امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » خبرهای ویژه » سنگ‌اندازی مدیران گذشته شهرداری در روند مبارزه با فساد/ تغییر مدیران الزامی است
سنگ‌اندازی مدیران گذشته شهرداری در روند مبارزه با فساد/ تغییر مدیران الزامی است

سنگ‌اندازی مدیران گذشته شهرداری در روند مبارزه با فساد/ تغییر مدیران الزامی است


شوراهای شهر و روستا , شهرداری تهران , فساد مالی , فساد اقتصادی-مبارزه با مفاسد اقتصادی

سنگ‌اندازی مدیران گذشته شهرداری در روند مبارزه با فساد/ تغییر مدیران الزامی است

… جدید برای مبارزه با فساد و … مدیران در شهرداری تهران بسیار … الزامی است

پروانه سلحشوری با اشاره به احتمال کارشکنی بدنه مدیریتی متعلق به شهرداری گذشته دراجرای مصوبات این دوره شهرداری، گفت: در دیدار چندی پیش با شهردار تهران به این موضوع تاکید شد، اجرای مصوبات و مبارزه با فساد در شهرداری نیازمند فعالیت مدیران همسو با شهردار است؛ بنابراین شاید مدیران دوره گذشته در سیستم جدید مشکلاتی را ایجاد کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی، با تاکید برتغییر مدیران شهرداری و انتخاب افراد همسو با شهردار، افزود: به طورحتم برای مبارزه با فساد و کسب اهداف دررفع مشکلات شهرداری باید از افراد معتقد به مقابله با فساد استفاده شود، به طورحتم بسیاری به دنبال ایجاد مانع در مقابل اقدامات شهرداری و شورای شهر دراین دوره هستند؛ برخی نمی خواهند شهرداری به اهداف خود در مبارزه با فساد دست پیدا کند.

وی با بیان اینکه شهردار دراین دوره به دنبال مبارزه قاطع در فساد شهرداری است، تصریح کرد: به طورقطع شهرداری تنها با همکاری و تعامل با مدیران معتقد به مبارزه با فساد می تواند شهرداری را از برخی مشکلات نجات دهد، البته یکی از راه های بروز فساد وجود خلاء های نظارتی است؛ بنابراین اگر شورای شهر به لحاظ نظارتی فعالانه ظاهر شده و به شهردار کمک کند؛ می توان با برخی مفاسد مبارزه کرد.

این نماینده مردم درمجلس دهم، با تاکید براینکه فساد ریشه عمیقی در شهرداری دارد، گفت: مبارزه با فساد شهرداری کار سختی است، اما امیدواری های نیز دراین حوزه وجود دارد؛ البته شورای شهر در صورت برخی موانع می تواند با تصویب قانون و یا آیین نامه مسائل را حل کند، ضمن اینکه نمایندگان مجلس حاضر به همکاری با شورای شهر و شهرداری دراین دوره هستند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران، افزود: به احتمال بسیار هفته آینده جلسه ای با حضور فراکسیون زنان مجلس و زنان عضو شورای شهر برگزار می شود.

۴۷۲۳۸

۱۷ mins ago – عضو مجمع نمایندگان استان تهران با تاکید برایجاد تغییر در سطوح مدیریتی … مدیران گذشته شهرداری در روند مبارزه با فساد/تغییر مدیران الزامی است.
سلحشوری: سنگ‌اندازی مدیران گذشته شهرداری در روند مبارزه با فساد/تغییر مدیران الزامی است. عضو مجمع نمایندگان استان تهران با تاکید برایجاد تغییر در سطوح …
2 days ago – اتمام حجت شهردار تهران با مدیران شهری درباره بخشنامه منع صدور هولوگرام، نشان از جدیت مدیریت جدید برای مبارزه با فساد و شفاف سازی دارد. … مبارزه با فساد سازمان یافته شهرداری تهران که میراث باقی مانده از مدیریت گذشته است، را دارد، از … در حال حاضر روند تغییرات مدیران در شهرداری تهران بسیار کند است و هنوز مدیران …
به گزارش روزپلاس ، در 10 روز گذشته شاهد پر سر و صداترین همه‌پرسی‌های سیاسی در … سنگ‌اندازی مدیران گذشته شهرداری در روند مبارزه با فساد/ تغییر مدیران الزامی است.
2 days ago – در حال حاضر روند تغییرات مدیران در شهرداری تهران بسیار کند است و هنوز مدیران مدیریت گذشته در سازمانها و مناطق شهرداری تهران تصمیم گیر هستند. نظارت بر … و سختی است. شهردار تهران راه سختی را برای مبارزه با فساد در پیش دارد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز