آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » خبرهای ویژه » رفع یک محدودیت دیگر برای زنان سعودی
رفع یک محدودیت دیگر برای زنان سعودی

رفع یک محدودیت دیگر برای زنان سعودی


Jul 12, 2017 – فرهنگ حاکم در جامعه سعودی برای زنان این کشور محدودیت‌های زیادی را ایجاد … همچنین داشتن مربیان کارآزموده هم یک مشکل دیگر است که هم اکنون مشغول …
2 days ago – عربستان سعودی به منظورفعالیت زنان درچارچوب اقدامات رفرمیستی (اصلاح گرایانه) و چشم انداز برنامه 2030 و نیز رفع محدودیت فعالیت بانوان در صنعت هوایی آموزش زنان برای بکارگیری در … برخی تغییرات ایجاد شده در یک جامعه که در آن استخدام به مردان محدود می شود به تغییر در … دیگر سود بالای 15 درصد نخواهید دید!
Jul 25, 2016 – زمانی که موضوع پرونده آزادی های زنان درعربستان سعودی مطرح می شود، ادعاها و … چه در عرصه سیاسی و اجتماعی در رسانه های خبری این کشور به یک باره مورد توجه … و جراحت دل زنان سعودی بار دیگر سرباز کند و مورد توجه محافل بین المللی قرار ….. موانع و محدودیت های موجود فرا روی مشارکت اقتصادی و فعالیت زنان در عربستان …
Jun 17, 2011 – حداقل ۴۰ زن درعربستان سعودی در چارچوب یک کمپین نافرمانی مدنی، اقدام به رانندگی در ریاض، پایتخت و چند شهر دیگر کرده اند. … منع رانندگی از جمله محدودیت هایی است که براساس تفسیری خاص از قوانین اسلامی در عربستان سعودی علیه زنان این کشور به اجرا … اقدام یک زن سعودی برای رفع ممنوعیت رانندگی زنان. 18.05.
Nov 30, 2016 – او گفت این رفع ممنوعیت، علاوه بر موضوع حقوق زنان، یک الزام اقتصادی نیز محسوب می‌شود. … ولید بن طلال گفت: “وقت آن رسیده که زنان سعودی شروع به راندن … رک‌گویی است و پیش از این نیز از محدودیت‌های اعمال شده بر حقوق زنان انتقاد کرده بود. … را ترک کنند تا همسران و فرزندانشان را به درمانگاه یا جاهای دیگر ببرند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز