عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » بررسی تاثیر عمیق تفکرات شهید مطهری بر اندیشمندان امروزی
بررسی تاثیر عمیق تفکرات شهید مطهری بر اندیشمندان امروزی

بررسی تاثیر عمیق تفکرات شهید مطهری بر اندیشمندان امروزی

فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی گفت: توفیق شهید مطهری در بیداری جامعه اسلامی و اثر عمیق و شگرف او در جامعه اندیشمندان و متفکران باید مورد بررسی و تحلیل دقیق و عمیق قرار گیرد.

مراد کاظمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار داشت: مردان بزرگ در یک یا چند بعد از ابعاد وجودی خویش برتری و امتیاز چمشگیری نسبت به همگان داشته و به واسطه شدت نور و پرتوی که در آن ابعاد از خود دارند جلوه و فروغ دیگران را بی‌مقدار کرده و نورشان را بی‌اثر و شخصیتشان را در محاق قرار داده‌اند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: آیت‌الله شهید مطهری در زمره آن گروه از برگزیدگان جامعه بشری است که با تأسی به پیامبران، ائمه، علما و بزرگان دین نه فقط در یک جنبه که در ابعاد گوناگون وجودی رشد و بالندگی داشته است.

وی ادامه داد: مطهری استاد و معلمی مبارز، محققی توان و موشکاف، متکلمی بصیر و غیرتمند، صاحب رای و مصلحی پرشور و روشن‌بین بود.

کاظمی خاطرنشان کرد: مطهری از ذخایر الهی برای ملت اسلامی و بلکه جامعه بشری بوده و هست، او از زمره صاحبان قلم و گویندگان بود که با درک ضرورت‌ها و نیازها قلم قاطع و بیان رسای خود را در خدمت علم، دین و انسان به‌کار گرفت.

وی تصریح کرد: علامه شهید مطهری به نورافشانی و علم‌آموزی می‌پرداخت و شیفتگان علم و تحقیق را از چشمه معلومات خود سیراب می‌ساخت.

کاظمی اضافه کرد: توفیق شهید مطهری در بیداری جامعه اسلامی و اثر عمیق و شگرف او در جامعه اندیشمندان و متفکران باید مورد بررسی و تحلیل دقیق و عمیق قرار گیرد.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی افزود: امروز با زیاد شدن چالش‌های پیشرو در صحنه‌های مختلف جامعه اسلامی نیاز به اندیشمندانی همچون شهید مطهری بیشتر از قبل احساس می‌شود.

وی تاکید کرد: شناخت ویژگی‌های فکری و مبانی اندیشه این متفکر بزرگ اسلامی کمک بزرگی به استفاده جوانان امروز جامعه از آثار و تفکرات شهید مطهری است.

[information] شبکه خبردشتی[/information]

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز