تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » حضور معاون پارلمانی رییس جمهور در خورموج
حضور معاون پارلمانی رییس جمهور در خورموج

حضور معاون پارلمانی رییس جمهور در خورموج

مطالبات شهرستان دشتی که یکی از استراتژیک ترین شهرستان های استان بوشهر از لحاظ موقعیت سیاسی -به دلیل داشتن نماینده ای از جنس دولت در بدنه این شهرستان – به شمار می رود، شاید در نگاه اول ساده و دست یافتنی باشد اما آنچه که در طول این سال ها نشان می دهد مطالبات آسانی است که به سختی به دست می آید.

به گزارش نگین جنوب، این روزها مردم استان بوشهر خود را محیای حضور رییس جمهور می کنند تا بار دیگر شاهد حضور عالی ترین مقام اجرایی  کشور درسطح استان باشند و به این بهانه بتوانند مطالبات خود را از وی  بخواهند،تا آنچه را که روحانی در زمان تبلیغات خود به آن ها قول داده بود به منصه ظهور و عمل بگذارد.

مطالبات شهرستان دشتی که یکی از استراتژیک ترین شهرستان های استان بوشهر از لحاظ موقعیت سیاسی  -به دلیل داشتن نماینده ای از جنس دولت در بدنه این شهرستان – به شمار می رود، شاید در نگاه اول ساده و دست یافتنی باشد اما آنچه که در طول این سال ها نشان می دهد مطالبات آسانی است که به سختی به دست می آید.

اشتغال، کمک به  کشاورزان، حمایت از ورزش دشتی، بررسی مسائل و مشکلات زلزله زدگان شهرستان و همچنین حمایت از بخش تولید که متاسفانه در این سال ها از کم اهمیت ترین مسائل در مصوبات روسای جمهور در سفرهای استانی قرارگرفته  است.

موارد مذکور از مهم ترین خواسته های مردم این شهرستان است، اما خبر احتمال حضور مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهوری در شهرستان دشتی می تواند به نوعی خبری ناامید کننده برای دریافت این مطالبات باشد!

شاید با وجود این مطالبات گسترده حضور وزرای کشاورزی، مسکن و شهرسازی و صنعت و معدن دولت یازدهم در این شهرستان کاملا ضروری و مهم به نظر  برسد، امااگر این خبر صحت داشته باشد عملا باید تلاش های نماینده محترم شهرستان دشتی در مجلس را ناکافی دانست .

مردم شهرستان دشتی که به نوعی انتظار داشتند باوجود سیدمحمدمهدی پورفاطمی مسئولان بلند پایه تری از کابینه روحانی در این سفر از شهرستان دشتی بازدید کنند، شاید با شنیدن این خبر راه پر مشقتی را برای دریافت مطالبات خود در این سفر از دولت یازدهم داشته باشند .

البته هر گونه که شرایط پیش رود مردم این دیار انتظار دارند با حضور دولتی ها روند حل مشکلات این شهرستان هموارتر شود.

منبع:ترنم دشتی

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز