هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » در شبکه های اجتماعی این آدم ها را تور کنید
در شبکه های اجتماعی این آدم ها را تور کنید

در شبکه های اجتماعی این آدم ها را تور کنید

نحوه استفاده از شبکه های اجتماعی

 

 عضو یکی از شبکه های اجتماعی هستید؟ یکی از دلایل شما تبلیغات فعالیت و کسب و کارتان است؟ برای اینکه به مهمترین هدف خود دست پیدا کنید باید بسیار اصولی وارد این شبکه ها شوید و کسب و کارتان را رونق دهید.

مهم نیست چه اندازه دوست و آشنا را در زیرمجموعه خود دارید بلکه آنچه اهمیت دارد کیفیت روابط شماست. آیا میان فهرست اعضای شما افرادی از طبقه خاص حضور دارند؟ برای مثال از قشر تحصیلکرده و فرهنگی، هنری، سیاسی یا اقتصادی؟ تا به حال به این موضوع فکر نکرده اید، درست است؟ کیفیت روابط شما در شبکه های اجتماعی رمز موفقیت در کسب و کارتتان است.
با تحصیلکرده ها ارتباط برقرار کنید

 

برای داشتن ارتباطات قوی در شبکه های اتجتماعی سعی کنید به فهرست اعضای تان افراد تحصیلکرده و روشنفکر را نیز اضافه کنید. برای اینکه با این گروه از افراد ارتباط بهتری بگیرید به صفحه شخصی آنها بروید و از مقالات یا دیدگاه های آنها باخبر باشید و نظرتان را به صورت آنلاین برایشان ابراز کنید.

با این کار اعتماد و نظر آنها را جلب خواهید کرد. این افراد از ۲ نظر برایتان مفید خواهند بود؛ از نظر اول وجود چنین افرادی در صفحه شما باعث اعتبارتان می شود و از طرفی نقطه نظرات و پیشنهادات افراد علمی و تحصیلکرده باعث به وجود آمدن تغییرات مثبتی در فعالیت آنلاین تان خواهد شد.

افراد جالب را پیدا کنید

در تمام دنیا افراد زیادی وجود دارند که دست به ابتکارهای جالبی زده یا در زمینه کسب و کار خود بسیار موفق عمل کرده اند. این گروه از افراد را هم به فهرست اعضای خود اضافه کنید و تنها دنبال کسانی که مخاطب کالا یا خدمات ارائه شده تان هستند، نباشید.

هر چقدر تنوع بیشتری میان خدمات ارائه شده تان داشته باشید افراد بیشتری را به سمت خودتان خواهید کشاند. ممکن است شما در زمینه دکوراسیونداخلی فعالیت کنیداما در فهرست تان شخصی را داشته باشید که به صورت آنلاین اقدام به فروش کتاب می کند. با معرفی این شخص به دیگر اعضای مجموعه تان توانسته اید خدمات بیشتری به اعضای خود معرفی کنید و در عین حال مطمئن باشید تبلیغ کسب و کار شما نیز در صفحه شخصی کسی که تبلیغ او را انجام داده اید به نمایش گذاشته خواهد شد. این یک ارتباط دو سویه آنلاینی است.

افرادی که قابل احترام هستند

قرار نیست در فهرست اعضای شما تنها دوستانتان قرار بگیرند. افرادی وجود دارند که با حوصله دیدگاه ها و نظرات آدم های دیگر را می شنوند و برایشان احترام قائل هستند. وجود این گروه از افراد خیلی بهتر از دوستانی است که به هر دلیلی سعی در تمسخر یا بی احترامی نسبت به دیدگاه ها و نظرات ابراز شده تان در صفحه شخصی تان را دارند. این این گروه از افراد غافل نشوید چون باعث قوت قلب و دلگرمی تان خواهندش د.

جهانی باشید

برای موفقیت در کسب و کار خودتان را تنها محدود به آدم های شهر خود نکنید. سعی کنید دایره روابط خود را کمی گسترده تر کنید و به کسانی که در خارج از کشورتان زندگی می کنند نیز قدری فکر کنید. ممکن است دوست و آشنایی در خارج از کشور محل زندگی تان زندگی کند، او را از فهرست تان حذف نکنید بلکه با ایجاد ارتباطی قوی تر دنبال جذب نقطه نظرات مفید باشید.

همچنین کسانی که در شهرهای دیگر زندگی می کنند می توانند در بسیاری جهات باعث پیشرفت کارتان شوند. می توانید به یک نمایندگی در شهرهای دیگر یا تشکیل کلاس های آموزشی برای کسب و کارتان فکر کنید. چه عیبی دارد اگر در فهرست اعضای شما شخصی با یک فرهنگ متفاوت یا حتی زبانی متفاوت وجود داشته باشد. با ایجاد تنوع در اعضا به توسعه کسب و کارتان کمک زیادی کرده اید.

 

منبع:هفته نامه زندگی مثبت – ترجمه فاطمه شاهانی

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز