عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » عکس های برهنه شدن موژان محمدطاهر در کنار برج میلاد / بیوگرافی
عکس های برهنه شدن موژان محمدطاهر در کنار برج میلاد / بیوگرافی

عکس های برهنه شدن موژان محمدطاهر در کنار برج میلاد / بیوگرافی

mozhan-brh

عکس های برهنه شدن موژان محمدطاهر در تهران و برج میلاد،ماجرای برهنگی موژان محمدطاهر در ایران،موژان محمد طاهر کیست و هدفش از برهنه شدن چیست،بیوگرافی موژان محمد طاهر زنی که در کنار برج میلاد لخت شد،جنجال فمنیسمی موژان محمدطاهر کارگردان زن ایرانی در کنار برج میلاد.عکس و بیوگرافی موژان محمد طاهر کارگردان برهنه ایرانی

در این پست از سایت نگین جنوب عکس های برهنه شدن موژان محمدطاهر در کنار برج میلاد ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۵ را برای شما آماده کرده ایم.

در این پست از بخش دنیای بازیگران قصد داریم تصاویر و ماجرای لخت شدن موژان محمدطاهر کارگردان و بازیگر تاتر ایرانی در اطراف برج میلاد و اعتراض های وی به حقوق زنان را برای شما به نمایش بگذاریم.با ما همراه شوید.

عکس های برهنه شدن موژان محمدطاهر در کنار برج میلاد / بیوگرافی

عکس ها و ویدئوهایی از اعتراض موژان محمدطاهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که حاکی از “اعتراض برهنه” وی در تهران و نزدیکی برج میلاد است.

از موژان محمدطاهر بازیگر تئاتر و نمایشنامه خوان نامبرده می شود و او گفته است که در روز ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ حدود ده روز پیش در شهر تهران میلاد دست به اعتراض برهنه زده است و در عکس ها و ویدئوی منتشر شده نیز نمای شهر تهران و برج میلاد نمایان است.

%image_alt%

متاسفانه شیوه ای جدید از اعتراض که از فمنیسم افراطی سر میزند یعنی برهنه شدن زن و نوشتن شعارهای اعتراضی بر روی بدن لخت زن در ایران نیز رسوخ کرده و این بار کارگردان زن ایرانی موژان طاهر با برهنه شدن در اطراف برج میلاد عکس و فیلم از خود منتشر کرد تا ویزای خود را برای ورود به کشورهای غربی گرفته باشد .

موژان محمد طاهر که نام و نشان کمی در هنر نیز دارد با برهنه شدن در اطراف برج میلاد و نوشتن شعارهایی بر بدن خود به قول خود قصد اعتراض به حقوق زنان دارد .

موژان طاهر چندین بار دست به برهنه شدن در اطراف برج میلاد زده و با انتشار عکس و فیلم برهنه شدن خود قصد آزادی دارد .

وی در مورد برهنه شدنش گفته است که دیگر نمیخواهد برده بماند اما سوالی که برای مردم ایجاد میشود این است که آیا با برهنه شدن زنان از بردگی خارج میشوند و اصلا اساس بردگی زن به استفاده جنسی از وی می باشد که موژان محمدطاهر با برهنه کردن خود بیشتر خود را برده کرده است .

 

برهنه شدن موژان محمدطاهر,ماجرای برهنه شدن موژان محمدطاهر در کنار برج میلاد,عکس برهنه شدن موژان محمدطاهر,موژان محمدطاهر کیست,عکس غیر اخلاقی موژان محمدطاهر

شیوه اعتراضی موژان محمدطاهر با لخت کردن خود در اعتراض به حقوق زنان کاری مزحک و غیر قابل درک می باشد .

در مورد حقوق زنان در ایران و اللخصوص نظام جمهوری اسلامی ایران بسیار تلاش شده و همیشه یکی از مهم ترین اولویت های سیاسیون و دولت های بر سر کار آمده در ایران حمایت از حقوق زنان و دختران ایرانی بوده و می باشد .

برخی از زنان لخت شدن را حقوق زن ایرانی میدانند در صورتی که کاملا پیداست که این موضوع فقط برای شهوت رانان و چشم چرانان آزادی ایجاد میکند و جالب اینجاست که این دسته از زنان که تعداد بسیار کمی از زنان ایرانی را تشکیل میدهند همیشه از جانب تمام زنان ایران این مسائل را مطرح میکنند و خود را نماینده کسانی میدانند که اصلا از عروسک شدن و بازیچه شدن برای ارضای جنسی شهوت پرستان راضی نیستند .

این روزها شیوه اعتراض لخت شدن دختران و زنان و نوشتن شعار بر روی بدن میان فمنیسم ها مد شده است و در جای جای دنیا با این حرکات آشوب ها و جنجال های بسیاری را به پا میکنند .

این شیوه اعتراضی فمنیسم ها بارهای بار در جای جای دنیا با برخورد قانونی نیروی پلیس صورت گرفته و به شدت مورد انتقاد مردم کشورهای دنیا بوده و به هیچوجه مورد قبول مردم دنیا نمی باشد .

وی در مورد برهنه شدنش گفته است که دیگر نمیخواهد برده بماند !! باید منتظر بود و دید که چه سنارویی پشت این ماجرا است اما بنظر میاید تمام تلاش ها برای عتراض به حجاب بانوان پاک ایرانی است !

 

گردآوری : سایت نگین جنوب

منبع : فتوکده ، اولی ها

عکس های برهنه شدن موژان محمدطاهر در کنار برج میلاد / بیوگرافی
4.00/55
امتیاز 4.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز