هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » سریال های ماهواره با بسته‌بندی جذاب باعث عادی سازی روابط خارج از چارچوب می‌شود
سریال های ماهواره با بسته‌بندی جذاب باعث عادی سازی روابط خارج از چارچوب می‌شود

سریال های ماهواره با بسته‌بندی جذاب باعث عادی سازی روابط خارج از چارچوب می‌شود

کارشناس مسائل زنان گفت: سریال های ماهواره با بسته‌بندی جذاب باعث عادی سازی روابط خارج از چارچوب می‌شود.

عشرت شایق، کارشناس مسائل زنان در گفت و‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: رفتار‌های غیر اخلاقی در جامعه اسلامی بسیار بسیار قلیل است و این موضوع نشان دهنده سست شدن پایه‌های خانواده و بنیان خانواده است چرا که به این رفتار ها، خیانت به خانواده قرار می‌گویند.

وی با بیان اینکه  رفتار های غیر اخلاقی به این دلیل است که روابط زناشویی به هر دلیل سست شده و پیکره  خانواده زیر سوال رفته است، ادامه داد: کشور‌های بیگانه با بسته بندی جذاب از طریق سریال های ماهواره ای روابط خارج از چارچوب و فرای زناشویی را در جامعه ما عادی سازی می‌کند.

کارشناس مسائل زنان با اشاره به اینکه در غرب متاسفانه روابط زناشویی از چاردیواری خود عدول کرده است و آنها زندگی با سگ را ترجیح می دهند، افزود: در جامعه دینی ما نسبت به غرب این طور نیست غرایز انسان چارچوب دارد اگر چارچوب ها خارج شده مثل مرزشکنی جغرافیا است بنابراین این موضوع در غرب رخ می‌دهد.

شایق با اشاره به اینکه هر جا عشق ورزی و تفاهم و با هم سازگاری و مهارت زندگی وجود داشته باشد، وفاداری در آنجا بیشتر است، اظهار داشت: بسیاری از افراد در راهروی دادگاه به دلایل هوس و احساسات زودگذر زندگی خود را از هم می پاشانند در واقع برخی نام احساست سطحی را عشق گذاشته اند که باید واژه ادبیات خانواده را تقویت کنیم و محبت و عشق ورزی باید در خانواده افزایش یابد.

* با تقوا روابط غیر اخلاقی را به صفر می رسد

وی با بیان اینکه با تقوا روابط غیر اخلاقی را به صفر می رساند، گفت: جامعه و خانواده غرب روی بنیان روی آب سست تشکیل شده است و آمار طلاق در آنجا بسیار زیاد است. در واقع  تحکیم بنیان خانواده با ایمان انجام شده و همچنین آسیب های اجتماعی با کشف محبت از بین می‌رود.

شایق بیان کرد: بدحجابی اصلا وجود ندارد چرا که افراد یا بی‌حجاب بوده و یا با حجاب هستند؛ اینکه چرا مسئله بی حجابی وجود دارد به این دلیل است که هر فردی که احساس کمبود می‌کند به این اقدام دست می زند در واقع باید زنان استعداد درونی خود را در جایگاه مادری نشان دهند.

کارشناس مسائل زنان با بیان اینکه زیبایی زنان یک محدودیت دارد مانند مروارید و باغ زیبا که یک صاحب دارد، گفت: انسانی که می خواهد زندگی خود را از جلوه ماندگار بسازد، نیاز به سختی دارد؛  برخی از زنان جلوه‌گری در خانه خود ندارد و برای ارزش‌های خانگی را کمتر ارزش قائل شده و در بیرون از منزل خودنمایی می کنند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز