کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » “متاسفم که آقایان فرق ماشین چند میلیونی را با چندصد میلیونی تشخیص نمی دهند!”
“متاسفم که آقایان فرق ماشین چند میلیونی را با چندصد میلیونی تشخیص نمی دهند!”

“متاسفم که آقایان فرق ماشین چند میلیونی را با چندصد میلیونی تشخیص نمی دهند!”

باید فضا را آرام کرد تا معایب دولت بیشتر نمایان شود/ متاسفم که آقایان ماشین چند میلیونی را با چندصد میلیونی تشخیص نمی دهند/ لازم باشد ماشینم را هم در جهت افشای اهداف جریان انحرافی می فروشم/ انتقاد من از دولت در بخش ناکارآمدی آن در حوزه اقتصادی بود/ آقایانی که روی ماشین من قیمت گذاری کردند؛ بگویند ویلاهای شمال شهر تهرانشان چگونه به دست آوردند؟/ هزینه میتینگ دولت در استادیم آزادی از طریق حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی می باشد/ تا پای جان در جهت حفظ پرچم انقلاب اسلامی در برابر انحرافیون ایستادگی خواهیم کرد…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

باید فضا را آرام کرد تا معایب دولت بیشتر نمایان شود
محمد قسیم عثمانی نماینده بوکان در گفتگو با “سیراف نیوز” در رابطه با درگیری و تشنج دیروز که بین خود و روح الله حسینیان، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری و مهدی کوچک زاده در صحن علنی مجلس شورای اسلامی رخ داد، اظهار داشت: بنده مثل آقایانی که به دنبال دعوا و تیتر کردن می باشند نیستم و باید فضا را آرام کرد تا معایب دولت بیشتر نمایان شود.

متاسفم که آقایان فرق ماشین چند میلیونی را با چندصد میلیونی تشخیص نمی دهند
وی در واکنش به اظارات اخیر روح الله حسینیان که امروز در تعدادی از رسانه مبنی بر اینکه اگر نماینده بوکان ناراحت وضعیت اقتصادی فعلی کشور و مردم هستند ماشین چند صد میلیونی خود را بفروشند، عنوان کرد: بنده از بابت اینکه کسانی ماشین چند میلیونی را با چند صد میلیونی تشخیص نمی دهند متاسفم.

انتقاد من از دولت در بخش ناکارآمدی آن در حوزه اقتصادی بود
عثمانی تصریح کرد: انتقاد دیروز من از دولت در بخش ناکارآمدی آن در حوزه اقتصاد بود و آنان از این بابت دلخورند که وکیل دولت هستند ولی من وکیل و مدافع مردم می باشم.
نماینده بوکان در مجلش شورای اسلامی بیان کرد: مه هر چیزی که دارم از زمان قبل نمایندگی ام می باشد از جمله ماشینی که آقایان قیمت آن را تشخیص نمی دهند.

آقایانی که روی ماشین من قیمت گذاری کردند؛ بگویند ویلاهای شمال شهر تهرانشان چگونه به دست آوردند؟
وی خاطرنشان کرد: افتخار می کنم که در دوره نماینده ام ثروتم به اندازه ماشینی که امروز دارم و اقایان آن را چندصد میلیونی فرض کرده اند زیاد که نشده کمتر هم شده است و آن ماشین و تمامی ثروتم را هم از طریق علمی که در سایه نظام جمهوری اسلامی ایران کسب کرده ام به دست آورده ام.
عثمانی اظهار کرد: اما آن آقایانی که ماشین من را چند صد میلیونی قیمت گذاری کرده اند، بفرمایند که ویلاهای شمال شهر تهران آن ها از طریق چه ابزاری به دست آورده اند.
وی یادآور شد:حتی اگر لازم باشد همین ماشین خود را هم می فروشم و صرف افشای آن آقایان و اهدافشان خواهم کرد.

جریان انحرافی می خواهد از آب گلالود ماهی بگیرد/ این شعر را در سال گذشته هم در مجلس خواندم
نماینده مردم بوکان در مجلش شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید به آقایانی که به یک شعر حساسیت نشان می دهند بگویم که این شعر هم من در مجلس هشتم و سال گذشته در صحن علنی مجلس در حضور همین آقایان خواندم و هیچ اشکالی هم نگرفتن.
وی گفت: ولی به دلیل اینکه این شعری که دوباره خواندم در نزدیکی انتخابات می باشد این حساسیت را ایجاد کردند چون می خواهند فضا را آلوده و شلوغ کنند تا جریان انحرافی بتواند در این فضا از آب گلالود ماهی بگیرند و فرصت طرح شوم آنها برای لطمه به جایگاه ولایت پوشیده و پنهان بماند.
عثمانی در ادامه بیان کرد: حساسیت آن آقایان به شعری که خواندم نبود بلکه به انتقادی بود که من از جریان انحرافی و از ناکارآمدی اقتصادی دولت و نیز افشای جزئیات میتینگ انتخاباتی دولت در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد کردم.

هزینه میتینگ دولت در استادیم آزادی از طریق حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی می باشد
نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفتگو خود با “سیراف نیوز” افزود: هزینه میتینگ انتخاباتی دولت در استادیوم آزادی از طریق حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و بیمه کارکنان تحت پوشش تامین اجتمامی می باشد که تامین شده است.
وی اظهار داشت: بنده تاکید و اعتراض کردم که با هزینه های بیت المال پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را تبدیل به ابزاری برای تبلیغات جریان انحرافی در انتخابات پیش رو نکنند.

تا پای جان در جهت حفظ پرچم انقلاب اسلامی در برابر انحرافیون ایستادگی خواهیم کرد
وی در پایان گفتگو خود با “سیراف نیوز” تاکید کرد: شعری که دیروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی خواندم استعاره ای بیش نبود و هرگز نمی توان خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران را کتمان نمود و ما هر چه داریم در سایه ولایت فقیه و جمهوری اسلامی ایران داریم و تا پای جان بر سر حفظ آن و جلوگیری از افتادن پرچم اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران به دست انحرافیون خواهیم ایستاد.

شعری که عثمانی دیروز در صحن علنی مجلس خواند چنین بود:

 
یاد دارم در غروبی سرد سرد
 
می گذشت از کوچه ما دوره گرد
 
داد می زد کهنه قالی می خرم
 
دسته دوم جنس عالی می خرم
 
کاسه و ظرف و سفالی می خرم
 
گر نداری کوزه خالی می خرم
 
اشک در چشمان بابا حلقه بست
 
عاقبت آهی کشید بغضش شکست
 
اول ماه است و نان در سفره نیست
 
ای خدا شاکر شدم از زندگیت
 
بوی نان تازه هوشش برده بود
 
اتفاقا مادرم هم روزه بود
 
خواهرم بی روسری بیرون دوید
 
گفت آقا سفره خالی می خرید؟
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز