کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶
خانه » استان ها » جنوبي » بوشهر » فعال شدن ۵ ستاد مردمی حامی قالیباف در بوشهر
فعال شدن ۵ ستاد مردمی حامی قالیباف در بوشهر

فعال شدن ۵ ستاد مردمی حامی قالیباف در بوشهر

رئیس ستاد انتخابات قالبیاف در استان بوشهر از فعالیت پنج ستاد مردمی حامی این کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش نگین جنوب، الله کرم لیراوی ظهر امروز در جمع اعضای ستاد قالیباف در این شهرستان اظهار داشت: به تبع ستاد مرکزی انتخابات، پنج ستاد مردمی حامی دکتر قالیباف در استان بوشهر تشکیل شد که دو ستاد مردمی و سه ستاد جوانان و رویش، ستاد کارآمد و ستاد جبهه مستضعفین در حال فعالیت است.

وی یادآور شد: همچنین ستاد ویژه یاران قالیباف با مسئولیت نصرالله اسدی، ستاد اصولگرایان با مسئولیت داوود نوشادی نیز فعال شده است، ضمن اینکه ستادهای دیگر نیز آغاز به کار کرده‌اند که هنوز حکم‌های خود را به ستاد مرکزی تحویل نداده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات دکتر قالیباف در بوشهر گفت: در همین راستا کمیته‌های مختلفی تشکیل شده که کمیته پزشکان با مسئولیت دکترآرمین، روحانیون با مسئولیت قائدی، ورزشکاران با مسئولیت سلیمی، اساتید با مسئولیت مردانیان، دانشگاهیان با مسئولیت ستوده منش، منابع انسانی با مسئولیت بارگاهی و برنامه ریزی با مسئولیت گناوه‌ای از جمله این کمیته‌ها به شمار می‌رود.

لیراوی با بیان اینکه در همه شهرستان‌های دهگانه استان بوشهر ستادهای انتخاباتی دکتر قالیباف تشکیل شده، خاطرنشان کرد: علاوه بر این در بخش‌ها نیز این ستاد‌ها فعال هستند، ضمن اینکه ستادهای کوچک در روستاهای بزرگ نیز فعال شده است.

وی با اشاره به انجام بازرسی‌های مستمر از ستادهای انتخاباتی تصریح کرد: ستادهای انتخاباتی دکتر قالیباف به صورت روزانه مورد بازرسی قرار می‌گیرد و بر فعالیت این ستاد‌ها به طور مستمر نظارت می‌شود./فارس

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز