت فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ و در شکست ۲-۱ رئال موفق به گلزنی نشد(تک گل رئال را خسه به ثمر رساند). رونالدو در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ دو بار موفق به دبل کردن در نوکمپ شد، اولی در تساوی ۲-۲ دو تیم در بازی رفت لالیگا و دومی چند ماه بعد در بازی برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری که با دو گل رونالدو و تک گل واران، رئال ۳-۱ به پیروزی دست یافت.

 

 

مسی با زدن ۲۱ گل در حال حاضر بهترین گلزن تاریخ ال کلاسیوهاست و رونالدو اگر بتواند شنبه حداقل یک گل به بارسا گل بزند، با گذر از رائول، پشت سر دی استفانوی ۱۸ گله قرار خواهد گرفت. رونالدو از زمان پیوستنش به رئال، تنها یک ال کلاسیکو را از دست داده است(فینال کوپا دل ری فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ که رئال ۲-۱ پیروز شد) و مسی نیز در دو ال کلاسیکو غایب بوده که حاصل کار بارسا یک تساوی و یک شکست بوده است

حال باید دید در مسابقه امشب بین تیم های رئال مادرید و بارسلونا،جدال بین لیونل مسی ستاره آبی و اناری ها و کریس رونالدو ستاره کهکشانی ها را چه کسی خواهد برد.

دانلود خلاصه بازی رئال مادرید و بارسلونا ۱۴ فروردین ۹۵

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز