هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » ستاد هیئت تخصصی رفع مشکلات مردم بوشهر راه‌اندازی شد
ستاد هیئت تخصصی رفع مشکلات مردم بوشهر راه‌اندازی شد

ستاد هیئت تخصصی رفع مشکلات مردم بوشهر راه‌اندازی شد


استاندار بوشهر گفت: در صورتی‌که مطالبات و مشکلات درخواستی مردم از طریق پیگیری اپراتور سامانه ۱۱۱ برطرف نشد ستادهیئت تخصصی آن موضوع را پیگیری و به بهترین وجه برطرف و اطلاع رسانی می‌کنند


مصطفی سالاری صبح امروز در نشست مدیران بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دستگاههای اجرایی استان بوشهر اظهار کرد: هر نوع تخلف و کم کاری در دستگاه‌های اجرایی ابتدا به بازرسان اطلاع داده می‌شود و آنان نیز با انتقال این نارسایی‌ها به مدیر دستگاه و رفع آن نقیصه می‌توانند تاثیرگذار باشند.

وی با بیان اینکه مردم بهترین ناظران در ادارات هستند تصریح کرد: فعالیت بازرسان در راستای بهینه کردن خدمات مطلوب به مردم است که این اثار و برکات زیادی برای جامعه دارد.

سالاری با تاکید بر تکریم مردم بیان کرد: کارکنان دستگاههای اجرایی برای ارائه خدمات مطلوب به مردم کوتاهی نکنند چرا که مردم ولی نعمتان جامعه و ما خدمت گزاران آنان هستیم و احترام و تکریم مردم باید در اولویت باشد.

استاندار بوشهر افزود: تاخیر در انجام کارهای مردم نتیجه بی توجهی و بی احترامی به آنان است که باید حرمت مردم در این بخش رعایت شود.

وی در زمینه راه اندازی سامانه ۱۱۱ نظارت بر عملکرد ادارات گفت: این سامانه از جمله ابزار نظارتی مردم برفعالیت دستگاههای اجرایی است و وظیفه مهمی در تامین مطالبات و خواسته های مردم دارد.

استانداربوشهر افزود: در سامانه ۱۱۱ هرگونه درخواست و شکایت باید درکوتاه ترین زمان به شخص پی گیر کننده ارائه شود.

سالاری تاکید کرد: سامانه نظارت بر عملکرد ادارات در آینده نزدیک فعالیت آن شبانه‌روزی و پربارتر می‌شود به گونه‌ای که خواسته‌ها و مطالبات مردم باید حداکثر در ۲۴ساعت پیگیری و مدیران پاسخگوی آن درخواست باشند.

وی افزود: اپراتور سامانه مکلف است مطالبه درخواستی مردم را از طریق آن دستگاه پیگیری و اطلاع رسانی کند.

سالاری با بیان اینکه برای رفع مشکلات مردم هیئت تخصصی سه نفره تشکیل می‌شود گفت: درصورتیکه مطالبات و مشکلات درخواستی مردم از طریق پی‌گیری اپراتور سامانه ۱۱۱ برطرف نشد هیئت تخصصی سه نفره آن موضوع را پی گیری و به بهترین وجه برطرف و اطلاع رسانی می‌کنند.

استاندار بوشهر کوتاهی در مقابل خواسته‌های مردم را بی حرمتی به آنان دانست و بیان کرد: همه تخلفات، مطالبات و خواسته‌های مردم باید به طور دقیق پیگیری و بررسی شود.

وی پاسخگویی به گله مندی مردم را مهمترین وظیفه بازرسان ذکر کرد.

 

تسنیم[information]تسنیم[/information]

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز