حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷
خانه » خبرهای ویژه » حوادث » مرد ژله ای که بود ؟ / مرد ژله ای اعدام شد همراه با عکس / دزدی و تجاوز مرد ژله ای
مرد ژله ای که بود ؟ / مرد ژله ای اعدام شد همراه با عکس / دزدی و تجاوز مرد ژله ای

مرد ژله ای که بود ؟ / مرد ژله ای اعدام شد همراه با عکس / دزدی و تجاوز مرد ژله ای

اعدام مرد ژله ای

مرد ژله ای که در جنوب شیراز فعالیت داشت پس از اینکه به خانه های مردم وارد میشد و علاوه بر دزدی اموال آنها تجاوز به عنف را نیز انجام داده بود.سرانجام مرد ژله ای که مفسد فی الارض نیز شناخته شده بود اعدام شد،تصاویر اعدام مرد ژله ای،مرد ژله ای کیست،مرد ژله ای

در این پست از سایت نگین جنوب ماجرای امین مرد ژله ای که به دام افتاد و اعدام شد همراه با جزییات و عکس را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

در این پست از بخش حوادث قصد داریم به خبر اعدام مرد ژله ای که در شیراز با چرب کردن بدنش با رو؛ن به خانه ها وراد میشد و علاوه بر دزدی تجاوز به عنف را نیز انجام میداد را برای شما قرار دادیم.با ما همراه باشید.

مرد ژله ای که بود ؟ / مرد ژله ای اعدام شد همراه با عکس / دزدی و تجاوز مرد ژله ای

حکم اعدام مرد ژله ای به اتهام فساد فی الارض و ایجاد نا امنی به همراه فرد دیگری به جرم تجاوز به عنف در ملاء عام در شیراز اجرا شد.’ امین – د’۲۲ساله معروف به مرد ژله ای ضمن ورود به عنف به منازل شهروندان شیراز برای نوامیس مردم مزاحمت ایجاد می کرد.به گفته مسئولان قضایی استان فارس این تبهکار در هفتم شهریورماه سال ۹۴ دستگیر و با توجه به حساسیت موضوع، پرونده اش به صورت ویژه رسیدگی شد.

براساس این گزارش مرد ژله ای در دادگاه انقلاب شیراز پس از سپری شدن تشریفات قانونی و تایید حکم در شعبه ۱۱ دیوانعالی کشور به اعدام در ملاءعام محکوم شد. همچنین یک متجاوز دیگر به نام ‘مجتبی – گ’ ۲۸ساله به اتهام ارتکاب زنای به عنف پیش از اقدام به قتل به اعدام در ملاعام محکوم شده بود که بطور همزمان با مرد ژله ای نیز صبح امروز به دار مجازات آویخته شد

 

مرد ژله‌ای در شیراز اعدام شد + تصویر

اعدام مرد ژله ای در ملا عام در شیراز

روابط عمومی اداره کل دادگستری فارس اعلام کرد: این فرد به اتهام افساد فی الارض و ایجاد ناامنی در سطح شیراز از طریق ورود به عنف شبانه به منازل، تعداد زیادی از شهروندان و هتک حرمت نوامیس و تجاوز، به اعدام محکوم شد.

بر اساس این گزارش، شگرد کاری متهم که به مرد ژله ای معروف است به این گونه بود که از ۱۲ شب تا ۵ و ۳۰ بامداد به صورت پنهانی وارد منازل مردم می‌شده و اعمال شوم خود را اجرا می‌کرده است.

 این فرد به ۱۰۰ مورد ورود غیرقانونی به منزل اقرار کرده است.

این روابط عمومی اعلام کرد: با اخذ فیلم دوربین مدار بسته یکی از شکات متهم، این فرد شناسایی و هفتم شهریورماه سال ۹۴ دستگیر می‌شود.

در تاریخ ۲۷ مهرماه قرار مجرمیت وی صادر و ۲۶ دی ماه در شعبه اول دادگاه انقلاب حکم اعدام صادر شد که پس از اعتراض وارده، پرونده در شعبه ۱۱ دیوان عالی کشور رسیدگی و رای مورد تایید قرار گرفت.
مرد ژله ای فردی ۲۲ ساله بود و با خارج کردن لباس های خود، بدن خود را با روغن سیاه چرب می کرد تا در صورت به دام افتادن بتواند به سادگی فرار کند.
مرد ژله ای اعدام شد

چگونه مرد ژله ای به زنان تجاوز میکرد؟

این پسر ۲۰ ساله که همیشه بدنی چرب داشت، نزد مردم و طعمه‌‌هایش به مرد ژله‌ای معروف شده بود.
در تیرماه سال ۹۲ دختر جوانی با مراجعه به ماموران نیروی انتظامی مدعی شد که جوانی او را مورد آزار و اذیت قرار داده است. به دنبال اعلام این گزارش بلافاصله تحقیقات برای مشخص شدن موضوع آغاز و در حالی که چند روز از وقوع این ماجرا نمی گذشت ماموران موفق به دستگیری این جوان شدند. تحقیقات از این جوان آغاز شده بود که دختر جوان با مراجعه نزد ماموران مدعی شد که از متهم شکایتی نداشته و تمام ادعاهای قبلی وی کذب بوده و فقط نامبرده گوشی تلفن همراهش را به سرقت برده است در نهایت با اعلام رضایت این دختر و پس گرفتن شکایت خود نامبرده در مردادماه همان سال آزاد شد.
اما این پایان راه درست یک سال بعد از این ماجرا از مردادماه سال ۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد و شبانه با ترفندهای زیرکانه ای وارد منازل مردم در منطقه کوشکک میدان شد
این جوان ۲۰ ساله که به مرد ژله ای معروف است روزها به شهرستان سپیدان می رفت و پس از خرید کاه و یونجه به شیراز می آمد.
وی که محل زندگی اش در اطراف همه منطقه بود پس از فروختن کاه و یونجه های خود به منزلشان می رفت و نیمه های شب در حالی که اعضای خانواده اش خواب بودند منزل را ترک می کرد و از راه پشت بام به حیاط طعمه های خود رفته و از طریق دریچه هایی که یا باز بود و یا اینکه خودش باز می کرد وارد منازل مردم می شد و پس از آزار و اذیت طعمه های خود متواری می شد.
اگر هم در این میان اعضای خانواده متوجه حضور وی می شدند از محل می گریخت
در مدتی که تحقیقات برای دستگیری این جوان ادامه داشت نزدیک به ۱۵ زن با مراجعه به دادسرای جنایی شیراز مدعی شدند که مردی شبانه پس از ورود به منزلشان آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است.
اما این زنان زمان حادثه را به خاطر نداشته یکی از قربانیان که متوجه حضور مرد ژله ای در منزلش شده بود، گفت: شب حادثه من و نوزادم در خانه تک و تنها بودیم. آن شب همسرم شیفت شب بود. ناگهان متوجه شدم که فردی در آشپزخانه مان مشغول نوشیدن آب است از ترس جیغ زدم او ناگهان به سمتم آمد و با تیغی که در دست داشت مرا تهدید کرد در این میان دستش برید. از ترس نمی دانستم چکاری انجام دهم.وی ادامه داد: او می گفت اگر فریاد بزنم فرزندم را می کشت من هم به خاطر جان فرزندم چیزی نگفتم. پس از آن هر طور بود از خانه فرار کرد. از زمانی که وی وارد منزلم شده مدام می ترسم.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، یک زن دیگر نیز که قربانی این مرد ژله ای است، در اظهاراتش گفت: صبح روز حادثه زمانی که از خواب بیدار شدم متوجه شدم که لباس هایم پاره شده اما نمی دانستم چه بلایی سرم آمده فکر می کردم که جن این کار را انجام داده است. به خاطر این چیزی نگفتم تا اینکه بعد از مدتی همین اتفاق برای دخترم نیز پیش آمد و کم کم متوجه شدم که در محله مان برای چند زن دیگر نیز این اتفاق افتاده است.
در حالی که اکیپ ویژه ای مشغول رسیدگی به این پرونده جنجالی بودند به ماموران خبر رسید که مرد ژله ای وارد منزلی شده اما به محض اینکه اعضای خانواده متوجه حضور وی شده اند با به جا گذاشتن لباسهای خود که قبل از ورود به منزل در پشت بام بیرون آورده متواری شده است.در نهایت ماموران به سرنخی از مرد ژله ای دست یافتند در تحقیقات مشخص شد که وی شلوار خود را به خشکشویی داده و بر پشت آن اسم امین نوشته شده است از این رو اسم متهم در حالی مشخص شد که جمعیت زیادی در سطح شهر به این اسم بودند.
تا اینکه ماموران دریافتند مرد ژله ای مدتی قبل وارد یک منزل شده که به دوربین مداربسته مجهز بوده به همین دلیل یک فیلم چند ثانیه ای از متهم به دست آمد در نهایت هر روز سرنخ های ماموران بیشتر شد تا اینکه تمام پازل ها کنار هم چیده و در نهایت این متهم ۲۰ ساله را در یک عملیات غافلگیرانه در منزلشان دستگیر کردند.
وی پس از دستگیری در حالی که هیچ راهی برای فرار نمی دید سرانجام لب به اعتراف گشود او مدعی است به بیماری دچار است بیان کرد که وارد بیش از ۱۰۰ خانه در آن مناطق شهر شده و فقط در ۲۳ مورد به آزار و اذست دست زده است.
وی مدعی شده که هر سه الی چهار شب نیمه های شب حوالی ساعت دو بامداد از منزلشان خارج شده و هر بار به طور اتفاقی وارد منزلی شده و اینگونه نبوده که از قبل خانه ای را زیر سر کند.
جوان ۲۰ ساله در خصوص وارد شدن به منازل مردم گفته است حوالی ساعت دو به طور اتفاقی خانه ای را انتخاب کرده و به پشت بام منزل می رفتم پس از اینکه لباس هایم را بیرون آورده آن را بر روی پشت بام گذاشته و وارد حیاط می شدم خانه هایی که دریچه هایشان باز بود مشکلی نداشتم اما دریچه هایی که بسته بود را خودش باز می کرده و اگر هم موفق نمی شده به پشت بام می رفته و لباس هایش را بر می داشته و آنجا را ترک می کرده است.
این مرد شیطان صفت همچنین مدعی شده پس از ورود به منازل مردم با روغنی که خودش از منزلشان برده بدنش را چرب می کرده و اگر روغن نبرده نیز با روغنی که در منزل طعمه های خود بوده این کار را انجام می داده است و پس چرب کردن خودش با تیغ لباس زنان را پاره می کرده است.
این مرد ژله ای که کم سن ترین طعمه اش ۱۸ و مسن ترین ۶۰ سال است و از زیرک ترین مجرمان است مدعی شده که هیچ گونه مدرکی با خود حمل نمی کرده و ردی از خود بر جای نمی گذاشته

نحوه ی دستگیری مرد ژله ای

سردار احمدعلی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس درباره نحوه دستگیری متهم گفت: طی شش ماه گذشته اقدامات انتظامی و امنیتی را در مناطقی که متهم مرتکب جرم شده بود، افزایش دادیم. با توجه به جا ماندن آثاری از جمله خون، مو و در یک مورد لباس متهم، کار شناسایی به شکل علمی پیگیری شد.

متهم دارای مشکلات شخصیتی و رفتاری است. همچنین تاکنون ۱۴ مورد ارتکاب جرم توسط متهم مشخص شده، اما تحقیق برای مشخص شدن دیگر جرایم احتمالی وی ادامه پیدا کرد.

متهم در جریان بازجویی‌های فنی و پلیسی اعتراف کرده در ۱۰۰ مورد ورود به خانه‌ها ۲۳ مورد از طعمه‌های خود را  مورد آزار و اذیت قرار داده است. پس از رسیدگی و بر اساس حکم اولیه دادگاه انقلاب شیراز، متهم مفسد فی الارض شناخته و به اعدام محکوم شد. این حکم پس از تایید در دیوان صبح فردا در ملاءعام اجرا خواهد شد

 

منابع:باشگاه خبرنگاران جوان،سیمرغ،صدای ایران،تابناک

گردآوری : سایت تفریحی و سرگرمی نگین جنوب

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز