یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه » ورزشي » فوتبال و فوتسال » رویانیان: سرمربی‌ام را انتخاب کرده‌ام/بدون اجازه پروین آب هم نمی‌خورم
رویانیان: سرمربی‌ام را انتخاب کرده‌ام/بدون اجازه پروین آب هم نمی‌خورم

رویانیان: سرمربی‌ام را انتخاب کرده‌ام/بدون اجازه پروین آب هم نمی‌خورم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: من سرمربی‌‌ام را انتخاب کرده‌ام اما تا اجازه نداشته باشم نمی‌گویم.

 

 

 

 

 

 

به گزارش نگین جنوب،‌محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره تمدید ماموریتش در پرسپولیس برای یک سال دیگر، گفت: از محل ماموریت من مشخص شد تا زمانی که نیاز باشد، در خدمت پرسپولیس باشم. با ستاد نیروهای مسلح صحبت کردم آنها از من خواستند به پرسپولیس کمک شود اما مسائل اداری هنوز از ۶ ماه پیش تاکنون برطرف نشده است.

وی در پاسخ به این سؤال که همه پرسپولیسی‌ها دوست دارند شما در این باشگاه بمانید، گفت: من نوکر همه هواداران پرسپولیس هستم و مجاز هستم از سوی ستاد کل در باشگاه بمانم اما این درست نیست که سیستم اداری ۶ ماه نتواند مشکل من را حل کند پس بهتر است بیشتر از این آن را باز نکنم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره واگذاری سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بورس تصریح کرد: درباره فروش این دو باشگاه فرمولی ارائه کردند، هم‌اکنون همه پروسه اداره پرسپولیس برای واگذاری طی شده و تنها اشکال امضای وزیر ورزش و شاید اقتصاد باشد. همین چیزهای کاغذی کار را لنگ گذاشته است. دولت و شخص عباسی این آرزو را داشتند که دو باشگاه واگذار شود.

رویانیان افزود: وقتی من به پرسپولیس آمدم احمدی‌نژاد به من گفت به هر شکلی شده باید بخشی از پرسپولیس را به هواداران بدهیم. وی به وزیر اقتصاد و ورزش زنگ زد و به من گفت محکم برو، ما رفتیم و محکم سرمان به سنگ خورد. هنوز این کار در اقتصاد و ورزش حل نشده، اما حالا مجلس تصویب کرده و به صورت قانون مطرح شده است.

مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به واگذاری ۴۹ درصد از سهام این باشگاه به هواداران تصریح کرد: صددرصد سهام این باشگاه ۴۵ میلیارد تومان بود که اگر برفرض دلار هم بالا رفته باشد، این مقدار به ۶۰ میلیارد می‌رسد، ۲۰ میلیارد هم بدهی داریم. با واگذاری درفشی‌فر باشگاه بدهی خود را صاف می‌کند و سود‌ده می‌شود و حتی سرمایه هم در دستش باقی می‌ماند که قابل فروش است. حالا کجا آن را بفروشیم؟ پیشنهاد من این است که در بورس به فروش نرود.

وی خاطرنشان کرد: شرکت پیشکسوتان پرسپولیس یک شرکت خصوصی تجاری است که اهلیت مدیریت پرسپولیس را دارد. این شرکت با همراهی یک بانک می‌تواند اکنون صددرصد سهام را بخرد. اگر ما ۴۹ درصد سهم را به ۲۰۰ میلیون سهم تبدیل کنیم و آن را ۲ هزار تومان به هواداران بفروشیم ۴۰۰ میلیارد پول تولید می‌شد.

رویانیان در پاسخ به این سؤال که این طرح رویایی است و شما فکر می‌کنید در چه مدت محقق می‌شود، عنوان کرد:‌نه، رویایی نیست، در محضر ملت ایران و از طریق رسانه ملی اعلام می‌کنم از این تاریخ به بعد اگر دولت به ما اجازه بدهد مجلس نماینده معرفی و قوه قضائیه نظارت کن دکه یک کمیته تشکیل دهیم. حدود ۳ ماه دیگر تا اول شهریور ۴۰۰ میلیارد تومان برای پرسپولیس درآمد کسب خواهیم کرد، یعنی می توانیم استادیوم بسازیم، به ورزش همگانی کمک کنیم و ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال می‌توانند به همه کارهای خیریه شرکت کنند.

وی  با اشاره به اینکه دولت ۱۵۰ میلیون تومان به باشگاه‌های صنعتی پول داده، افزود: به ما ۵/۲ میلیارد و به استقلال ۵/۳ میلیارد بودجه دادند اما به صنعت ۱۵۰ میلیارد از دولت به صورت مستقیم و غیر مستقیم بودجه گرفتند.

مدیرعامل قرمزپوشان درباره سرمربی جدید پرسپولیس عنوان کرد: واقعیت امر این است که نفت تهران، فولاد خوزستان، استقلال، تراکتورسازی و سایر باشگاه‌ها هیچکدام سرمربی‌هایشان تایید نشده است. با مایلی‌کهن، درخشان، پیروانی و یکی از گزینه‌های خارجی صحبت شد و در ادامه با ابراهیم‌زاده صحبت کردیم که استقبال زیادی از سوی هواداران صورت گرفت و با علی دایی هم مذاکره داشتیم.

وی ادامه داد: این مربیان با یک برخورد بزرگوارانه مصاحبه‌ای نکردند و این یک اتفاق جدید است که اجازه دادند هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه به راحتی و به نفع پرسپولیس صحبت کنند. شاید امروز یا فردا بین ۳ گزینه ابراهیم‌‌زاده، مایلی‌کهن و درخشان تصمیم بگیریم. البته من مربی‌ام را انتخاب کردم. من بدون اجازه علی پروین آب هم نمی‌خورم. باید با رئیس هیئت مدیره هم هماهنگ کنم چون اگر اعلام کنم همه سر من خراب می شوند اما باید بگویم من سرمربی ام را انتخاب کرده ام./فارس

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز