عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه » استان ها » جنوبي » بوشهر » شاهین خیلی‌ها را به اوج رساند / امروز چه می‌بینیم؟
شاهین خیلی‌ها را به اوج رساند / امروز چه می‌بینیم؟

شاهین خیلی‌ها را به اوج رساند / امروز چه می‌بینیم؟

شاهین بوشهر در روزهای حضور در لیگ برتر خیلی‌ها را به اوج و تعالی رساند اما حالا کسی نیست به داد این تیم برسد و خودش در قعر به سر می‌برد.

به گزارش نگین جنوب، نام بزرگ شاهین از دیرباز پرافتخار و مایه مباهات بود، شاهینی که با تلاش بزرگمردانی که فقط دل در گرو موفقیت این تیم داشتند و بس در سراسر ایران نامی برای خود دست و پا کرد، بزرگان دیروز نردبان پیشرفت شاهین شدند.

از تمرین در زمین‌های خاکی محله بهمنی و عاشوری و باغ زهرا تا قدرت نمایی شاهین در برابر بزرگان فوتبال ایران و در قدمت بیش از ۶۰ سال شاهین با حمایت هواداران این تیم را در بلندترین قله فوتبال ایران رساندند‌.

اما صد افسوس که با ورود شاهین به لیگ برتر‌، نام و آوازه شاهین نردبان صعود و تعالی بعضی‌ها شد که برای مطرح کردن نامشان از همه کار کردند.

اشخاصی که حتی رنگ لباس شاهین را نمی‌دانستند از دور و نزدیک قلم زدند و صحبت کردند و بخشنامه و آئین نامه صادر کردند و علامه دهر شدند، برخی دیگر سینه چاک شاهین شدند و خود را ناجی معرفی کردند .

اما امروز چه می‌بینیم ؟ راستی به یاد دارید؟ شاهین با تراکتورسازی به لیگ برتر آمد و تراکتور دو دوره نایب قهرمان لیگ برتر و آسیایی شد و امروز شاهین در دسته دو با میلیاردها بدهی دست و پا می‌زند و فدراسیون اعلام می‌کند حتی اجازه حضور در دسته ۲ را ندارید .

آری در تبریز همه و همه برای موفقیت تراکتور سازی گام بر می‌دارند، هیچکس تراکتور را نردبان صعود خود نمی‌داند بلکه خود باعث پیشرفت این تیم می‌شود .

شاهین امروز با بال‌هایی ناتوان در جنگ قدرت آقایان هر روز ضعیف‌تر می‌شود.

مصاحبه‌های دوستان در سایت‌ها از مدیران تیم‌های معروف پایتخت نشین هم بیشتر شده، هر روز شکایت، تهدید و مستند سازی برای یکدیگر اما هنگام عمل که می‌شود هیچکس برنامه‌ای ندارد چون هدفی برای پیشرفت شاهین در کار نیست .

حال و روز این روزهای شاهین و جنگ جدل‌های میز مدیریت آتشی است که دود آن به چشم همه رفته و می‌رود

اگر راست می‌گویید همه همدل شوید و برای شاهین گامی بردارید. تا امروز که از مصاحبه‌های جنجالی و مستندسازی ها و مدرک جمع کردن بر علیه یگدیگر ذره‌ای از مشکلات شاهین حل نشده بلکه بیشتر هم شده، براستی تا کجا می‌خواهید پیش بروید؟

دل سوختگان شاهین هرروز نگران‌تر از قبل بدنبال اخبار این تیم هستند اما چه خبری، دوستی می‌گوید هنوز هم برای ماندگاری شاهین در دسته یک جای امیدواری هست.

اما اگر شاهین در دسته یک ماندگار شود تمام مشکلات حل می‌شود ؟ این باشگاه نیاز به خانه تکانی اساسی دارد و در این میان اشخاصی عاشق می‌خواهد تا هویت و مکتب فراموش شده شاهین را زنده کند ./فارس

—————————

عبدالرضا کللی – بوشهر

—————————

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز