آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » استان ها » مردم باید آثار برنامه های اقتصادی را در زندگی خود لمس کنند!!! + عکس
مردم باید آثار برنامه های اقتصادی را در زندگی خود لمس کنند!!! + عکس

مردم باید آثار برنامه های اقتصادی را در زندگی خود لمس کنند!!! + عکس

مردم باید آثار برنامه های اقتصادی را در زندگی خود لمس کنند!!! + عکس

مردم باید آثار برنامه های اقتصادی را در زندگی خود لمس کنند!!! + عکس

مردم باید آثار برنامه های اقتصادی را در زندگی خود لمس کنند!!! + عکس

برنامه های اقتصادی

نگین جنوب:جشنواره شب‌های شعر و موسیقی ایران با همکاری شهرداری شیراز و سازمان بسیج هنرمندان کشور در شیراز برگزار می‌شود.

از شیراز، شهردار شیراز در دیدار با رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور با بیان اینکه بسیج همواره آماده حل تمام مشکلات کشور است گفت: ورود بسیج به تمامی عرصه‌ها بسیار ارزشمند است و بسیج هنرمندان باید چراغ راه هنرمندان و هدایت‌گر تمام آنها باشد.
علیرضا پاک فطرت از هنر به عنوان داروی سلامت یاد کرد و اظهارداشت: هنر اسلامی باید بتواند سلامت روح و جسم انسان‌ها را تضمین کند.
او با تاکید بر اینکه هنرمندان می‌توانند با هنر خود در کاهش آسیب‌های اجتماعی، روحی و روانی جامعه نقش مهمی ایفا کنند افزود: هنرمندان با استفاده از ابزار هنر توانایی برجسته کردن معروف‌ها و نازیباتر نشان دادن منکر‌ها را دارند.
وی با بیان اینکه سازمان بسیج هنرمندان باید برای هر ذائقه‌ و سلیقه‌ای برنامه داشته باشد تصریح کرد: راه بسیج هنرمندان از راه دیگر هنرمندان کشور جدا نیست بلکه این سازمان به عنوان عاملی برای وحدت رویه هنرمندان و جلوگیری از تفرقه در این قشر نقش ایفا می‌کند.
وی بر نقش ارزنده بسیج هنرمندان در ارائه برنامه‌های مناسب و متناسب با روحیه قشر جوان کشور تاکید و بیان کرد: اگر به صورت سلبی با هنر به ویژه حوزه موسیقی برخورد شود موسیقی‌های زیرزمینی گسترش پیدا می‌کند اما باید بسیج هنرمندان بتواند موسیقی کشور را در مسیر صحیح هدایت کند.
شهردار شیراز با بیان اینکه ریشه و اساس موسیقی اصیل ایرانی بر موسیقی حماسی استوار است گفت: درحوزه موسیقی باید مطالعات بیشتر و دقیق‌تری صورت گیرد و نه‌تنها برای جوانان و نوجوانان بلکه برای والدین آنها نیز مشخص شود که موسیقی تا چه سطحی برای افراد نیاز است.
شهردار شیراز با اشاره به اینکه حوزه‌های فرهنگی نیاز به ارائه گزارش کار و عملکرد ندارند بلکه از بطن جامعه می‌توان عملکرد آنها را ارزیابی کرد افزود: اگر رشد آسیب‌های اجتماعی متوقف شد و سیر نزولی پیدا کرد نشان‌دهنده این است که مجموعه مدیریت شهری به خوبی به وظایف خود عمل کرده و برنامه‌هایی که ارائه داده تاثیرگذار بوده است.
وی تصریح کرد: در بحث اقتصادی نیز این موضوع صدق می‌کند و مردم باید آثار برنامه‌های اقتصادی را در زندگی خود لمس کنند.
شهردار شیراز ارزیابی هنر را بسیار سخت توصیف کرد و با تاکید بر اینکه به وسیله هنر می‌توان فرهنگ و دین را به دنیا صادر کرد اظهار داشت: هنرمندان باید به گونه‌ای تربیت شوند که اصالت و فرهنگ خود را حفظ کنند و با کمک بسیج هنرمندان این کار عملیاتی می‌شود.
او ادامه داد: شهرداری شیراز در راستای برگزاری جشنواره شب‌های شعر و موسیقی نیز همکاری می‌کند تا این جشنواره با بهترین نوع خود در کشور به مرحله اجرا در آید و مردم آرزو کنند هر سال این جشنواره در شیراز برگزار شود.
رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور، نیز در این دیدار برگزاری جشنواره شب‌های شعر و موسیقی را برنامه‌ای برای تمامی افراد جامعه و نه شماری خاص از چهره‌های تخصصی عنوان کرد و گفت: این جشنواره در دو بخش اجرا می‌شود.
غلامرضا منتظری با اشاره به اینکه گروه‌های موسیقی شرکت‌کننده در یک بخش ارزیابی می‌شوند که این بخش برای عموم مردم قابل استفاده و قابل تحسین است اظهارداشت: بخشی نیز به عنوان شب‌های شعر و موسیقی اجرا خواهد شد که بهترین بستر و محفل برای استفاده اقشار مختلف است.
او به برگزاری این جشنواره در سال گذشته و تجربه خوب آن در تالار حافظ اشاره کرد و افزود: مردم استقبال خوبی از این برنامه داشتند و بسیاری از آنها تقاضا کردند این برنامه هر سال اجرا شود.
منتظری با تاکید بر اینکه مردم ما به فضای شاد و با طراوت نیاز دارند تصریح کرد: مدیرکل ارشاد فارس نیز پس از این رخداد اعلام آمادگی کردند اگر این قبیل جشنواره‌ها برنامه‌ریزی شود در طول سال در نوبت‌های مختلف در شیراز اتفاق بیفتد.
وی با ابراز خرسندی از اینکه جشنواره شب‌های شعر و موسیقی در شیراز مورد توجه و استقبال عموم مردم قرار گرفته است گفت: امیدواریم امسال نیز با همت شهرداری شیراز شاهد رخدادی به مراتب بهتر از سال‌های قبل باشیم.
او افزود: بخش دیگر شب‌های شعر و موسیقی رونمایی از پدیده‌های جوان موسیقی کشور و چهره‌هایی است که می‌توانند آینده موسیقی کشور را رقم بزنند.
وی با بیان اینکه نمی‌شود همیشه با روش سلبی به موسیقی نگاه کرد اظهارداشت: برخی چهره‌های جوان موسیقی کشور توانایی بسیاری دارند که باید شناسایی و حمایت شوند.

گردآوری: سایت تفریحی و سرگرمی نگین جنوب

مردم باید آثار برنامه های اقتصادی را در زندگی خود لمس کنند!!! + عکس
5.00/55
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز