هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » فال روزانه پنجشنبه ۳۰ بهمن ۹۳
فال روزانه پنجشنبه ۳۰ بهمن ۹۳

فال روزانه پنجشنبه ۳۰ بهمن ۹۳

فال روز پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳

 

فروردین

امروز شانس زیادی به شما روی کرده است. پس از دوسال رویدادهای تازه ای را تجربه خواهید کرد که برایتان هیجان بالایی دارد. از این همه هیجان، عاطفه و انرژی خوب استفاده کنید. اگر مجرد هستید، امروز با انسان های جدید ملاقات خواهید کرد و خیلی راحت می توانید ارتباط تازه ای را آغاز کنید. اگر هم در رابطه هستید، اگر از آن رضایت نداردی امروز این شهامت را خواهید داشت تا آن را متوقف کنید. مسایل یا انسان هایی که انرژی شما را تحلیل می برند از زندگی خود حذف کنید.

اردیبهشت

از این همه روند همیشگی خودتان خسته نشده اید؟ بس است دیگر. کفش هایتان را بپوشید و بیرون بروید و با نگاهی تازه و متفاوت دنیا را نگاه کنید. کار گروهی و تکنولوژی امروز بیشتر زمان و فکر شما را به خود اختصاص خواهند داد. در میان انسان های جدید باشید. یا به صورت آنلاین ارتباط خود با دوستان را حفظ کنید. لینکداین یا فیس بوک جاهایی هستند که می توانید به واسطه آنها موقعیت کاری و فردی خود را تغییر دهید. پروفایل خود را آپ‌دیت کنید.

خرداد

کیف و ساک خود را به کمد بازگردانید و فعلا فکر سفر را از سر بیرون کنید. امروز زمان کار کردن است.  از امروز تا پایان سال، فرصت زیادی نمانده است و باید از این زمان برای ارتقا موقعیت یا افزایش درآمد خود بهره بگرید. انرژی های خود را روی تحقیق و مطالعه در مورد مسایل کاری بگذارید. پروژه هایی که در دست دارید امروز در جهت خوبی پیش خواهند رفت و شما می توانید به پیشرفت آنها امید داشته باشید. اگر تنها هستید، در جلسه های کاری با فرد مناسبی آشنا می شوید و رابطه دونفره تازه ای را آغاز خواهید کرد.

تیر

از هر جایی که هستید و در هر موقعیتی که هستید، بیرون بیایید. در طول ماه گذشته به اندازه کافی در خودتان فرو رفته بودید و از خیلی چیزها باز مانده اید. امروز زمان آن رسیده تا موقعیت و شرایط خود را عوض کنید. امروز انرژی های ویژه ای در زندگی شما وجود دارند که برای پیشرفت باید در هوا آنها را بقاپید. شما اصولا دوست ندارید وارد بازی های پرخطر بشوید، اما امروز بد نیست کمی هیجان را تجربه کنید. خود را به دست جریان زندگی بسپارید تا هر جا می خواهد شما را ببرد.

مرداد

بد نیست یک کاغذ که روی آن نوشته: «لطفا مزاحم نشوید» روی در اتاق خود بچسبانید. امروز برعکس ذات واقعی خود، دلتان می خواهد تنها باشید و کسی کاری به کارتان نداشته باش. دوست دارید فکر یا برنامه ریزی کنید. در زمینه کارهای خود مطالعه کنید. البته این حس، سرد و گرم می شود و شاید در میانه روز، موضعتان عوض شد. اما هر چه هست، آسان بگیرید و بگذارید همه رویدادها به جریان عادی خود پیش بروند. در دنیای مجازی این فرصت را دارید تا با فرد جدیدی آشنا شوید.

شهریور

تنهایی کار کردن را کنار بگذارید. امروز باید خودتان را در جریان کار بگذارید و با دیگران همکاری های بیشتری داشته باشید. ارتباط های خود را نه تنها در حوزه کار که در دوستی ها نیز بیشتر و عمیق تر کنید. امروز این فرصت را دارید تا وارد ارتباط عاطفی جدیدی بشوید و از بودن در کنار او آرامش به دست بیاورید. اگر در رابطه هستید، امروز بهترین زمان برای ارتباط دوباره با عشقتان است. جادوی محبت و صداقت را فراموش نکنید.

مهر

از مهمانی رفتن و گشت و گذار دست بردارید. امروز باید بیشتر وقت و فکر خود را روی کار متمرکز کنید. سازمان دادن به کارها و مرتب کردن خانه و زندگی نیز بخشی از کارهایی است که امروز می توانید انجام دهید. این را به خاطر داشته باشید، با کارهای گروهی خیلی سریع تر خودتان را به جایگاهی که می خواهید می توانید برسانید. با انرژی های خوب و شانسی که امروز به شما روی کرده است، برای خود فرصت های عالی رقم بزنید. امروز فرصت آشنایی با فرد جدیدی را نیز خواهید داشت.

آبان

امروز احساس شلختگی و بی حوصلگی دارید. کمی به سر و وضع ظاهری خود برسید. امروز را به طور کلی به خود و خواسته ها و تنهایی های خود اختصاص دهید. از نظر روحی و جسمی به دنبال تغییر باشید و فاز تازه ای از زندگی را آغاز کنید. استخر، ماساژ، آرایشگاه و … اینها کارهایی هستند که باید در آخر هفته انجام دهید. در مسایل عاطفی هم این فرصت را دارید تا در دنیای آنلاین با فرد دلخواه خود آشنا شوید و با او قرار ملاقات بگذارید.

آذر

در ماه گذشته انگار در ماراتون کنفرانس و جلسه و ملاقات های پی در پی بوده اید. امروز بالاخره می توانید روی آرامش را ببینید و در میان دوستان و همکاران، ارتباط های ساده و پر از انرژی را تجربه کنید. از ذهن خلاق خود برای تغییر روند زندگی و کار استفاده کنید. امروز را به خودتان اختصاص دهید و بیش از همیشه به نیازهای فردی خود برسید. حمام آب گرم، ماساژ، استخر یا یوگا انجام دهید. به وضع و تیپ ظاهری خود نیز برسید. باید از تبلی و تک‌روی دست بردارید تا شرایط آن طور که می خواهید پیش برود.

دی

در ماه گذشته فعالیت زیادی داشته اید و سخت‌کوشی کرده اید، در این ماه پاسخ و نتیجه آنها را دریافت خواهید کرد. بالاخره پس از هفته ها خستگی، امروز روی آرامش و استراحت را می بینید. شاید لازم باشد برخی از روندهای روتیم زندی خود را تغییر دهید. با انسان های تازه  آشنا شوید و از دیدگاه های آنها برای تغییر طرز فکر خود استفاده کنید. با خلاقیت می توانید فرصت های خیلی خوبی برای خود رقم بزنید. برای آشنایی و قرار گذاشتن با فردی که دوستش دارید، امروز بهترین فرصت است.

بهمن

شانس امروز با شما یار است. همه چیز دست به دست هم داده تا شما را به اوج موفقیت برساند. خودتان هم همچنان تلاش کنید و خلاقیت به خرج دهید. اگر بتوانید از فاز فکری همیشگی خود فاصله بگیرید، فرصت های بسیار خوبی را برای خود رقم خواهید زد. پروژه هایی که در دست اجرا دارید را با همکاری دوستان و مشورت با آنها به انجام برسانید. کار گروهی نتایج بسیار بهتری برای شما به دنبال خواهد داشت. اگر در رابطه هستید، امروز هیجانات زیادی دارید و می توانند خوب یا بد باشند. اگر طرفتان را دوست ندارید، امروز همه چیز را تمام کنید.

اسفند

برای خودتان هدف تعیین کنید. امروز زمان آغاز دوباره است. ماه تولد شما فرارسیده و شادی های بسیار در انتظار شما هستند. خلاقیت، هیجان و احساسات شما امروز زیاد هستند. از آنها برای آپ‌دیپ پروفایل های آنلاین خود یا پیشبرد پروژه های کاری یا هنری استفاده کنید. امروز  به قدری راحت هستید که می توانید رویاهای خود را با دنیا به اشتراک بگذارید. بودن در میان جمع ها و دوستان جدید این مزیت را دارد که با فرد جدیدی آشنا می شوید.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز