هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » سیر تا پیاز قتل دختر نوشهری+عکس جسد دختر (+۱۸)
سیر تا پیاز قتل دختر نوشهری+عکس جسد دختر (+۱۸)

سیر تا پیاز قتل دختر نوشهری+عکس جسد دختر (+۱۸)

کشف راز جسد خونین دختر جوان در نوشهر+ عکس (+۱۸)

دستگیری قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت در مازندران

کشف راز جسد خونین دختر جوان در نوشهر+ عکس (+18)

سیر تا پیاز قتل دختر نوشهری+عکس جسد دختر (+۱۸)

دوشنبه هفته گذشته دختر ۲۵ ساله اهل مازندران از خانه بیرون رفت و دیگر خبری از او نشد تا اینکه جسدش ۲ روز بعد(چهار شنبه شب) در جاده روستایی یکی از شهرستان اطراف نوشهر کشف شد.

پلیس پس از بررسی حادثه موفق شد در کمتر از ۲۴ ساعت عامل جنایت را که پسری ۲۰ ساله بود، دستگیر کند و متهم نیز جهت بررسی‌های بیشتر در اختیار کارآگاهان قرار گرفت.در بازجویی‌های فنی پلیسی متهم به قتل دختر ۲۵ ساله اعتراف کرد و علت و انگیزه  خود را از این اقدام شوم و بی‌رحمانه اختلافات شخصی با مقتول برشمرد.سرهنگ صلاحی رئیس پلیس نوشهر درباره این خبر گفت: متهم که اعتیاد به مصرف شیشه دارد، سه شنبه شب با انتقال قربانی به جاده روستایی با ۱۵ ضربه چاقو دختر جوان را به قتل رسانده و سپس به وسیله خودروی شخصی‌اش از محل فرار می‌کند که توسط پلیس دستگیر می‌شود.

دستگیری قاتل در کمتر از 24 ساعت در مازندران , قتل دختر جوان در نوشهر , قتل دختر جوان , قتل , دختر جوان , نوشهر , کشف راز جسد خونین دختر جوان در نوشهر+ عکس (+18) , عکس (+18) , جسد خونین دختر جوان

قتل دختر جوان در نوشهر

دستگیری قاتل در کمتر از 24 ساعت در مازندران , قتل دختر جوان در نوشهر , قتل دختر جوان , قتل , دختر جوان , نوشهر , کشف راز جسد خونین دختر جوان در نوشهر+ عکس (+18) , عکس (+18) , جسد خونین دختر جوان

قتل دختر جوان در نوشهر

 

منبع: باشگاه خبرنگاران


معمای تصویر جسد یک زن در فضای مجازی

کارآگاهان پلیس نوشهر حل معمایی را در دستور کار دارند که در آن زنی جوان به قتل رسیده‌است. گرچه فرماندار نوشهر به عنوان رئیس شورای تأمین و فرمانده پلیس این شهر هنوز درباره این قتل توضیحاتی ارائه نکرده‌اند اما به نظر می‌رسد سرنخ حل این معما با دستگیری یک مظنون به دست پلیس افتاده باشد.

پنج‌شنبه ۲۱ آبانماه‌۱۳۹۴ رهگذران در یک مسیر فرعی در جاده جنگلی روستای سنگسرا از توابع بخش مرکزی نوشهر با جسد زنی جوان مواجه شدند و سپس موضوع را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی گزارش کردند.

ماموران پلیس نوشهر پس از حضور در محل کشف جسد، این ماجرا را به بازپرس کشیک قتل اطلاع‌دادند و بدین‌ترتیب تحقیق درباره جسدی که به سرعت عکس‌هایش در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شد به کارآگاهان جنایی سپرده‌شد.

با حضور تیم تحقیق جنایی کارشناسان پزشکی قانونی با حضور در محل به معاینه اولیه جسد پرداختند. گزارش اولیه نشان می‌داد که جسد متعلق به زنی جوان بین ۲۰ تا ۲۵ ساله است. در همین حال شواهد اولیه از بدن مقتول نیز حاکی از آن بود که این جسد مدت زیادی در آب بوده‌است. کارآگاهان این موضوع را با توجه به بارش ممتد روزهای قبل از کشف جسد در تحقیقات خود لحاظ کردند.همچنین براساس نظریه اولیه پزشکی قانونی علت مرگ با توجه به کبودی صورت و چشم‌ها خفگی تشخیص داده‌شد.

 

با این حال بریدگی در ناحیه شکم مقتول نیز مد نظر کارآگاهان پلیس نوشهر بود. با این اطلاعات نخستین اقدام کارآگاهان شناسایی و پیدا کردن هویت مقتول بود. اما در همین حال عکس‌هایی که از صحنه کشف جسد توسط رهگذران گرفته شده بود در شبکه‌های اجتماعی دست به شد. هنوز یک روز از کشف جسد سپری نشده بود که روایتی از این ماجرا در گروه‌های مختلف مجازی زبان به زبان نقل می‌شد که آنچه روی شکم این زن دیده می‌شود بخشی از بدن یک مرد است که به نشانه انتقامجویی بریده و آنجا قرار داده شده‌است.

با این حال کارآگاهان پلیس توانستند به سرعت شناسایی مقتول را به نتیجه برسانند و با توجه به گزارش‌هایی که از غیبت یک و گمشدن یک زن به آن‌ها داده شده بود دریافتند که این زن «شهین» نام داشته و ساکن نوشهر بوده‌است.بدین‌ترتیب کارآگاهان با شناسایی مقتول به تحقیق درباره آخرین گزارش‌ها از زمانی که او دیده شده پرداختند.برهمین اساس پلیس در گام بعدی تحقیق دریافت که «شهین» پیشتر از همسرش جدا شده بود و از مدتی قبل با مردی دیگر آشنا شده بود.

با این اطلاعات کارآگاهان ضمن بررسی فرضیه‌های احتمالی تعقیب مردی که «شهین» با او درارتباط بوده را در دستور کار قرار دادند و موفق شدند این مرد را دستگیر کنند.در نوشهر گفته می شود مردی که «شهین» با او در ارتباط بوده تنها شخصی نبوده که پیش از مرگ «شهین» او را همراهی می‌کرده‌است.

در حال حاضر کارآگاهان پلیس درحال بازجویی از این مرد هستند و هنوز پلیس هویت این فرد را اعلام نکرده‌است. همچنین کارآگاهان تا شامگاه ۲۳ آبانماه ۱۳۹۴ درحال ردزنی مظنون دوم این پرونده بوده‌اند.تاکنون مظنون دستگیر شده درباره چگونگی وقوع قتل چیزی نگفته‌است و تحقیق درباره این جنایت ادامه دارد.

منبع: خبرآنلاین

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز