هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » مسئولان شرکت گاز در بوشهر: امکان دعوت از تعدادی برای مصاحبه استخدام
مسئولان شرکت گاز در بوشهر: امکان دعوت از تعدادی برای مصاحبه استخدام

مسئولان شرکت گاز در بوشهر: امکان دعوت از تعدادی برای مصاحبه استخدام

با حضور شماری از مسوولان شرکت ملی گاز ایران و وزارت نفت در استان بوشهر به اعتراض شرکت کنندگان بوشهری آزمون استخدامی شرکت گاز رسیدگی شد.

به گزارش نگین جنوب ، رییس تامین نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران روز سه شنبه با حضور در جمع شماری از معترضان به نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی گاز به سوالات و شبهات آن ها پاسخ گفت.

مهندس حمید مراد کرمی در جمع معترضان بوشهری گفت: در آزمون استخدامی جدید این شرکت از ۹۹۴ سهمیه استخدامی در این آزمون ۷۰۰ سهمیه مربوط به مجتمع گاز پارس جنوبی و نزدیک به ۳۰۰ سهمیه مربوط به دیگر شرکت ها و مناطق تابعه بوده است.

وی اضافه کرد: ۴۷ هزار متقاضی در این آزمون شرکت کردند که ۴۰ هزار نفر از آن ها غیر بومی و هفت هزار نفر بومی استان بوشهر بودند.

مراد کرمی در خصوص بومی های شرکت کننده در این آزمون تصریح کرد: براساس قانون افزون بربومی های استان بوشهر، داوطلبانی که در شعاع ۱۰۰ کیلومتری عسلویه شامل جنوب استان فارس و غرب استان هرمزگان نیز سکونت داشتند در این آزمون بومی محسوب شدند.

وی اظهارکرد: این آزمون از نخستین مراحل تا پایان براساس قانون و بدون هیچ مشکلی برگزارشده است و در صورتی که مستنداتی مبنی بر دخالت ویا تخلف در آزمون یا مصاحبه موجود باشد موضوع دوباره بررسی می شود.

مراد کرمی گفت: در مقطع کاردانی و کارشناسی تمام سهمیه های بومی استان بوشهر جذب شده است ولی در مقطع کارشناسی ارشد به دلیل نبود متقاضی از سهمیه ۶۰ نفری ۳۴ نفر نیروی بومی جذب شدند.

رییس تامین نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران اضافه کرد: تمام مراحل آزمون و مصاحبه مستند سازی شده است و تصاویر و صدای مصاحبه کنندگان و مصاحبه شوندگان نیز موجود است ودر صورت ارایه اعتراض به صورت مستند و متقن، گروهی برای چندمین بار در استان حاضر می شوند و به اعتراض های موردی نیز پاسخ می گویند.

وی در اعتراض به بی تجربه و جوان بودن برخی از مصاحبه کنندگان نیزگفت: این ایراد فقط به رشته های جدید التاسیسی مربوط می شود که نخستین دانش آموختگان آن ها به تازگی دانش آموخته شده اند.

مراد کرمی اضافه کرد: تکراری بودن افراد مصاحبه کننده نیز یک مزیت محسوب می شود زیرا هر ساعت مصاحبه به منزله یک ساعت تجربه بیشتر است.

وی اظهارکرد: سابقه کار داخل صنعت نفت طبق مقررات به عنوان سابقه متقاضیان به حساب می آید و سابقه اشتغال در جاهای دیگر تاثیری در این مورد ندارد.

مراد کرمی گفت: ممکن است پس از اعلام سهمیه های بنیاد شهید برای تکمیل ظرفیت از شماری دیگر از متقاضیانی که پذیرفته نشدند جذب شوند.

در این جلسه شماری از شرکت کنندگان در آزمون شرکت گاز که در آزمون کتبی قبول ولی درمصاحبه پذیرفته نشده اند به بیان اعراض های خود پرداختند.

پایین بودن کیفیت مصاحبه ها، رفتار سلیقه ای مصاحبه کنندگان، نحوه تعیین بومی و غیربومی و احتساب سوابق اشتغال در طرح های نفت و گاز از جمله موارد اعتراضی جویدگان کار پذیرفته نشده در آزمون شرکت ملی گاز بود./سوک

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز