کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » راننده ۱۸ ساله فاقد گواهینامه دو دانش آموز بوشهری را زیر گرفت
راننده ۱۸ ساله فاقد گواهینامه دو دانش آموز بوشهری را زیر گرفت

راننده ۱۸ ساله فاقد گواهینامه دو دانش آموز بوشهری را زیر گرفت

به فاصله چند هفته از مرگ ۴ شهروند بوشهری در خیابان ساحلی بر اثر سرعت خودروی راننده فاقد گواهینامه، این بار راننده ۱۸ ساله ای در محله امامزاده بوشهر ۲ دانش آموز اول دبستانی را زیر گرفت.

به فاصله چند هفته از مرگ ۴ شهروند بوشهری در خیابان ساحلی بر اثر سرعت خودروی راننده فاقد گواهینامه، این بار راننده ۱۸ ساله ای در محله امامزاده بوشهر ۲ دانش آموز اول دبستانی را زیر گرفت.به گزارش نگین جنوب ، این حادثه ظهر دوشنبه همزمان با تعطیلی دبستان سینا رخ داده است.

شاهدان می گویند: جوان ۱۸ ساله ای که راننده خودروی سمند بوده است، به دلیل عدم مهارت، بجای ترمز، روی پدال گاز پا فشرده که منجر به حرکت به سمت دانش آموزان گردید.

آنها می گویند: همزمان با این اتفاق، اغلب دانش آموزان به اطراف متفرق شدند، اما دو محصل اول دبستانی اسیر سرعت خودرو شده و زیر آن گرفتار آمدند.

خوشبختانه سرعت این راننده تلفاتی نداشته ولی دو دانش آموز اول دبستان را بجای بازگشت به خانه، روانه بیمارستان کرد.

پس از این حادثه، دانش آموزان توسط حاضران در صحنه به بیمارستان منتقل و راننده نیز تحویل پلیس شد.

راننده فاقد گواهینامه بود

مسئول آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان ضمن تایید این خبر گفت: به دلیل آنکه راننده گواهینامه ای ارائه نکرده است، دلیل حادثه عدم مهارت وی اعلام شد.

سروان خداکرم آبادی ضمن اعلام اینکه صبح سه شنبه در بیمارستان از دانش آموز سانحه دیده عیادت کرده است، گفت: یکی از مجروحان دچار شکستگی پای چپ و دیگری نیز شکستگی فک شده است.

آبادی با یادآوری اینکه چند هفته پیش در آستانه روز عاشورا نیز سرعت راننده پرایدی که فاقد گواهینامه بود، جان ۲ زن و ۲ دختر در خیابان ساحلی را گرفت، تاکید کرد: تکرار حوادث رانندگی توسط افراد بدون گواهینامه نگران کننده شده، از این رو از خانواده ها تقاضا داریم از تحویل خودرو به فرزندانی که گواهینامه و مهارت رانندگی ندارند خودداری کرده و در خصوص عواقب این موضوع به آنها مشاوره دهند.

وی تصریح کرد: در حادثه اخیر در محله امامزاده نیز بررسی ها نشان می دهد مالک خودرو، برادر این راننده ۱۸ ساله بوده است./ سوک

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز