هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » فال روزانه پنجشنبه ۷ اسفند ۹۳
فال روزانه پنجشنبه ۷ اسفند ۹۳

فال روزانه پنجشنبه ۷ اسفند ۹۳

فال روز پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۳

 

فروردین

احساس خوش شانسی دارید؟ با سرمایه گذاری مشترک می توانید آینده بسیار خوبی برای خود رقم بزنید. اگر در کار فروش هستید، امروز پتانسیل های خوبی برای بالا رفتن و جذب مشتری های بیشتر دارید. امروز همانند یک ستاره خواهید درخشید. این شانس را نیز دارید که مورد حمایت دوستان و اطرافیان باشید. پیش از اینکه حرفی بزنید که خودتان هم به آن اعتقادی ندارید.

اردیبهشت

امروز یک شریک کاری عالی به شمار می روید. با ایده های خلاقانه ای که دارید نه تنها برای گروه که برای خودتان نیز آینده خوبی را رقم خواهید زد. شاید حتی با کارهای حاشیه ای همانند خرید ناهار برای همکاری که برایتان ارزش بسیاری دارد، بتوانید بیشتر خودتان را در دل او جا کنید. حس دست و دل بازی که امروز دارید بسیار مورد توجه اطرافیان است. همین رفتار را در رابطه عاطفی خود هم داشته باشید. این مساله موجب بهتر شدن اوضاع می شود. نگران مسایل مالی نباشید.

خرداد

امروز باید بیشتر روی رفتار و موقعیت های خود تمرکز داشته باشید. خوش بین باشید و امیدوار. انرژی های امروز به گونه ای است که خیلی راحت در صدر توجهات خواهید بود. در ارتباط ها به قدری خوش برخورد خواهید بود که همه را جذب خود می کنید. حتی می توانید کمی ولخرجی کنید و دوستان را به ناهار یا شام دعوت کنید. با این توجهات و اعتماد به نفس در هر مذاکره ای پیروز خواهید بود و می توانید قراردهای مالی پرباری برای خود مهیا کنید.

تیر

به جای اینکه وقت خود را بیرون و برای آشنا شدن با افراد جدید هدر بدهید، همه توجه و تمرکز خود را روی کسانی بگذارید که برایتان مهم هستند و اکنون در زندگیتان حاضرند. در جمع دوستانی باشید که به شما سهامت می دهند تا خودتان باشید. این مساله کمک می کند تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. اگر در این اواخر با کسی تضاد یا عدم تفاهم داشته اید، وقت آن رسیده تا رودر رو حرف بزنید و همه چیز را درست کنید.

مرداد

اگر هنوز در حال درس خواندن هستید، یا حتی اگر مشغول کار هستید، این را بدانید که امروز باید با دیگران هماهنگی و همکاری بیشتری داشته باشید. از خوش شانسی های امروز استفاده کنید. شما ذاتا انسان اجتماعی هستید. امروز هم بیشتر وقت خود را در میان دوستان و همکاران باشید و از انرژی آنها بهره بگیرید. بدانید به واسطه توانایی خوبی که در سخنرانی دارید، می توانید ستاره جمع باشید و نظرات اطرافیان را به خود جلب کنید. این فرصت خوبی برای عقد قراردهای کاری یا مالی است.

شهریور

کاریزما و جاذبه درونی شما باعث می شود تا امروز در هر محفلی خوش بدرخشید. اگر در کار فروش هستید، انرژی های امروز موجب می شوند تا خیلی راحت کالاهای موردنظرتان را بفروشید و سود کلانی برای خود رقم بزنید. در کارتان وقفه ایجاد نکنید. در هر جمعی که حاضر می شوید خودتان باشید و با احترام گذاشتن به اطرافیان، بیشتر خود را در دل آنها جا کنید. بهترین فرصت برای تعیین هدف های بزرگ است. در رابطه عاطفی اگر اوضاع آن طور که می خواهید پیش نمی رود، نگران نباشید. امروز که تمام شود همه چیز به حالت عادی بازخواهد گشت.

مهر

ذهن خود را باز کنید. درست و بزرگ فکر کنید. آینده وسیعی را پیش روی خود متصور شوید. منظور از این حرف ها این است که فرصت ها را ببینید و در هوا بقاپید. امروز با دیگران تعامل خوبی داشته باشید. به واسطه انرژی های خوبی که در هوا جاری است، در هر جمعی خوش خواهید درخشید. پس در جمع دوستان حاضر شوید و انرژی بدهید و انرژی های خوب آنها را دریافت کنید. به دنبال رابطه های جدید نباشید. با عشقتان اگر مشکلی دارید، حل آن را به روز دیگری موکول کنید.

آبان

امروز دوست دارید هر چه در مغزتان می گذرد را به زبان بیاورید. این کار را در میان دوستان صمیمی و نزدیک انجام دهید که شناخت درستی در مورد شما دارند. به واسطه انرژی های خوب، امروز احساس قدرت خواهید داشت و می توانید فکرها و ایده های خوبی هم داشته باشید. فقط اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. مسایل ماورایی امروز برایتان جذابیت زیادی دارند. در شراکت و سرمایه گذاری نیز می توانید موفق باشید.

آذر

با خوش بینی و مثبت نگاه کردن به اتفاق ها می توانید یک روز خوب را برای خود رقم بزنید. امروز خودتان را برای مهمان یرفتن و بودن در میان دوستان آماده کنید. اگر در کار فروش هستید، با جاذبه گفتاری که امروز دارید، مشتری های بسیار خوبی خواهید داشت و خیلی راحت می توانید قراردادهای مالی پرباری ببندید. بودن در میان دوستان قدیمی انرژی زیادی به شما می دهد. پس بیهوده وقت خود را برای یافتن افراد جدید، هدر ندهید.

دی

امروز خوب است وقت خود را برای کمک به اطرافیان یا شرکت در موسسه های خیریه سپری کنید. از آنها خرید کنید و از پول خرج کردن نترسید. کمک به دیگران احساس بسیار خوشایندی برای شما رقم خواهد زد. همه فرصت های امروز دو سر برد هستند. با دوستانتان قرار بگذارید و بیرون بروید تا انرژی های خوب آنها حال شما را خوب کند. در سرمایه گذاری هم موفق خواهید بود و جای هیچ نگرانی نیست.

بهمن

دنیا جای عجیبی است. به جای اینکه به مسایل منفی نگاه کنید. امروز در جمع دوستان و همکاران باشید. جاذبه درونی شما آنها را جلب می کند. همانند یک کودک شاد باشید. انرژی بدهید و بگیرید. بهترین زمان برای سپری کردن وقت با اعضای خانواده است. حتی اگر با عشقتان مشکلاتی دارید، بدانید که با صبر می توانید همه چیز را درست کنید. به جای دامن زدن به مشکلات، فقط کمی دوری کنید تا حس های خوب دوباره در وجود شما شکل بگیرند.

اسفند

امروز شاید بخواهید در برابر دیگران رفتار تدافعی از خود نشان دهید. اما این روش درستی نیست به ویژه امروز که سرشاز از انرژی های خوب است و خیلی راحت می توانید با خوش بینی و خوش رفتاری حسابی خودتان را در دل دیگران جا کنید. پس به جای هدر دادن وقت سر مسایل بی ارزش، به چیزهایی فکر کنید برای آینده شما مفید هستند. اگر در کار فروش هستید، امروز مشتری های بسیار خوبی خواهید داشت. در کنار دوستان قدیم خود باشید تا حال و هوایتان عوض شود.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز