هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » مدارس استان بوشهر تحت پوشش طرح تعالی مدیریت قرار می‌گیرد
مدارس استان بوشهر تحت پوشش طرح تعالی مدیریت قرار می‌گیرد

مدارس استان بوشهر تحت پوشش طرح تعالی مدیریت قرار می‌گیرد

معاون ‌آموزش و پرورش ‌بوشهر گفت: برنامه تعالی مدیریت مدارس درسال گذشته در قالب یک طرح اجرا شد و امسال ۱۰۰مدرسه در سطح استان و در مقاطع مختلف تحصیلی تحت پوشش این برنامه قرار می‌گیرند.

ناصر کرمی  در نشست با مسئولان آموزش و پرورش مناطق ۱۷ گانه استان بوشهر با بیان اینکه تأمین نیروی انسانی لازم در بخش‌هایی از مناطق استان، از بارزترین مشکلات مناطق است اظهار کرد: عدم مجوز به کارگیری نیرو سدی در برابر حل این مشکلات است.

وی با تاکید برآغاز همزمان با شادمانی مهرماه و سال تحصیلی جدید افزود : هفته پایانی شهریور، بازرسان وزارت آموزش و پرورش در استان حاضر و بر روند اجرای پروژه مهر نظارت دارند.

معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه مدارس استان بوشهر تحت پوشش طرح تعالی مدیریت قرار می‌گیرند تصریح کرد: برنامه تعالی مدیریت مدارس درسال گذشته در قالب یک طرح اجرا شد و امسال ۱۰۰مدرسه در سطح استان و در مقاطع مختلف تحصیلی تحت پوشش این برنامه قرار می‌گیرند.

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر نیز با بیان اینکه توزیع کتابهای درسی در استان بوشهر آغاز شده است گفت: توزیع کتابهای درسی از امروز در سطح ۴۲ مرکز در استان بوشهر آغاز شد.

علیمراد کرمی با اشاره به اینکه یک میلیون و۳۰۰ هزار جلد کتاب در مقاطع مختلف تحصیلی در پایه‌های متوسطه اول و دوم در استان توزیع می‌شود اظهارکرد: براین اساس ۲۸۰هزار جلد کتاب پایه متوسطه اول، ۵۴۰هزار جلد متوسطه دوم و ۶۰۰ هزار جلد در مقطع ابتدایی است.

وی با اشاره به اینکه کتابهای دوره ابتدایی، فنی و حرفه ای و کار دانش از طریق آموزش و پرورش دراختیار دانش‌آموزان قرار می گیرد بیان کرد: کتاب‌های دوره ابتدایی، فنی و حرفه‌ای و کار دانش با آغاز سال تحصیلی جدید به وسیله آموزش و پرورش در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد و مابقی دوره‌ها می‌توانند از مراکز تعیین شده در سطح استان کتابهای خود را تهیه کنند.

وی با بیان اینکه بیشتر کتاب‌های درسی در استان مهیا است تصریح کرد: هم اکنون تنها کتاب هدیه آسمانی و اجتماعی چهارم ابتدایی و کتاب کار و فناوری پایه هشتم متوسطه در بوشهر موجود نیست که تا اول مهر در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز