برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
خانه » دنیای خودرو » سریع ترین محصولات آئودی را بشناسید / تصاویر
سریع ترین محصولات آئودی را بشناسید / تصاویر

سریع ترین محصولات آئودی را بشناسید / تصاویر

R8-DUCATI-neginjonoub

مسابقه درگ بین اسپرت ترین محصولات آئودی که یکی از بزرگترین و محبوبترین کمپانی های تولید خودرو در جهان است

در این پست از سایت نگین جنوب عکس سریع ترین محصولات آئودی را بشناسید ۶ تیر ماه ۱۳۹۵ را برای شما آماده کرده ایم.

در این پست از بخش دنیای بازیگران قصد داریم تصاویر و ویدیو سریعترین محصولات آئودی در مسابقه خانوادگی را برای شما به نمایش بگذاریم.با ما همراه شوید.

سریع ترین محصولات آئودی را بشناسید / تصاویر

مدل‌های سطح بالای RS کمپانی آئودی اعتبار و شهرت خود را به خاطر سرعت زیادی دارند و می‌توانند تقریباً هر خودرویی را پس از سبز شدن چراغ راهنمایی شکست دهند. این کارایی به لطف سیستم چهارچرخ محرک کواترو و پیشرانه‌های هیولا محقق شده است.

مدل‌های بسیار بسیار سریع کنونی آئودی از هاچبک RS3 39 هزار پوندی شروع شده و با عبور از RS6 استیت ۷۹ هزار پوندی به سوپرکار سطح بالای R8 با قیمت ۱۳۵ هزار پوندی می‌رسد.

carwow-audi-rs-drag-race-hero-neginjonoub

مسابقه‌ی درگ مدل‌های RS آئودی

خودروپیشرانهقدرت (اسب بخار)شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت (ثانیه)حداکثر سرعت (کیلومتر در ساعت)
آئودی R8۱۰ سیلندر ۵٫۲ لیتری۶۱۰۳٫۲۳۳۰
آئودی RS6۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو۶۰۵۳٫۷۲۵۰
آئودی RS3۵ سیلندر ۲٫۵ لیتری توربو۳۶۷۴٫۳۲۵۰
آئودی RS2۵ سیلندر ۲٫۲ لیتری توربو۳۱۵۴٫۸۲۶۲
آئودی S1۴ سیلندر ۲ لیتری توربو۲۳۱۵٫۸۲۵۰
دوکاتی ۹۵۹ پانیگیلدو سیلندر ۹۵۵ سی‌سی۱۵۷۳٫۲۲۶۵

ما این خودروها را در پیست به خط کرده‌ایم تا ببینیم که با پرداخت بهای بیشتر چقدر پرفورمنس افزایش می‌یابد. خب بله شاید کمی خنده‌دار باشد. برای اینکه مقایسه‌ی ما همه‌ی جهات را در بربگیرد خودروی نسبتاً سطح پایه و کارای S1 را نیز با قیمت معقول ۲۵ هزار پوند در این رقابت شرکت داده‌ایم.

ما خوش‌شانس بودیم که آئودی از مسابقه‌ی درگ ما خوشش آمد بنابراین این کمپانی فوراً اولین مدل تولیدی RS خود را نیز برای ما مهیا کرد. خودروی مورد اشاره یک آئودی RS2 1996 است که دارای کالیپرهای ترمز پورشه، رنگ آبی Nogaro کلاسیک و کارکرد تنها ۲۷۰۰ کیلومتری است.

audi-rs2-details-neginjonoub

مسابقه‌ی اول: RS2 در برابر S1

برای گفتن این جمله که آئودی ارزش ویژه‌ای برای این RS2 زیبا قائل بوده ما مسابقه‌ی درگی بین این خودرو و S1 را ترتیب دادیم. دور موتور در دنده‌ی اول روی ۳۵۰۰ قرار دارد بنابراین توربو درگیر شده و خودرو آماده‌ی شلیک است.

در روی کاغذ، RS2 باید پیروز شود چون پیشرانه‌ی ۳۱۱ اسب بخاری داشته و به شکست دادن رقبای خود شهره است. در واقعیت،S1 نیز طوفانی برای خودش برپا می‌کند. این خودرو دارای پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری ۲۳۰ اسبی است. می‌توانید از تکنولوژی پیشرفته‌ی توربو که باعث شده تا شتاب گیری عالی S1 را در دورهای پایین شاهد باشیم تشکر کنید. از طرف دیگر وزن ۱۶۰۰ کیلویی RS2 نیز این خودرو را عقب‌تر از S1 1300 کیلوگرمی قرار می‌دهد.

در پایان،S1 با فاصله‌ی تقریباً دو خودرو پیروز مسابقه شد و بله خودروی پرفورمنس سطح پایه‌ی ۲۰۱۶ آئودی سریع‌تر از نسخه‌ی داغ سال ۱۹۹۴ است. زمان آن است تا RS2 را به خانه‌ی خود فرستاده و آزمایش را با فلزاتی مدرن‌تر پیگیری کنیم.

audi-rs2-drag-race-side-by-side-neginjonoub

مسابقه‌ی دوم: S1 در برابر RS3 اسپورت بک و RS6 پرفورمنس و R8 V10 پلاس

این مسابقه‌ی بزرگ است. علیرغم اینکه آئودی به روشنی سلسله‌مراتب مدل‌ها را توضیح داده اما چند شگفتی وجود دارد. ما انتظار داشتیم که RS3 360 اسب بخاری با استفاده از مزیت وزن خود، حداقل در مرحله‌ی اول مسافت ۴۰۰ متر بر RS6 فائق آید اما در واقعیت،S1 نزدیک‌ترین رقیب این خودرو بود و تقریباً دوسوم مسیر مانده به آخر را شانه‌به‌شانه‌ی RS3 حرکت نمود.

شوک بزرگ دیگر عبور نزدیک از خط پایان بین RS6 پرفورمنس ۶۱۰ اسب بخاری و R8 بود که تقریباً قدرتی برابر دارند هرچند که R8 فاقد دو توربوشارژر RS6 بوده و وزن خیلی کمتری دارد. RS6 به لطف گیربکس اتوماتیک بردار گشتاوری ساده‌ی خود سریع‌تر است. گیربکس دوکلاچه ی R8 دارای لانچ کنترل است اما تا زمانی که بالانس خوبی بین پدال ترمز پیدا نکنید، این سیستم کند عمل کرده و همین زمان کافی به RS6 می دهد تا دست بالاتر را بگیرد و چندین متر جلوتر بیفتد.

زمانی که خصیصه‌های ذاتی این سیستم لانچ کنترل را آموختیم،R8 به هیولای واقعی تبدیل شد و ساختار سبک‌وزن آن کمک نمود تا در مسافت ۴۰۰ متر پرواز کنیم. پس از R8،RS6 پرفورمنس با یک ثانیه اختلاف در رده‌ی دوم قرار گرفت و رده‌های بعدی نیز به ترتیب از آنِ RS3 و S1 گردید.

درسی که اینجا آموختیم این است که اگر شما ۱۳۵ هزار پوند برای سوپرکار R8 پرداخت کنید، تنها از مزیت حرکت سریع‌تر نسبت به برخی خودروها نظیر RS6 پرفورمنس لذت خواهید برد و آن‌ها قادر خواهند بود تا کل خانواده را در همان زمان مرعوب کنند. با حرکت در مسافت طولانی‌تر،R8 می‌تواند به سرعت‌های بیش از ۳۲۰ کیلومتر در ساعت دست یابد درحالی‌که بسته به پکیج خریداری شده توسط شما، حداکثر سرعت RS6 بین ۲۵۰ تا ۳۰۵ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

carwow-audi-lineup-neginjonoub

مسابقه‌ی سوم: آئودی R8 در برابر دوکاتی ۹۵۹ پانیگیل

خب این مسابقه کمی متفاوت است. ما R8 را در برابر سوپربایک عزیز دوکاتی ۹۵۹ پانیگیل قرار داده‌ایم.

چرا؟!

خب، آئودی مالک دوکاتی است و بهای ۱۳ هزار پوندی این دوکاتی نیز یک‌دهم R8 می‌باشد اما دارای پیشرانه‌ی دو سیلندر ۱۵۷ اسبی است. در بحث مسافت ۴۰۰ متر ادعایی، این سوپربایک بسیار نزدیک R8 بوده اما تجربه‌ی دنیای واقعی کمی متفاوت است.

درحالی‌که R8 لانچ آسانی دارد ۹۵۹ فاقد سیستم لانچ کنترل بوده و این معنی را دارد که فاکتوری محدودکننده هنگام لانچ در انتظار این سوپربایک خواهد بود و آن مهارت راننده و فقدان موانع است. علیرغم تلاش‌های قهرمانانه، راننده‌ی ما همیشه به طول ۳ خودرو عقب‌تر از آئودی R8 بود اما نسبت قدرت به وزن سوپربایک، فاصله‌ی بین دو وسیله را کمتر کرد.

شاید جای تعجبی ندارد که یک سوپرکار اتوماتیک لانچ خیلی آسان‌تری در خط مستقیم نسبت به سوپربایک دستی دارد.

جای تعجبی ندارد که R8 در مجموع برنده‌ی نهایی است. شاسی سبک‌وزن عجیب‌وغریب، پیشرانه‌ی ۱۰ سیلندر با صدای بلند و سیستم چهارچرخ محرک این خودرو باعث می‌شوند تا در انتهای مسافت ۴۰۰ متر این خودرو سرعت ۱۹۴ کیلومتر در ساعت داشته باشد.

در حقیقت، ما هر خودرو را بارها و بارها در هوای گرم تست کردیم و هیچ گله و شکایتی را از گیربکس، کلاچ و پیشرانه ندیدیم.

در بحث نتیجه‌گیری، آنچه که ما ثابت کردیم این است که سریع‌ترین خودروی چهارچرخ محرک آئودی در واقع بسیار سریع است و شما مجبور نیستید تا بهای زیادی را برای شتاب گیری وحشتناک بپردازید. اما اگر می‌توانید یک R8 بخرید، فوراً باید یکی را بخرید/پدال

[button color=”green” size=”medium” link=”http://as2.asset.aparat.com/aparat-video/a_1hd76f3g20ih2k4ii70li41g5kg794g673j687819115-693v__638a5.mp4″ icon=”” target=”true”]دانلود ویدئو با کیفیت عالی و لینک مستقیم[/button]

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز