شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » قسمت بیست و سوم ماه عسل با صحبت های دکتر نبی
قسمت بیست و سوم ماه عسل با صحبت های دکتر نبی

قسمت بیست و سوم ماه عسل با صحبت های دکتر نبی

احسان علیخانی از صحبت‌های دکتر نبی متحیر شد!

در بیست و سومین برنامه از ماه عسل، احسان علیخانی میزبان دکتر نبی بود . کارآفرینی که شرط استخدام در شرکتش داشتن سوء پیشینه است.

قسمت 23 ماه عسل و دکتر نبی

حضور کارآفرین نمونه در برنامه ماه عسل

احسان علیخانی در ابتدای بیست و سومین قسمت از برنامه ماه عسل در ماه رمضان گفت: من زمانی که جواب دندان شکن می شنوم و قانع می شوم ،من تصور این حجم استقبال را نمی کردم . او افزود : تا کنون خداروشکر ۱۵۰ هزار نفر برای حمایت از کودکان طرح محسنین اعلام آمادگی کردند.

علیخانی در ادامه گفت:با رفقا و همسن و سال های خودم هستم و می خواهم به آنها بگویم که ای کسانی که ۵۰ هزار تومان پول قلیانتان است و یا در حال دور دور کردن هستند،باید آستین هایتان را بالا بزنید و به این طرح بپیوندید.

احسان علیخانی در ادامه گفت: تاکنون چهره هایی چون مازیار فلاحی ،پرستو صالحی، حمیدگودرزی، پژمان بازغی، ماه چهره خلیلی، فریبا متخصص، حدیث میرامینی هم برای حمایت از این کودکان اعلام آمادگی کردند.

اما مهمان اصلی این قسمت از ماه عسل دکتر نبی بود. کارآفرینی که شرط استخدام در شرکتش داشتن سوء پیشینه است .

مهمان برنامه با بیان بسیار شیوایی از عشق خود به این کار گفت و از همان ابتدای برنامه مدام رو به دوربین خطاب به مخاطبان نکته های قابل تاملی را بیان می کرد . احسان علیخانی  که محو صحبت های دکتر نبی شده بود با خنده گفت :این جمله هایتان را برای من پیامک کنید .

دکتر نبی در ادامه رو به مخاطبان برنامه کرد و گفت: با بخشیدن به خودمان کمک می کنیم نه دیگران ،مردم شما اتفاقی این برنامه را برای دیدن انتخاب نکردید پس کانال تلویزیون را تغییر ندهید .

احسان علیخانی که از صحبتهای کلیدی مهمان برنامه متحیر شده بود گفت :دکتر عالی بود جان من لطفا سال بعد شما به جای من این برنامه را اجرا کنید.

قصه ی دکتر نبی بدین گونه بود که او پس از اتمام تحصیلاتش به استاد خود می  گوید به من یک نکته ای بیاموز که تاکنون به کسی نیاموختی؟ استادش به او می گوید : طوری زندگی کن که اسمت با جسمت زیر خاک نرود . دکتر نبی بعد از شنیدن این جمله به فکر فرو می رود و سوار تاکسی می شود که از رادیوی تاکسی این جمله را می شنود : چه سکوتی دنیا را فرا می گرفت اگر هر کس به اندازه عملش صحبت می کرد . او بعد از شنیدن این جمله متحول می شود و تصمیم می گیرد یک کار متفاوت انجام دهد .

بنابراین  با کمک یک سری افراد کارخانه ای تاسیس می کند و شرط استخدامش را هم داشتن سوء پیشینه می گذارد یعنی افراد متهم ،زندان رفته  و در کل مسئله دار را استخدام می کند.

علیخانی به حالت طنز از مهمان پرسید :اگر من بخواهم در کارخانه شما  استخدام شوم باید سوء پیشینه داشته باشم ؟مهمان گفت: نه شما استثناء هستید  ،چون معروفید . علیخانی هم جمله ی پرمعنایی گفت :همه ی ما مجرم هستیم اما جرم هایمان پنهان است ولی جرم این افراد آشکار است.

مهمانان دیگر ماه عسل دو تن از افرادی بودند که سوء پیشینه داشتند و به همراه همسرانشان در برنامه حضور پیدا کردند. آنها داستان زندگی شان و اینکه چطور مرتکب تخلف شده بودند را توضیح دادند و اظهار ندامت کردند .
احسان علیخانی با یک جمله کوتاه برنامه را تمام کرد و گفت : بیایید به یکدیگر اعتماد کنیم.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز