خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶
خانه » استان ها » جنوبي » بوشهر » ستادعالی مردمی دکتر ولایتی در استان + لیست اسامی
ستادعالی مردمی دکتر ولایتی در استان + لیست اسامی

ستادعالی مردمی دکتر ولایتی در استان + لیست اسامی

رئیس حزب عدالت طلبان ایران اسلامی در استان بوشهردر خصوص چارت تشکیلاتی این ستاد عالی مردمی دکتر ولایتی در استان گفت : ۱۷ کمیته برای انسجام بخشی مردم جهت شرکت در انتخابات و جذب آراء عمومی به نفع دکتر ولایتی در استان بوشهر ساماندهی شده است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نگین جنوب ، در حالی که کمتر از بیست روز گذشته توسط دکتر ولایتی حکم ستاد مرکزی این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری برای استان بوشهر به نام علی رضا یزاف صادر شده بود امروز در محافل سیاسی استان از آغاز به فعالیت ستاد عالی حمایت های مردمی دکتر ولایتی خبرهایی به عرصه عمومی راه یافت.

بر اساس این گزارش ، دکتر حمید تنگستانی و نجف زیرایی به ترتیب به عنوان رئیس و نائب رئیس ستاد عالی حمایت های مردمی دکتر ولایتی احکام خود را از سردار حکیم رئیس این ستاد در تهران دریافت کرده اند .

دکتر تنگستانی در گفتگوی کوتاه با این سایت خبری ضمن تایید خبر فوق اظهار داشت : هم اینک تمامی ستادهای عالی مردمی دکتر ولایتی در شهرها و بخش های استان فعال هستند .

رئیس حزب عدالت طلبان ایران اسلامی در استان بوشهردر خصوص چارت تشکیلاتی این ستاد عالی مردمی دکتر ولایتی در استان گفت : ۱۷ کمیته برای انسجام بخشی مردم جهت شرکت در انتخابات و جذب آراء عمومی به نفع دکتر ولایتی در استان بوشهر ساماندهی شده است .

گفتنی است اعضاء کمیته ها و مسئولین شهرستانی این ستاد به شرح ذیل می باشد .

رئیس ستاد : دکتر حمید تنگستانی
معاون ستاد : دکتر نجف زیرایی
کمیته امور هماهنگی شهرستانها : حسین حاجی پور
کمیته پشتیبانی : علیرضا یزدان پناه
کمیته برنامه ریزی تشکیلاتی : حسن هوشیاری
کمیته کار و صنعت : حجت الله سیروس
کمیته انتخابات : عبدالرسول حسن زاده
کمیته کارمندان : مسلم مختاری
کمیته اصناف : محمد رهنمایان
کمیته ایثارگران : رسول مختاری
کمیته اقشار : نصرالله اسدی
کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی : حسین شهری
کمیته فرهنگیان : کوروش رستمی
کمیته دانشجویان و دانش آموزان :مجتبی خدادای
کمیته روحانیون و مساجد : حجت الاسلام محمد محمدی
کمیته هیات های مذهبی : حجت الاسلام غلامحسین بردی
کمیته ورزشکاران : محمد حسین زاهدی فرد
کمیته اساتید دانشگاه : دکتر محسن ملکوتی

روسای شهرستان ها

بوشهر : آرزو رحمانیان
دشتستان : یدالله مشایخی
تنگستان : غلامحسین جمالی
عسلویه : محمد جواد هاشمی
کنگان : علی غفاری
دیر : غلامحسین سناسیری
دشتی : عبدالرسول غلامیان
دیلم : ارسلان مردانی
جم : عبدالله صادقی
گناوه :جعفر شاهمردانی

 
منبع:سوک
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز