اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶
خانه » خبرهای ویژه » زنده ماندن معجزه آسای این زن بدون خوردن آب (عکس)
زنده ماندن معجزه آسای این زن بدون خوردن آب (عکس)

زنده ماندن معجزه آسای این زن بدون خوردن آب (عکس)

 

زنده ماندن معجزه آسای این زن بدون خوردن آب (عکس)

 

به گزارش ایران ناز ناراساما زن ۹۲ ساله اهل بنگالوریای هند از ۱۴ سالگی به دلیل ابتلا به نوعی بیماری تصمیم گرفت تا برای همیشه خوردن آب را ترک کند.این پیرزن هندی نزدیک به ۸۰ سال است که آب نخورده است اما در این مورد با افرادی به جز اعضای خانواده اش هرگز این مسئله را با کسی درمیان نگذاشته است چرا که او می داند دیگران نمی توانند به این راحتی ادعای او را قبول کنند.

 

این پیرزن هندی در مورد آغاز سبک عجیب زندگی خود می گوید:وقتی ۱۴ سال داشتم دچار نوعی بیماری عجیب شدم که به واسطه آن گلویم به شدت خشک می شد برای همین مجبور شدم روزانه ۱۰ لیتر آب بنوشم ، بعد از مدتی پزشک گفت که باید برای اضافه شدن آبهای اضافه از بدنم ۴۸ ساعت عرق درمانی شوم؛ روش سختی که بعد از اتمام آن تصمیم گرفتم دیگر هرگز لب به آب نزنم و موفق هم شدم.

 

زنده ماندن معجزه آسای این زن بدون خوردن آب (عکس)

زنده ماندن معجزه آسای این زن بدون خوردن آب عکس به گزارش ایران ناز ناراساما زن ۹۲ ساله اهل …

 

 

بعد از سالها با شرکت در یک تور ۳۶ روزه بدون آب مطمئن شدم که بدنم به اندازه کافی قوی هست و می توانم بدون آب زنده بمانم. به گزارش سایت odditycentral او لباس های مرطوب می پوشد تا در برابر گرما دوام بیاورد و سطح آب بدنش کنترل شود.

 

به گزارش ایران ناز او فقط برنج، میوه های خشک و آجیل می خورد و پنج ساعت در روز دعا و نماز می خواند و حداقل ۱۰ روز ماه روزه می گیرد. بعد از انتشار اخبار و تصاویر این پیرزن هندی دانشمندان بررسی هایی انجام دادند که ثابت کرد ادعای او درست است.

 

 

زنده ماندن معجزه آسای این زن بدون خوردن آب (عکس)

زنده ماندن معجزه آسای این زن بدون خوردن آب (عکس) به گزارش ایران ناز ناراساما زن ۹۲ ساله اهل …

 

 

زنده ماندن معجزه آسای این زن بدون خوردن آب عکس به گزارش ایران ناز ناراساما زن ۹۲ ساله اهل بنگالوریای هند از ۱۴ سالگی به دلیل ابتلا به.
۱۰ hours ago – زنده ماندن معجزه آسای این زن بدون خوردن آب (عکس) به گزارش ایران ناز ناراساما زن ۹۲ ساله اهل بنگالوریای هند از ۱۴ سالگی به دلیل ابتلا به نوعی …
۸ hours ago – زنده ماندن معجزه آسای این زن بدون خوردن آب (عکس) به گزارش ایران ناز ناراساما زن ۹۲ ساله اهل بنگالوریای هند از ۱۴ سالگی به دلیل ابتلا به نوعی…
۸ hours ago – زنده ماندن معجزه آسای این زن بدون خوردن آب (عکس)nn به گزارش ایران ناز ناراساما زن ۹۲ ساله اهل بنگالوریای هند از ۱۴ سالگی به دلیل ابتلا به نوعی …

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز