هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » متقاضیان ازدواج با ماه عسل تماس گرفتند!!!
متقاضیان ازدواج با ماه عسل تماس گرفتند!!!

متقاضیان ازدواج با ماه عسل تماس گرفتند!!!

وقتی متقاضیان ازدواج با ماه عسل احسان علیخانی تماس گرفتند!

مهمان اصلی برنامه ماه عسل سید محمد امین جعفری حسینی بود ، او به همراه همسرش مهمان احسان علیخانی بودند. این فرد وکیلی بود که تاکنون ۲۷ زوج در آستانه طلاق را باهم آشتی داده بود.

قسمت 24 ماه عسل

خانمی که دختران و پسران را بهم معرفی می کرد

بیست و چهارمین قسمت از برنامه ماه عسل در ماه مبارک رمضان در حالی آغاز شد که علیخانی گفت تا الان ۱۷۵ هزار نفر به طرح محسنین پیوستند و افراد مشهوری چون مهدی پاکدل ، بهنوش طباطبایی ، نرگس محمدی ، دانیال عبادی ، مهدی یراحی ، سینا حجازی ، میترا حجار و دیگر بازیگران به طرح محسنین اضافه شدند .

مهمان اصلی برنامه ماه عسل سید محمد امین جعفری حسینی بود ، او به همراه همسرش مهمان احسان علیخانی بودند. این فرد وکیلی بود که تاکنون ۲۷ زوج در آستانه طلاق را باهم آشتی داده بود.

احسان علیخانی به همسر محمد امین گفت: ما یک سوال تکراری از تمام مهمان ها می پرسیم و این سوال در تمام ادوار برنامه ماه عسل پرسیده شده است و آن این است که شما چرا به همسرت بله گفتی؟ همسر آقای وکیل پاسخ داد: به دلیل سخاوت و دغدغه مردم داری اش و دگر خواهی اش به او بله گفتم. علیخانی گفت: چه طور به این خصلت او پی بردید؟ مهمان پاسخ داد: هم دانشگاهی بودیم. وقتی علیخانی منتظر توضیح بیشتری از مهمان بود، مهمان چندین بار تکرار کرد: من باقی این قصه را بگویم؟ علیخانی دست به کمرش زد و گفت: الان برای گفتن ماجرا منو تهدید می کنید؟ پس قصه تون رو کامل بگید، من منتظرم. بعد محمد امین مابین صحبت هایشان آمد و گفت: من برای شما توضیح می دهم ما در انجمن ادبی دریا در دانشگاه، که مدیریت آن برعهده من بود ،  با هم  همکاری داشتیم .

خانم مقدم مهمان بعدی “ماه عسل” خیری بود که دختران و پسران را برای امر ازدواج به هم معرفی می کرد. علیخانی از خانم مقدم پرسید تاکنون این دختران و پسرانی که بهم معرفی کردید، خوشبخت شدند؟ خانم مقدم بیان کرد: ما که کد رهگیری نداریم که بدانیم خوشبخت شدند یا نه، بعد ازدواج از اکثر آنها بی خبر هستیم. علیخانی که از پاسخ بامزه ی مهمان خنده اش گرفته بود، افزود: این نکته شما  عالی بود. کاش برای آقایون کد رهگیری بذارند که اگر خواستند ازدواج مجدد داشته باشند سیستم بیاد بالا و متوجه شوند قبلا ازدواج کرده است.

سپس احسان علیخانی به خانم مقدم گفت: تعداد زیادی از متقاضیان ازدواج زنگ زدند شماره شما را خواستند اما با دادن شماره برای شما دردسر درست می شود و باید افرادی به مانند شما در جامعه زیاد شوند چون اگر شماره شما را بدهیم بخاطر حجم تقاضا مطمعنا فرار خواهید کرد.

مهمانان دیگر ماه عسل یک زوج خوشبخت بودند که توسط خانم مقدم به هم معرفی شده بودند و زندگی خوبی را سپری می کردند و به تازگی هم بچه دار شده بودند.

زوج دیگری هم به همراه فرزندشان در “ماه عسل” بودند که حدود چندین سال قبل در آستانه طلاق قرار می گیرند اما با وکالت و کمک های محمد امین قصه آشتی کرده و به زندگی مشترکشان ادامه می دهند.

احسان علیخانی در آخر برنامه  و  پس از خروج از صحنه ی “ماه عسل” عنوان کرد: خوش به حال کسانی که بلد هستند و می توانند، همه ی تلاششان را می کنند هم و غم خود را می گذارند تا بین آدم های اطرافشان آشتی پدید آورند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز