سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » مجلس به اصحاب فتنه مجال بازگشت به قدرت نمی‌دهد
مجلس به اصحاب فتنه مجال بازگشت به قدرت نمی‌دهد

مجلس به اصحاب فتنه مجال بازگشت به قدرت نمی‌دهد

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه رئیس‌جمهور منتخب، نزدیکان جریان فتنه را به عنوان وزراء پیشنهادی به مجلس معرفی نخواهد کرد،گفت: بازگشت آنها به عرصه سیاسی خواب و خیالی بیش نیست.

به گزارش نگین جنوب:  حجت الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، در خصوص بیانات مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان و انتقاد ایشان از فتنه گران و تهمت زدگان به نظام در انتخابات سال ۸۸ گفت:فتنه گران و حامیان آنها همچنان برمواضع گذشته خود پافشاری می‌کنندضمن آنکه پس از پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری به این فکر افتادند که می‌توانند از فضای جدید سوء استفاده کنند در حالی که رهبر انقلاب با فرمایشات اخیر خود جلوی این مسائل را سدکردند.

وی فتنه ۸۸ را عادی ندانست و تاکید کرد: بعضی‌ها فتنه را تمام شده تلقی می‌کنند در صورتی که خسارت‌های زیادی را به کشور وارد کردند و اگر می‌خواهند این خسارت‌ها جبران شود باید در اسرع وقت از مردم و نظام عذرخواهی کنند تا بدین وسیله گذشته خود را جبران کنند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه در سال ۸۸ هیچ تقلبی صورت نگرفته بود، اظهارداشت: خود آقایان در جلسات بیان کردند که تقلبی صورت نگرفت پس چرا این اظهار نظر خود را رسما مطرح نکردند؟ چرا به مردم نمی‌گویند در آن انتخابات تقلبی صورت نگرفت؟ مواضعی‌ که از سوی آنان بیان شد غلط و دروغ سیاسی بود.

ابراهیمی ادامه داد: این افراد در ایجاد آشوب در کشور تاثیر گذار بودند و حتی اگر از گذشته خود توبه کنند فقط می‌توانند به عنوان شهروند عادی زندگی خود را ادامه دهند و به هیچ وجه نباید به فکر بازگشت به قدرت باشند،هیچ نظامی نمی‌تواند افرادی که باعث آشوب در کشور شدند را به عنوان مسئول پذیرا باشد، مگر می‌شود کودتاچیان را باز در قالب مسئول پذیرفت؟ به آنها می‌گویم به فکر بازگشت به قدرت نباشید،فقط از مواضع گذشته خود توبه کنید.

وی تاکید کرد: گویا توقع آقایان بالا است هم می‌خواهند آزاد باشند و هم در عرصه سیاسی حضوری فعال داشته باشند چنین چیزی پذیرفتنی نیست.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز همچنین در خصوص معرفی نزدیکان جریان فتنه به عنوان وزراء پیشنهادی به مجلس، اظهارداشت: به نظرم رئیس‌جمهور منتخب اصلا چنین اقدامی را انجام نخواهد داد و نزدیکان فتنه را به مجلس معرفی نخواهدکرد ضمن آنکه مجلس، مجلسی انقلابی و در خط رهبری است و هیچ گاه این میدان را به نزدیکان جریان فتنه برای بازگشت به قدرت نخواهد داد بنابراین می‌توان گفت بازگشت آنها به عرصه قدرت خواب و خیالی بیش نیست.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز