تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » عکس جدید از کیک تولد ۳۵ سالگی شیلا خداداد + بیوگرافی
عکس جدید از کیک تولد ۳۵ سالگی شیلا خداداد + بیوگرافی

عکس جدید از کیک تولد ۳۵ سالگی شیلا خداداد + بیوگرافی

همسر شیلا خداداد, تولد ۳۵ سالگی شیلا را تبریک گفت! عکس

عکس های شخصی از جشن تولد شیلا خداداد

عکس منتشر شده توسط همسر شیلا خداداد , عکس های همسر شیلا خداداد , همسر شیلا خداداد کیه , همسر شیلا خداداد چه شکلیه , بیوگرافی کوتاه و کامل شیلا خداداد , اینستاگرام شیلا خداداد , آدرس اینستاگرام شیلا خداداد , آیدی تلگرام شیلا خداداد , شیلا خداداد بیوگرافی , جشن تولد شیلا خداداد , کیک تولد شیلا خداداد , صفحه شخصی شیلا خداداد , همسر شیلا خداداد , تولد 35 سالگی شیلا را تبریک گفت! عکس , عکس های شخصی از جشن تولد شیلا خداداد , عکس های برهنه شیلا خداداد در تولدش , عکس های لختی شیلا خداداد در جشن تولدش

شیلا خداداد ۳۵ ساله شده و همسرش, با انتشار عکس و متنی, جشن تولد او را تبریک گفت.

همسر شیلا خداداد همزمان با تولد این بازیگر کشورمان, عکس و متن زیر را منتشر کرده است.

شیلا خداداد متولد ۱۴ آبان ۱۳۵۹ می باشد.

***

امشب شب تولد بهترین همسرو مادر دنیاست

شیلاى عزیزم به تو افتخار مى کنیم و از اینکه خداوند تو را به ما هدیه داده است هزاران بار شاکریم

سامیار و فرزین

پ.ن:این هم از مزایاى اینستاگرام مشترک داشتن با همسر است.

 

عکس منتشر شده توسط همسر شیلا خداداد

عکس منتشر شده توسط همسر شیلا خداداد , عکس های همسر شیلا خداداد , همسر شیلا خداداد کیه , همسر شیلا خداداد چه شکلیه , بیوگرافی کوتاه و کامل شیلا خداداد , اینستاگرام شیلا خداداد , آدرس اینستاگرام شیلا خداداد , آیدی تلگرام شیلا خداداد , شیلا خداداد بیوگرافی , جشن تولد شیلا خداداد , کیک تولد شیلا خداداد , صفحه شخصی شیلا خداداد , همسر شیلا خداداد , تولد 35 سالگی شیلا را تبریک گفت! عکس , عکس های شخصی از جشن تولد شیلا خداداد , عکس های برهنه شیلا خداداد در تولدش , عکس های لختی شیلا خداداد در جشن تولدش

.

منبع: صفحه شخصی شیلا خداداد

 


 

بیوگرافی “شیلا خداداد

شیلا خداداد در ۱۴ آبان ماه سال ۱۳۵۹ در تهران متولد شده و دارای مدرک مهندسی شیمی می باشد . او اولین بار بازیگری را با بازی در فیلم اعتراض کیمیایی شروع کرد .

نام: شیلا
نام خانوادگی: خداداد
تاریخ تولد:۱۴/۸/۱۳۵۹
محل تولد: تهران
میزان تحصیلات: مهندسی شیمی
تاهل: متاهل

——————————————-

زندگینامه:

شیلا خداداد در چهاردهم آبان ماه سال ۱۳۵۹ دریک خانواده کوچک و در شهر تهران به دنیا آمد.

 کودکی شیلا خداداد ، شیلا خداداد و فرزندش ، شیلا خداداد و همسرش
او دوران تحصیل خود را با موفقیت سپری کرد و در سال ۷۵ وارد دبیرستان شد . در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت و در سال ۷۸ با معدل ۱۷ فارق التحصیل شد و به دانشگاه راه یافت . در دانشگاه رشته مهندسی فیزیک را برگزید و در این رشته شروع به تحصیل کرد.

شیلا خداداد ، شیلا خداداد و همسرش ، بازیگران زن ایرانی

وی همچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد و در چند گروه موسیقی مشغول به کار است. ورزش مورد علاقه او فوتبال و والیبال ، وتیم مورد علاقه اش استقلال است.

عکس شیلا خداداد ، بازیگران زن ایرانی ، بیوگرافی شیلا خداداد و عکس همسرش

ماجرای آشنایی شیلا خداداد و همسرش:

شما چطور باهم آشنا شدید و چه شد به این نتیجه رسیدید که می توانید زندگی مشترک داشته باشید؟
من رفتم مطب دکتر وگفتم آقای دکتر،بینی من خیلی خوشگل است.لطفا اصرار نکنیدکه عمل کنم!دکترهم اصرارکردکه توحتما باید بینی ات را عمل کنی!من هم گفتم حالا چون شما اصرار داری،قبول بینی ام را عمل کن!(می خندد)

شیلا خداداد و همسرش ، بیوگرافی شیلا خداداد و عکس همسرش ، شیلا خداداد

پس شما سراغ ایشان رفتید،نه ایشان سراغ شما؟!
نه!ایشان پیش من آمدند که بینی شان راعمل کنند!دکترپیش من آمدندوگفتند نظرت درباره بینی من چیه؟!(می خندد)

اماخارج ازشوخی من ازچندتا ازهمکاران بازیگرم والبته یکی،دوتا ازدوستانم شنیده بودم که کار ایشان خیلی خوب است.من خیلی روی جراحی بینی حساسیت داشتم واصلا دلم نمی خواست قیافه ام عوض شود. سال ها بودکه دکتر می رفتم اما دلم راضی نمی شدکه عمل کنم.اما بالاخره با تعاریفی که از کار دکتر شنیده بودم،پیش ایشان رفتم و قبول کردم که بینی ام را عمل کنم.گویا قسمت این بودکه فرزین بینی من را عمل کندوما از طریق این جراحی،باهم آشنا شویم وازدواج کنیم.

شیلا خداداد در کنار همسرش ، شیلا خداداد ، شیلا خداداد و فرزندش

دکترسرکارات:بعداز اینکه بینی اش را عمل کردم ودیدم خیلی خوب شده؛گفتم خودم با ایشان ازدواج کنم!(می خندد)به هرحال ایشان به واسطه همین جراحی به مطب من رفت و آمد داشتند.طی همین رفت و آمدها متوجه شدیم که اشتراکاتی داریم،به همین دلیل معاشرت هایمان را بیشتر کردیم تا بیشتر آشنا شویم.بعد از مدت کوتاهی هم به دلیل اینکه هیچکدام مان به معاشرت های طولانی و آشنایی های کشدار معتقد نبودیم،تصمیم به ازدواج گرفتیم.از طرف دیگر خانواده هایمان خیلی به لحاظ خاستگاه فرهنگی شبیه هم بودند وهمین مارابه اینکه زندگی مشترک تشکیل بدهیم،تشویق می کرد.بنابراین خیلی زود بانظر موافق مادونفر و خانواده هایمان،ازدواج کردیم.

شیلا خداداد و پسرش ، شیلا خداداد ، شیلا خداداد و فرزندش

سامیار سرکارات پسر فرزین سرکارات و شیلا خداداد در ۲۷ آبانماه ۱۳۹۲ بدنیا آمد.


 او اولین بار بازیگری را با بازی در فیلم اعتراض کیمیایی شروع کرد . اعتراض جولانگاه خوبی برای یک جوان با استعداد کم تجربه مانند شیلا بود و بازی در کنار کسانی چون داریوش ارجمند ،میترا حجار و محمد رضا فروتن تجربه خوبی برای او به شمار می رفت.
شیلا خداداد ، شیلا خداداد ، شیلا خداداد و فرزندش
مدتی بعد حمید لبخنده کارگردان معروف سریال در پناه تو که خود بازیگرانی چون پارسا پیروز فر و لیعا زنگنه را به سینمای ایران شناسانده بود برای فیلم جدیدش یعنی آبی در کنار هدیه تهرانی ،بهرام رادان و حسن جوهرچی از وجود شیلا خداداد بهره جست . شیلا در آبی نقش یک مادر جوان و بارداررا علی رغم سکانسهای محدود به خوبی ایفا کرد و همین مقدمه خوبی برای شناخته شدن وی در فیلم عیسی می آید علی ژکان تا در این فیلم هنرپیشه نقش اول زن باشد.
شیلا خداداد ، شیلا خداداد ، شیلا خداداد و فرزندش
 قاسم جعفری کاگردان خوش سلیقه صدا و سیما در یک اقدام بی سابقه در در تاریخ تلویزیون در دهه اخیر ،طرح یک سریال دو زبانه را به مرحله اجرا در آورد. سریال که از جذابیتهای خاص مردم هندوستان که همواره در کشور ما محبوبیت خاصی دارند استفاده کرد. ترکیب و تلفیق دو ملیت ،دو خانواده ،دو فرهنگ و دو زبان و تکرار همان داستانهای قدیمی فیلم های هندی که دختر و پسری عاشق هم می شوند و خانواده ها مخالفند و ساز ناکوک می زنند و با سنگ اندازی مشکلات فراوانی بر سر راه دو دلدار ایجاد می کنند تولید شد.
شیلا خداداد در سریال مسافری از هند ، شیلا خداداد ، شیلا خداداد و فرزندش
 نکته قابل توجه و در خور تحسین این سریال فرو رفتن ماهرانه و حرفه ای شیلا خداداد در قالب یک دختر نجیب زاده هندی است.ضمن این که با کوشش های مستمر و خالصانه زبان شناسی چون ایرج نوذری ،شیلا خداداد کاملا لهجه و گویشی هندی وار دارد می توان او را به عنوان یک دختر هندی تلقی کرد.
 و اما بازی آخر او در فیلم ازدواج به سبک ایرانی به کارگردانی حسین فتحی در کنار بازیگرانی مطرحی چون داریوش ارجمند فاطمه گودرزی ،دانیل هولمز،لادن طباطبایی ،محمد رضا شریفی نیا و حسام نواب صفوی نقش شرین را ایفا کرده است.
شیلا خداداد در فیلم ازدواج به سبک ایرانی ، شیلا خداداد ، شیلا خداداد و فرزندش
 داستان از این قرار است که یک جوان آمریکایی برای شرکت در توری برای دیدن نقاط تاریخی ایران به آژانسی می رود که شیرین خانم (شیلا خداداد)در آن کار می کند و در همان نگاه اول ،مثل قصه های شاه پریان یک دل نه صد دل عاشق شیرین خانم می شود و دل به او می بازد . اما ماجرا به همین سادگی ها نیست حاج ابراهیم(داریوش ارجمند ) دختر به خارجی نمی دهد به خصوص از نوع آمریکایی اش باشد و حالا تازه کشمکش ها آغاز شده است.

فیلم شناسی:

شیلا خداداد در فیلم اخراجی ها ، شیلا خداداد ، شیلا خداداد و فرزندش

۱۳۸۹    زنان ونوسی، مردان مریخی
۱۳۸۸     زمهریر
۱۳۸۸     سن پترزبورگ
۱۳۸۷     اخراجی ها ۲
۱۳۸۷     پسر تهرانی
۱۳۸۷     پاتو زمین نذار
۱۳۸۷     پسر آدم، دختر حوا
۱۳۸۷     خیابان بیست و چهارم
۱۳۸۷     سایه وحشت
۱۳۸۷     یک اشتباه کوچولو
۱۳۸۵     سوغات فرنگ
۱۳۸۴     آکواریوم
۱۳۸۳     ازدواج به سبک ایرانی
۱۳۸۱     قلب های ناآرام
۱۳۸۰     عیسی می آید  ن
۱۳۷۹     آبی
۱۳۷۸     اعتراض

منبع : نمناک
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز